Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kyniu999

Wyprzedaż sprzętu! !Obniżka!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania trochę gratów (temat będzie aktualizowany jeśli coś dojdzie):

 

19.

Komputer (w całości lub na części), w którego skład wchodzi:

PŁYTA GŁÓWNA: Asrock Z87M Extreme 4 - 245+kw

OBUDOWA: AeroCool STRIKE-X CUBE RED

PROCESOR: Intel Pentium i3 4160 - 350+kw eomer121

GRAFIKA: GIGABYTE WINDFORCE GTX 660TI 2GB - 360+kw Lock

RAM: Crucial Balistix DDR3 2x 4GB 1600MHZ - 170+kw Allegro

CHŁODZENIE: BeQuiet Dark Rock 3 - 175+kw Allegro

ZASILACZ: RAVCORE ROCK 750W. Certyfikat GOLD+ - 210+kwOLX

 

Chłodzenie BeQuiet mam cały box. Płyta główna też box, chociaż mogę nie mieć jednego kabelka sata. Zasilacz, gwarancja producenta 2 lub 3 lata od września 2016r mam do niego wszystko. Obudowa bez tej siateczki, która zakrywa napęd dvd i brak jednego lub dwóch śledzi z z tyłu.

 

Ceny myślę, że są dobre... Allegro możliwe, ale trzeba doliczyć prowizję, odbiór osobisty w okolicach Brzegu (woj. opolskie). Za pobraniem mogę wysłać, po wcześniejszej wpłacie za wysyłkę.

 

Zdjęcia:

https://zapodaj.net/3b1db52ba644d.jpg.html

 

 

Sprzedane:

 

 

1.

MSI Z87-G43. Mam pudełko, gwarancja jest ok. 2 lata pozostało, zaślepka na porty, jakiś kabelek też się znajdzie, książeczki i płyta cd/dvd. Smugller

 

2.

Chłodzenie scythe ninja 2 rev.B + wentylator scythe + te trzymaki wentylatora. Mam pudełko, koszyki na AMD, koszyk na LGA 775, ale bez tych wciskanych Pinów, bo modowałem je na 1150 za pomocą śrub, mogę dodać je w zestawie. Bizd

 

3.

Obudowa Zalman Z9 plus. Mam karton, gwarancji nie mam, ale jest jeszcze folia na oknach. Kupiłem ją nową. Jedyna wada, to brak kilku śledzi, niestety są wyłamywane, więc musiało tak być chcąc włożyć kartę, mogą być jakieś drobne ryski, ale wiadomo obudowa nie jest nowa... Mam śrubki i to co dał producent, nawet przedłużka do zasilacza jest :)Smugller

 

5.

Kontroler obrotów Thermaltake Commander f5. Posiadam pudełko.

 

4.

Zasilacz OCZ Fatal1ty 550W modular. Mam do niego pudło, gwarancji już chyba nie ma, wiatrak podświetlany na czerwono. Allegro

 

8.

Procesor Intel Penitum G3258 BOX. Ponad 2 lata gwarancji, średnia sztuka 4,2 Ghz 1,24V

Cena 225zł + kw Normek

 

6.

Karta dźwiękowa Creative SoundBlaster X-Fi Extreme Gamer. Mam pudełko do tej karty. Sprzedaję, bo nowa płyta nie ma portu PCI.

Cena 50zł + kw ciarek90

 

11.

Grafika EVGA GTX 960 4GBTAKA 2-miesięczna. Zarejestrowana na stronie evga, co wydłużyło gwarancję do 3 lat.

Cena 850zł + kw

 

7.

RAM Crucial Balistix Sport 2x4GB 1600Mhz CL 9. Gwarancja wieczysta. Kupione 31-08-2015, używane może miesiąc.

Cena 149zł + kw

 

9.

Crucial 120GB 2,5'' SATA SSD BX100 7mm. Nowy prosto od producenta, nieotwierany. 36 miesięcy gwarancji.

Cena 209zł + kw Allegro

 

10.

Procesor i5 4690k, box gwara do 2018 roku. 4,5GHz na 1,17. Testowany pod OCCT i CS GO. Działa wszystko tak jak należy

Cena 899zł + kw Allegro

 

12.

Pamięć Kingston Hyper X DDR3 1x8GB 2400Mhz TAKA

Cena 189zł + kw Allegro

 

13.

Procesor Intel i5 4460 w wersji box. Gwarancja liczona od 3.03.2016r.

Sprzedaję, bo nabyłem i5 4690k. Cena 639zł Allegro

 

16.

Procesor Intel i5 4690k. Mam go trochę ponad miesiąc i jeszcze go nie podkręcałem. Dla poważnie zainteresowanych mogę go podkręcić i potestować. Gwarancja jest, jestem drugim właścicielem. Full BOX. U mnie chodził razem z Dark Rock 3, więc było mu zimno :). Kupiłem z myślą o monitorze 144hz ale jednak plany znowu się zmieniły :) przyjmę ew. w rozliczeniu i5 4460 lub pentium g3258 + dopłata Cena 880zł Allegro

 

15.

Dysk SSD Intel 525 SSDMCEAC030B301 (30GB, mSata). Kupiłem po taniości i nie chcę też wielkich pieniędzy. Dysk nowy nawet nie otwierany z opakowania. Gwara 2 lata od 13 września tego roku. Cena 120zł Looke85

 

14.

Kontroler obrotów thermaltake commander f5. W pełni sprawny, trochę przedłużyłem kabel zasilania i dodałem czarny oplot do niego. Mam pudełko jakieś papierki, śrubki i paragon. Cena 45zł Allegro

 

17.

Głośnik przenośny Creative Muvo 10 niebieski. Nowy, gwarancja od 13 września tego roku.

Taki: http://www.ceneo.pl/31024743

Cena 160zł Allegro

ALLEGRO

 

18.

Karta EVGA GeForce gtx 960 SSC 4GB. Szczegóły na Allegro. Ostatnie godziny aukcji. Dla Forum.pclab za 680 + kw Allegro

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up. to co w pierwszym poście dalej aktualne. Proszę nie pisać w temacie, że coś się bierze. Z takimi deklaracjami zapraszam na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten dysk Intela na mSata to jest samo złącze co w asusie Maximusie V?, jeśli tak to się dogadamy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...