Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

komputerek17

Problemy z gostek123

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo tanie zagrywki stosujesz. Motyw z choroba, sms-y. CHyba kupujesz na tony tego sprzętu, ze dostajesz po 30 sms dziennie. Smiechłę :rotfl:

 

Gdyby nie ten temat, to pewnie siedziałbyś dalej cicho :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie dostaje po 30sms, bez opsania o co chodzi, tylko cos typu: to jak bedzie? Za 250zl biore, i moj ulubiony typ? Witam, paczka juz jest (i podobne do tego) Nie jestem w stanie zlokalizowac kto pisze, dla tego do wszystkich ktorzy czytaja - OPISZ ZAWSZE SPRAWE W JAKIEJ DZWONISZ/PISZESZ, czy to jest takie trudne. Ja jako sprzedajacy czesto dzwonie po 2-3dnaich od wysylki, czy paczka dotarla i czy wszystko jest okej.

@firekage - wlasnie kase na konto przelalem i co? i pupa zimna.

Podajesz numer przesyłki to sprzedający sobie ją monitoruje i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, to pewnie kolejny gimb co chce sobie trochę dorobić na sprzęcie i kupuje kolejny jak nie sprzedał się poprzedni.

Paka nieodebrana, bo nie ma kasy więc sobie poczeka te kilka dni jak coś sprzeda a jeśli nie będzie miał kasy to nie odbierze i tyle w temacie.

Sam kiedyś nie robiłem problemów z wysyłką za pobraniem, teraz nie sprzedam takiemu człowiekowi nawet jak będzie mi za taką przesyłkę z góry chciał zapłacić. Naciąłem się na kilku pacanów mniej więcej w taki sposób jak opisałem wyżej i dziękuję za taką formę sprzedaży.

Kasa na konto lub kasa do ręki jak pisał Fire :thumbup:

 

Dobrze, że opisaliście sprawę. Leci kolejny cebulak na czarną listę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klocuch - kazdemu staram sie odpisac kiedy moge, Tanie zagrywki? Mam Ci pokazac recepty czy ki? Z reszta nie o tym tutaj mowa.

@Killer- mimo wszystko wole upewnic sie czy wszystko dotarlo sprawne i paczka nie zostala uszkodzona czy cos, mialem juz problem po wysylce komputera, paczka ostroznie spadla z tasmociagu, albo zostala rzucona - plyta, chlodzenie i karta grafiki do wymiany, ubezpieczenie tez tego nie pokrylo.

@blabla - Spojrz w lustro zobaczysz gimba i cebulaka, podejrzewam ze jestem sporo starszy od Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie jesteś gimbem, to tam w środku jeszcze jakiś mały się dusi :]

Jak taki jesteś cudny i wspaniały i rozdajesz do siebie numer telefonu i pewnie też znasz numery innych to czemu nie napisałeś o takim zdarzeniu? Koleś specjalnie wysyła do ciebie za pobraniem i nie ma nawet odzewu w tej sprawie? Zabrakło 2 minut na załatwienie sprawy przez tel czy przez PW? Teraz to tutaj jesteś skreślony na starcie dla większości i tłumaczyć się nie musisz.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kupca na płytę za 430. Pisałem Ci E za tyle sprzedałem swoją drugą. Aktualnie nir ma mowy o sprzedaży mojego sprzętu bo go używam. Kręcisz co do tej faktury niesamowicie. Przez telefon mówisz ze pasuje Ci taki układ ze kupisz drugą płytę i mi wyślesz ja Ci wyślę tą tylko potrzebujesz czasu na zdobycie przedmiotu ło czym się wycofujesz i mówisz ze nic nie będziesz kupował. Zastanów się. Poza tym pisałem do Ciebie w sprawie rozmowy z konsultantką morele.net i co? PISAŁEŚ ŻE NIE ODPISUJE. PÓŹNIEJ ŻE WYSŁAŁEŚ NR ZAMÓWIENIA A PÓŹNIEJ ZE NIE MOGĄ ZNALEZĆ NA JEGO PODSTAWIE. Doprosiłem się screena to data rozmowy była z tego samego dnia ci screena chciałem.. a oświadczyłeś, że napisałeś duuuzo wcześniej i jeszcze kłamałeś że nie odpisuje. ALE TUTAJ BĘDZIE LEPSZA HISTORIA: poprosiłem o ten numer zamówienia. To gostek mi odpisał ze nie ma :E wiec się pytam to jakim cudem wcześniej im wysłał i nie mogli znaleźć po numerze zamówienia tej faktury,a ten że chodziło mu o coś innego i juz sam nie wiedział co pisał bo dostaje dużo wiadomości dziennie :E a ja się pytam jak to możliwe ze nie o to Ci chodziło jak jednego dnia mi napisałeś że Ty wysłałeś im numer zamówienia a drugiego że "niestety po NUMERZE ZAMÓWIENIA nie mogą znaleźć". I ciekawe jakich kłamstw teraz naopowiadasz z tego powodu, że dupa Cię boli bo sprzedałeś taniej specjalnie nie wysłałeś kompletu żeby Ci zwrócic przedmiot, ale ktoś domaga się swojego wykicytowanego przedmiotu a nie zamiennika? Sam tak masz w regulaminie CEBULO. Taka pożyczka bez %% z tej aukcji wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smiley

