Skocz do zawartości
niklot1981

Unknown by Niklot

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba największy itx na rynku :E

Ale za to nie powinno być problemów z umieszczeniem w tym lc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robił :)

Mają po prostu bardzo podobny styl.

Chyba, że celowa uwaga ;)

***Duże zdjęcie

 

 

malik1kqp1.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emota na końcu i wszystko jasne ale jeśli już zahaczyłeś się tego tematu to jest to dla mnie Malik w wersji alternatywnej :E

Szkoda, bo ma sprzęt jak i pewnie umiejętności a jednak kopiuje.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobre zestawienie, na tych miniaturkach by było ciężko rozpoznać czyje to :E

 

Patrząc na to dokładniej, nie wiem może się mylę, ale chyba niklot jest normalnie fotografem, jego zdjęcia wyglądają maksymalnie profesjonalnie, w zasadzie nie ma się tam do czego przyczepić, zawsze idealne światło itd.

U Malika to chyba hobby, które konsekwentnie rozwija przez lata, niektórzy jeszcze tu pewnie pamiętają jak zaczynał, jego pierwsze projekty. Obecny poziom jest też bardzo wysoki, nic nie ujmując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobre zestawienie, na tych miniaturkach by było ciężko rozpoznać czyje to :E

 

Patrząc na to dokładniej, nie wiem może się mylę, ale chyba niklot jest normalnie fotografem, jego zdjęcia wyglądają maksymalnie profesjonalnie, w zasadzie nie ma się tam do czego przyczepić, zawsze idealne światło itd.

U Malika to chyba hobby, które konsekwentnie rozwija przez lata, niektórzy jeszcze tu pewnie pamiętają jak zaczynał, jego pierwsze projekty. Obecny poziom jest też bardzo wysoki, nic nie ujmując.

uwazam, że sie mylisz, widziałeś kiedyś złe zdjęcia Malika?... ja bym napisal to inaczej Malik jest pasjonatem i profesjonalista - tak uwazam a z tego co widze bo niklot zaczal troche pozniej i jego styl jest aka Malik (no offence) od prawie poczatku sledze Łukasza i staram sie zawsze byc na biezaco. Dla mnie Malik zawsze zostanie number uno jesli chodzi o ta dziedzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pamiętam jego zdjęcia z pierwszego zestawu thermaltake big water z 2005 roku także chyba sięgam dalej pamięcią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczę... a oko me krytyczne... festyn i świecidła natychmiast wytknę... rozga.gif

 

Póki co - poza cepopłytoblokiem* - zapowiada się przyjemnie.

 

 

 

*paskudny kombos, fuu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoncentrujcie się na projekcie w niespotykanej na forum budce Case Labs nie na dywagacjach o warsztacie fotograficznym...CL to unikat na tym forum.

 

Co do tego od kogo bierze się wzorce temat jest prosty,bierze się od najlepszych.

Kier nigdy nie nauczył się robić fotek a ma masę projektów za sobą,Snef robi wypierdzieliste sesje foto swoich buildów i ma swój styl,

a przeważająca wiekszość w tym ja nie umie robić fotek i nawet nie ma do tego sprzętu (odpowiednie słoiki i softboxy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przeważająca wiekszość w tym ja nie umie robić fotek i nawet nie ma do tego sprzętu (odpowiednie słoiki i softboxy)

 

 

Jak Ty uważasz że nie umiesz fotek robić to ja nawet się nie odezwę :E

 

Jeśli każdego będziemy rozpatrywać jak profesjonalistę to prawie każdy wyjdzie na totalnego nieogara, ale wydaje mi się że fotografia w tej dziedzinie nie wymaga aż tak wysokiego poziomu, jeśli ktoś to potrafi to dobrze, ale nie musi być super och i ach żeby ładnie wyglądało :)

 

 

Póki co - poza cepopłytoblokiem* - zapowiada się przyjemnie.

 

 

*paskudny kombos, fuu...

 

To jest chyba blok na maximus impact, a akurat na tej płycie bardzo fajnie wygląda.

 

40a9.jpg

Edytowane przez ThePunisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj że osoby które fotkami kompów zajmują się 9 lat jak Łukasz czy Bartek (nieco krócej)

i do tego mają odpowiedni sprzęt foto i doświadczenie w fotografi hardware przebiją jakością prezentacji PC w sesjach foto mnie czy Ciebie.

 

Tutaj nie ma nikogo na labie kto jest profi we wszystkich jednocześnie dziedzinach (foto,modyfikacje,LC) bo tak się nie da,

Łukasz czy Bartek nie tykają maszyn CNC,laserów,drukarek 3D w modach kompów...ja nie ogarniam fotografii ponad poziom podstawowy.

 

Skończmy to wałkować bo to jest worklog i mamy się skupić na tym co autor ma do pokazania w tym projekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest chyba blok na maximus impact, a akurat na tej płycie bardzo fajnie wygląda.

 

Tak, jednak to blok na MAXIMUS VI IMPACT, różni się lekko foremką, oraz topem, który jest przezroczysty, w wersji na IMPACT VII jest taki jak na zdjęciach poniżej...

 

16102107354_14e2fb5ber9lru.jpg

 

16536233838_38a66f37b6jaat.jpg

 

16722546791_cf20fc782flx1s.jpg

 

16722723192_c30698d03ypy7m.jpg

 

16723179021_bbea957e5pcxkq.jpg

Edytowane przez niklot1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ciap/

To jest chyba blok na maximus impact, a akurat na tej płycie bardzo fajnie wygląda.

