Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

abesus

[300zł] HP P1102 czy Brother HL-1210WE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu monochromatycznej drukarki laserowej. Temat przez chwilę porzuciłem niestety albo stety w przyszłym tygodniu muszę dokonać zakupu. Póki co mój wybór padł na dwa modele, które dostępne są w bardzo podobnych pieniądzach. Teraz pytanie który z nich będzie lepszy. Priorytetem są jak najniższe koszty drukowania, nie chcę przy zmianie tonerów, bębnów bawić się z jakimiś czipami czy innymi wynalazkami. Prosiłbym osoby zorientowane w temacie o podpowiedzi który z wybranych modeli będzie lepszy...

Dodam jeszcze że drukarka nie musi mieć wi-fi, lan, wystarczy samo usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał hp, masz tam tonerobęben, a w brotherze oddzielnie bęben oddzielnie toner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dodam, że ten HP robi na kartce dwa podłużne wgniecenia. Nie wiem czy to jakiś defekt mojego egzemparza czy może wszystkie tak mają. Nie wygląda to zbyt estetycznie wiec radzę sprawdzić przed zakupem. Jeśli chodzi o eksploatację to faktycznie ceny są akceptowalne, tak jak kolega wspomniał przy odrobinie wprawy bez wiekszych problemów można uzupełnić toner za niewielkie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał hp, masz tam tonerobęben, a w brotherze oddzielnie bęben oddzielnie toner

 

Romo, mówi Ci coś skrót SSF, czy po prostu zbieżność nicków...

 

Prosiłbym o informację odnośnie tych wgnieceń innych użytkowników P1102...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, zakupiłem drukarkę P1102, faktycznie po wydrukowaniu zostają ślady na kartkach po rolkach prowadzących jednak są one na tyle niewielkie że kompletnie mi to nie przeszkadza. Drukarka drukuje bardzo ładnie, jestem zadowolony. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...