https://gyazo.com/f6ac4830aaf3f12eb50971cabc0fbd2f

Nie sprzedales? A piszesz co innego

https://gyazo.com/3a746ea3c2b7c7b9a60202b8fb3b1de1

Dla tego tak reagujesz na odsylke, nawet powiedzialem Ci ze pokryje koszty przesylke, dostaniesz dokladnie tyle ile mi zaplaciles, czyli 550zl

Glupio? Skad mam wziac nr zamowienia ktory byl na fakturze, ktora wyslalem do ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://m.imgur.com/MFlVuBm

 

Ani trochę mi nie głupio :) a mnie się pytasz? To Ty pisałeś nie ja wiec skąd ja mam wiedzieć z której kieszeni wyciągasz farmazony :E

 

@Edit:

OWSZEM SPRZEDAŁEM ALE ZROZUM, ŻE DRUGĄ SZTUKĘ! TA OD CIEBIE SIEDZI DALEJ W MOIM KOMPUTERZE WRAZ Z PROCESOREM.

http://imgur.com/VRD58Gz

 

Masz zdjęcie z pracującego mojego komputera i skończ pieprzyć głupoty. Bo w przeciwieństwie do Ciebie nie truje dupy ludziom sprawami o rzeczach których nie posiadam. Jezeli coś nie jest załatwione do końca to tego nie sprzedaje. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam zupełnie inne doświadczenia z nim.

Mam procka od niego i nie dość, że dobrze zapakowane i dobry kontakt z nim mam od początku to jeszcze ciągle pomaga mi w podkręcaniu proca.

 

Wiadomo czasami poczekam dłużej na odpowiedź, ale nie ma on też żadnego obowiązku po sprzedaży jeszcze mi pomagać w czymkolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też z tym użytkownikiem nie miałem problemu kupił ode mnie procesor i5 2500 zapłacił przelewem, kontakt bardzo dobry ( kolega porostu skupuje taniej i sprzedaje drożej w moim przypadku kupił za 360 a sprzedał za 430 :) ale nie mam pretensji :), pewnie to co zarobi inwestuje w kolejny sprzęt i czeka jak coś sprzeda i wtedy płaci )

 

A tak z innej beczki to ja mam na odwrót sprzedałem żony telefon gdzie koleś zapłacił i prosił o szybką wysyłkę, telefon wysłałem od razu z ubezpieczeniem i paczką ekstra 24 żeby mu szybko doszła a tu zdziwienie od tygodnia na śledzeniu informacja że doręczenie nie udane koleś nie odpowiada na telefony ani e-maile .. ( mam nadzieje, że nie kitną ) ... ) i co w przypadku jak mi telefon wróci a koleś się nie będzie odzywał ...