/ciap/

 

Poprawka. Bardzo się Tobie podoba. Mi nie. Blok jest płaski, nudny, zasłania płytę, która z kolei nie jest jednolicie płaska, ma jakieś tam szczegóły budowy czy jakieś inne pierdoły. Równie dobrze, zamiast chować mobo za takim cepopłytoblokiem można założyć na budzie bok bez okna. Wtedy też mobasa nie będzie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej budzie i tak horyzontalnie mocowanego mobasa nie widać po zamontowaniu GPU i układu LC...o co ta walka?

Podobał mu się taki blok to taki zamontował,komu innemu nie pasuje...jego zdanie,każdy lubi inne rozwiązania

i nikt do cudzego gustu nie będzie się dopasowywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat na tych malych pltach takie blki sie podobaja-no bo i te plytaki sa tak male,ze zadnego w nich uroku-ani fajnych radiatorow,ani kolorystyki nie widac.

 

zdjecia piekne-tylko patrzec i patrzec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do dyskusji powyżej - MALIK robi fantastyczną robotę fotograficzną od lat, wciąż rozwijając swój pomysł na fotografie, i jest jedną z wielu osób dostarczających masę inspiracji :thumbup:

 

Emota na końcu i wszystko jasne ale jeśli już zahaczyłeś się tego tematu to jest to dla mnie Malik w wersji alternatywnej :E

Szkoda, bo ma sprzęt jak i pewnie umiejętności a jednak kopiuje.

EOT

Kuriozalne jest, że osoba, która nie ma bladego pojęcia jak powstają owe zdjęcia, potrafi zarzucić że coś lub kogoś kopiuje. Bez urazy, nie chcę wyjść na snoba, aczkolwiek odpowiem ci w ten sposób - nie przypominam sobie bym drzwi do CASE LABS czy BITSPOWER, oraz do wielu innych marek ze świata komputerów, otworzył sobie kopiowaniem czegokolwiek czy kogokolwiek. A tym bardziej nie przypominam sobie by drukowano mnie na ulotkach CRYORIG, dzięki procederze kopiowania.

 

Ulotka poniżej. Mam punktować cię dalej ?

 

14213093356_33bf1df1alqsg4.jpg

Tutaj chodzi o chęć podzielenia się czymś po prostu fajnym, na miarę ciekawej prezentacji, i tego jak komputer może wyglądać na zdjęciach, i nic po za tym...

 

ELDER bardzo dobrze podsumował tą dyskusje :thumbup:

 

Paczę... a oko me krytyczne... festyn i świecidła natychmiast wytknę... rozga.gif

 

Póki co - poza cepopłytoblokiem* - zapowiada się przyjemnie.

 

 

 

*paskudny kombos, fuu...

Można polubić ten jego humor :thumbup:

 

W tej budzie i tak horyzontalnie mocowanego mobasa nie widać po zamontowaniu GPU i układu LC...o co ta walka?

Podobał mu się taki blok to taki zamontował,komu innemu nie pasuje...jego zdanie,każdy lubi inne rozwiązania

i nikt do cudzego gustu nie będzie się dopasowywał.

Mam nadzieje, że ten kurs i ta forma bloków, pomimo ostatnich trendów, jednak się utrzyma, i takie foremki będą się pojawiać, szczególnie do rozwiązań ITX :thumbup:

Edytowane przez niklot1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monobloki bitsa na Impacta są super moim zdaniem.

Ale już np. na Gene sporo słabiej wyglądają, nie wspominając nawet o tej nowości na MSI Z170 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej budzie i tak horyzontalnie mocowanego mobasa nie widać po zamontowaniu GPU i układu LC...o co ta walka?

Podobał mu się taki blok to taki zamontował,komu innemu nie pasuje...jego zdanie,każdy lubi inne rozwiązania

i nikt do cudzego gustu nie będzie się dopasowywał.

 

Żadna walka. Po prostu rozmowa o gustach z uzasadnieniem "dlaczego". Nic nadto. Bez spinki, bez udowadniania na siłę, że "mojasza jest najmojsza" czy innych ekscesów.

 

I oczywiście masz rację pisząc, że najważniejsze to był własna praca i jej efekty w pierwszym rzędzie podobały się autorowi. Wielokrotnie sam tak już nie raz na forum pisałem. Cała reszta jest pomijalna, co nie zmienia faktu, że grzecznie można se pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monobloki bitsa na Impacta są super moim zdaniem.

Ale już np. na Gene sporo słabiej wyglądają, nie wspominając nawet o tej nowości na MSI Z170 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/ciap/

Można polubić ten jego humor :thumbup:

/ciap/

 

Podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy musisz mnie punktować ulotkami? Dla mnie te foty wyglądają jak od Malika i tyle. Kopiowanie, wzorowanie się dla mnie to jest to samo.

Zresztą widać po wrzucie JKm.

 

@Kethael

Pewnie masz rację, ja jestem tylko zły, że z takim sprzętem (aparat) i pewnie doświadczeniem/umiejętnościami robi takie a nie inne foty. Chociaż by dał białe tło :E

Edytowane przez blabla123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy musisz mnie punktować ulotkami? Dla mnie te foty wyglądają jak od Malika i tyle. Kopiowanie, wzorowanie się dla mnie to jest to samo.

Zresztą widać po wrzucie JKm.

 

 

Może się mylę, ale ogromna większość fotek promocyjnych/marketingowych tak właśnie wygląda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...