Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Camis

Tego jeszcze nie było - Virgin Mobile daje za darmo 300 MB, 30 min i 30 SMS-ów. Co miesiąc

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta #Freemium to co miesiąc bezpłatne 300 MB, 30 minut i 30 SMS-ów do wszystkich sieci - bez opłat i umowy, z możliwością dokupienia pakietów.

Więcej info na telepolis.pl / spidersweb.pl

Bardzo dobra oferta, Virgin od dawna daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem, na co się jutro przenoszę. Sam mam Virgin, rok temu doładowałem 10zł (+50% gratis) i jeszcze mi zostało ze 4zł a ważność konta już się skończyła kilka dni temu, więc dobrze, że nie będę musiał doładowywać a ponieważ i tak prawie nic nie płacę to oferta wydaje się być idealna dla mnie :) Ciekawe tylko na jak długo, bo potem jakby co, to pewnie nie będzie można wrócić do starej taryfy, która jest sporo korzystniejsza od tej nowej i jak raz się z niej zrezygnuje to już nie ma powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości kupię stater i wypróbuje(w moim Honor4x mam 2 sloty na karty sim) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się przenieść numer? Bo swój mam od stu lat i nie widzi mi się rozsyłania wszystkim nowego. Poza tym - oferta super jak każdego nowego operatora, za rok będzie znowu co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Virgin i Viking mają te świetne oferty od dawna, na pewno lepszą opcją jest taki prepaid + kupno telefonu osobno, niż abonament. Przeciętnie, na przestrzeni 2 lat, minimum 650-750 zł oszczędności, do tego aparat wybieramy sami, bez listy narzuconej przez operatora. Przerabiałem temat jakiś czas temu, polecam sieci na "V" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Virgin i Viking mają te świetne oferty od dawna, na pewno lepszą opcją jest taki prepaid + kupno telefonu osobno, niż abonament. Przeciętnie, na przestrzeni 2 lat, minimum 650-750 zł oszczędności, do tego aparat wybieramy sami, bez listy narzuconej przez operatora. Przerabiałem temat jakiś czas temu, polecam sieci na "V" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer da sie bez problemu przeniesc, sam mam tam przeniesiony od 1,5 roku.

 

Poza tym - oferta super jak każdego nowego operatora, za rok będzie znowu co innego.

 

 

 

Nowy operator ?, Virgin dziala w Polsce od ponad 3 lat juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie z innej beczki.

A czy osoby z sieci wielkiej czwórki jak mają darmowe sms'y i połączenia do wszystkich sieci, to obejmuje to także Virgin mobile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy osoby z sieci wielkiej czwórki jak mają darmowe sms'y i połączenia do wszystkich sieci, to obejmuje to także Virgin mobile?

 

 

 

Odpowiedziales sobie...

 

 

Oferta_FREEMIUM.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziales sobie...

Nie, chodzi mi czy osoby mające telefon w Plusie, Play, T-Mobile, Orange* (a posiadające sms'y i połączenia do wszystkich) to pisząc sms'a / dzwoniąc do sieci Virgin Mobile ponoszą dodatkowe opłaty? Czy w tych "pakietach" do wszystkich jest też objęty Virgin Mobile?

PS. Piszę gdyż kiedyś "do wszystkich" obejmowało tylko te 4 sieci*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostanę dalej w Play i 2GB internetu, nielimitowane SMS do wszystkich i darmowe rozmowy do PLAY za 21 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ Słabo...

 

 

Virgin Mobile - Rozmowy i sms do wszystkich sieci bez limitu + 5GB internetu (promocja, tak to jest 2GB) = 29zł miesiecznie.

 

Po wykorzystaniu pakietu jest lejek 32kbps ważny tyle co konto czyli rok po każdym doładowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 SMS-ow. Gdybym mial trkator, to bym obsial pole LOL-ami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostanę dalej w Play i 2GB internetu, nielimitowane SMS do wszystkich i darmowe rozmowy do PLAY za 21 PLN

Nie lepiej dołożyć 8 złociszy i mieć darmówkę do wszystkich sieci plus stacjonowane, oraz 5GB internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i lepiej, ale raz, że nie chce mi się bawić z przenoszeniem numeru a dwa, że to co mam teraz i tak spokojnie mi wystarcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostanę dalej w Play i 2GB internetu, nielimitowane SMS do wszystkich i darmowe rozmowy do PLAY za 21 PLN

w VM masz lepiej i 2zł taniej. 2GB neta, nielimitowane SMSY do wszystkich, darmowe rozmowy Play, Virgin i 100minut do wszystkich. Za 19zł.

 

30 SMS-ow. Gdybym mial trkator, to bym obsial pole LOL-ami :)

Nie mierz wszystkich swoją miarą..

 

Ja w 2 miesiące wysłałem 11.

 

 

Chyba zmienię sobie na ten darmowy pakiet.. Muszę aby doczytać jak z ważnością konta, bo ma być konkretnie a nie że mam wysłać jakiegoś sms-a co określony czas bo różnie z tym może być. Nie chce stracić tego numeru, bo nawet platynowe za 400zł co sprzedają są gorsze od tego co mam teraz. Plusy wzięcia numeru na początku istnienia sieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktywacji tej ofery konto przedluzane jest o rok. Pozniej po kazdym doladowaniu tak samo o rok.

 

Dzis aktywowalem o 1 w nocy i przedluzylo o 365dni:

 

NXGCn1O.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z zasięgiem? Czy tak jak w PLAY (zasięg 4 sieci) czy tylko na nadajnika PLAY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się skończy obecny pakiet to sprawdzę ten freemium i dorzucę sobie nielimitowane SMS-y za 9 zł. Pomysł mi się bardzo podoba, szczególnie, że dodatkowe pakiety są rzeczywiście po taniości. No i nielimitowany Messenger, Facebook etc. Szkoda, że nie dodali nielimitek do Playa i VM w jakimś pakiecie za małe pieniądze, byłbym wniebowzięty.

 

 

Ciekawi mnie też, o co chodzi z informacjami handlowymi, które będą wysyłać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktywacja #Freemium oznacza zgodę na otrzymywanie od Virgin informacji handlowych i marketingowych środkami komunikacji elektronicznej.

 

Dziękuję, postoję. Nie lubię być obrzucany spamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, postoję. Nie lubię być obrzucany spamem.

I tak nikt inny do ciebie nie dzwoni i nie pisze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, postoję. Nie lubię być obrzucany spamem.

 

W sumie ten spam miałem w Plusie bez końca, mimo że płaciłem ogromną kasę za Mixa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...