 

No to poczekasz aż się odezwie i zapłaci jeszcze 2 razy za wysyłkę żeby dostać telefon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nie wiem o co ta afera? Zrozumiałbym, gdyby paczka nie została odebrana i wróciła do nadawcy, a tak? Jakiś gówniarz bije pianę, znudzeni życiem frustraci tylko czekają na wydumaną aferę, by w ten sposób się wyżyć, dając upust frustracji. Po 14 dniach od pierwszego awizo i nie podjęcia paczki możecie go ukamienować, więc wstrzymajcie się te kilka dni. Być może faktycznie teraz nie ma kasy. Jeśli jutro będzie miał, to trzeba mu zawczasu urwać łeb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nie wiem o co ta afera? Zrozumiałbym, gdyby paczka nie została odebrana i wróciła do nadawcy, a tak? Jakiś gówniarz bije pianę, znudzeni życiem frustraci tylko czekają na wydumaną aferę, by w ten sposób się wyżyć, dając upust frustracji. Po 14 dniach od pierwszego awizo i nie podjęcia paczki możecie go ukamienować, więc wstrzymajcie się te kilka dni. Być może faktycznie teraz nie ma kasy. Jeśli jutro będzie miał, to trzeba mu zawczasu urwać łeb?

Widzisz to jest kwestia kultury. Normalny człowiek nie kupuje jak nie ma pieniędzy. Postaw się w sytuacji sprzedającego który na pieniądze za wysłany przedmiot ma czekać 3tyg i być moze jedyne co dostanie to zwrot paczki za którą zapłacił. Do tego kupujący traktuje kontakt z nim po zakupie jak zło konieczne i uwaza ze z jego strony wszystko jest ok. Takich cwaniaczków powinno się tępić, a nie ich usprawiedliwiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nie wiem o co ta afera? Zrozumiałbym, gdyby paczka nie została odebrana i wróciła do nadawcy, a tak? Jakiś gówniarz bije pianę, znudzeni życiem frustraci tylko czekają na wydumaną aferę, by w ten sposób się wyżyć, dając upust frustracji. Po 14 dniach od pierwszego awizo i nie podjęcia paczki możecie go ukamienować, więc wstrzymajcie się te kilka dni. Być może faktycznie teraz nie ma kasy. Jeśli jutro będzie miał, to trzeba mu zawczasu urwać łeb?

 

Autor chce zamówić nowe graty do kompa i ma czekać do 14 dni + 3-4dni na zwrot pobrania. Gratuluje podejścia :thumbup:

Nie masz kasy - nie kupujesz :thumbdown:

 

 

 

Widzisz to jest kwestia kultury. Normalny człowiek nie kupuje jak nie ma pieniędzy. Postaw się w sytuacji sprzedającego który na pieniądze za wysłany przedmiot ma czekać 3tyg i być moze jedyne co dostanie to zwrot paczki za którą zapłacił. Do tego kupujący traktuje kontakt z nim po zakupie jak zło konieczne i uwaza ze z jego strony wszystko jest ok. Takich cwaniaczków powinno się tępić, a nie ich usprawiedliwiać.

 

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz hajsu nie kupujesz, ja już też na forum parę razy odmówiłem kupna bo nagłe wydatki wypadły ale zawsze informowałem że nie chcę towaru jak nie mam kasy. Mam kasę to wystarczy parę wiadomości i kupuję. Na forum i tak kupuję tylko od znajomych albo od osób które mają reputację, nigdy od nowych użytkowników.

 

No i najważniejsze - pełne dane osoby sprzedającej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"fakturę wystawia" ale zaginęła :) mistrz . Inspektor kontroli skarbowej powinien tu zawitać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"fakturę wystawia" ale zaginęła :) mistrz . Inspektor kontroli skarbowej powinien tu zawitać

Jak moge jako osoba prywatna nie bedaca platnikiem VAT wystawiac fakture? Umiesz czytac ze zrozumieniem? Czy klepiesz bo klepiesz.

 

Nie raz czekalem tez na paczke/pobranie nie wiadomo ile, ale problemow nigdy nie robilem, nie raz zamawialem przez allegro, paczke dostalem po ~2tygodniach od zaplaty. ALE zadzwonilem wczesniej, zapytalem sie i dowiedzialem o co chodzi. Po to zawsze ZOSTAWIAM PELNE dane wraz z nr tel i emailem zeby do mnie zadzwonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to jest kwestia kultury. Normalny człowiek nie kupuje jak nie ma pieniędzy. Postaw się w sytuacji sprzedającego który na pieniądze za wysłany przedmiot ma czekać 3tyg i być moze jedyne co dostanie to zwrot paczki za którą zapłacił. Do tego kupujący traktuje kontakt z nim po zakupie jak zło konieczne i uwaza ze z jego strony wszystko jest ok. Takich cwaniaczków powinno się tępić, a nie ich usprawiedliwiać.

 

"Widzisz to jest kwestia kultury."

to jest kwestia rozumu. logiczne że jak gość bierze paczkę za pobraniem to kasy nie zobaczysz tak szybko jak przy wpłacie na konto. logiczne że gość wybiera droższą opcję bo może nie mieć płynności finansowej.

 

"...Normalny człowiek nie kupuje jak nie ma pieniędzy. ..." i to napisał obywatel państwa zadłużonego na kilka bilionó złotych gdzie połowa mieszka w domach na kredyt a 3/4 jeździ samochodami spłacanymi w bankach.

 

idź moralizować w jakieś inne miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Widzisz to jest kwestia kultury."

to jest kwestia rozumu. logiczne że jak gość bierze paczkę za pobraniem to kasy nie zobaczysz tak szybko jak przy wpłacie na konto. logiczne że gość wybiera droższą opcję bo może nie mieć płynności finansowej.

 

"...Normalny człowiek nie kupuje jak nie ma pieniędzy. ..." i to napisał obywatel państwa zadłużonego na kilka bilionó złotych gdzie połowa mieszka w domach na kredyt a 3/4 jeździ samochodami spłacanymi w bankach.

 

idź moralizować w jakieś inne miejsce

Kiepski wywód :thumbdown:

Twoim tokiem rozumowania każdy kto niema kasy wybiera ta opcję-bzdury bzdury,bzdury :E

 

Reszta to bełkot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski wywód :thumbdown:

Twoim tokiem rozumowania każdy kto niema kasy wybiera ta opcję-bzdury bzdury,bzdury :E

 

Reszta to bełkot

z logiki pała w wykrzyknikiem:

być może =/= każdy

po drugie: warto zapoznać się jak jest z terminami wysyłek za pobraniem a nie wylewać żale na forach że "wciąż nie mam kasy! oszust. ludzie ratunku, Niemcy mnie biją.."

 

po trzecie: slogan "nie masz kasy nie kupujesz" najczęściej słyszę z ust spekulantów typu "tanio kupić, drożej sprzedać". tu takich dwóch trafiło na siebie i jeden raptownie stał się zdziwiony jakby był "dziewicą" w tym biznesie

 

więc wynurzyłeś się że tak delikatnie powiem... w sposób mało rozsądy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z logiki pała w wykrzyknikiem:

być może =/= każdy

po drugie: warto zapoznać się jak jest z terminami wysyłek za pobraniem a nie wylewać żale na forach że "wciąż nie mam kasy! oszust. ludzie ratunku, Niemcy mnie biją.."

 

po trzecie: slogan "nie masz kasy nie kupujesz" najczęściej słyszę z ust spekulantów typu "tanio kupić, drożej sprzedać". tu takich dwóch trafiło na siebie i jeden raptownie stał się zdziwiony jakby był "dziewicą" w tym biznesie

 

więc wynurzyłeś się że tak delikatnie powiem... w sposób mało rozsądy

Bronisz się dość nieumiejętnie takimi argumentami z d...wziętymi

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"...Normalny człowiek nie kupuje jak nie ma pieniędzy. ..." i to napisał obywatel państwa zadłużonego na kilka bilionó złotych gdzie połowa mieszka w domach na kredyt a 3/4 jeździ samochodami spłacanymi w bankach.

 

idź moralizować w jakieś inne miejsce

Drobna uwaga - bzdury. W Polsce jest około 2.2 mln. dłużników, a obywatelów około 40 milionów. Nie pisz bzdetów nie popartych żadnymi faktami, a jego cytat to prawda - nie stać mnie, nie mam to nie kupuję! Większość ludzi może i ma kredyty, zwłaszcza mieszkaniowe/samochodowe i reguluje je TERMINOWO! Wlazłeś w obszar moich kompetencji, więc mówię - bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...