Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Taito

Płyta główna ASrock Fatal1ty Z87 Killer

Rekomendowane odpowiedzi

Asrock Fatal1ty Z87 KILLER płyta główna

Pełen komplet , kupiona w agito , zostało jeszcze 5 miesięcy gwarancji , sprawna 100%

 

cena 250 zł ( w sklepie ponad 500 zł )

 

3551983_IMG_20151022_151649.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, otrzymałem odp. że gościu nie ma allegro to odrazu coś wyczułem i te niskie ceny :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z nim pisałem na temat gtx 980Ti g1...miał być odbiór osobisty, potem jak powiedziałem, że będe o 19, to usłyszałem, że dopiero w czwartek bo w Poznaniu jest. No i odbiór raz pod Warszawą raz w Warszawie...niby nazwa ulicy ta sama ale raczej człowiek się nie myli, że mieszka pod Warszawą, a innym razem w Warszawie. No i jak poprosiłem o telefon kontaktowy zapadła cisza.

Generalnieto wszystko nie nastraja optymistycznie...no i te mocno promocyjne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA:

"Ile chciałbyś za pobraniową przesyłkę? Mógłbym kilka zdjęć płyty bez folii?

Wszystkie akcesoria w komplecie ? "

 

TaiTo:

"Nie no przestan za pobraniem ? haha 30 zł samo pobranie chyba by zdrowo musialo nas pogrzac ^^ ....Jasne jakie chcesz fotki "

 

I tu moje zainteresowanie odeszło w siną dal...

 

Allegro też nie jest możliwe.

 

Jak widzę takie podejście sprzedającego to z automatu się zaświeca żarówka bezpieczeństwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rece opadają , co robia moderatorzy, gdzie jest ban ?

 

 

Bana dostaje sie za podbijanie o 1 dzień za wcześnie i temat leci do kosza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA:

"Ile chciałbyś za pobraniową przesyłkę? Mógłbym kilka zdjęć płyty bez folii?

Wszystkie akcesoria w komplecie ? "

 

TaiTo:

"Nie no przestan za pobraniem ? haha 30 zł samo pobranie chyba by zdrowo musialo nas pogrzac ^^ ....Jasne jakie chcesz fotki "

 

I tu moje zainteresowanie odeszło w siną dal...

 

Allegro też nie jest możliwe.

 

Jak widzę takie podejście sprzedającego to z automatu się zaświeca żarówka bezpieczeństwa :P

Celowo wyboldowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA:

"Ile chciałbyś za pobraniową przesyłkę? Mógłbym kilka zdjęć płyty bez folii?

Wszystkie akcesoria w komplecie ? "

 

TaiTo:

"Nie no przestan za pobraniem ? haha 30 zł samo pobranie chyba by zdrowo musialo nas pogrzac ^^ ....Jasne jakie chcesz fotki "

 

I tu moje zainteresowanie odeszło w siną dal...

 

Allegro też nie jest możliwe.

 

Jak widzę takie podejście sprzedającego to z automatu się zaświeca żarówka bezpieczeństwa :P

 

czyli jakby powiedział

OK

pobranie20zł

chcesz sprawdzic zawartosc przy odbiorze?

+5zł

 

OK

sprawdzasz

plyta jest

 

podlaczasz - nie dziala

 

gosc przestaje sie odzywac

no i co ci dalo to pobranie

 

 

dlatego ja nie kupuje nic juz nawet na allegro

 

 

sam kupilem dwie plyty dosc tanio od roznych sprzedajacych, jedna ma piny pogiete, druga porysowany laminat, na szczescie mala wartosc płyt i dzialaja wiec szkoda mi czasu na wykłócanie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jakby powiedział

OK

pobranie20zł

chcesz sprawdzic zawartosc przy odbiorze?

+5zł

 

OK

sprawdzasz

plyta jest

 

podlaczasz - nie dziala

 

gosc przestaje sie odzywac

no i co ci dalo to pobranie

 

To by dało, że sprawdzę czy jest faktura i ważna gwarancja o której pisze. Wtedy może sobie nawet nie działać o ile nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych co też się sprawdzi oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by dało, że sprawdzę czy jest faktura i ważna gwarancja o której pisze. Wtedy może sobie nawet nie działać o ile nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych co też się sprawdzi oczywiście.

gwarancja moze byc podrobiona, uszkodzenie moze byc nie widoczne na pierwszy rzut oka, no chyba ze 30 minut bedziesz ogladał przy kurierze to OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja moze byc podrobiona, uszkodzenie moze byc nie widoczne na pierwszy rzut oka, no chyba ze 30 minut bedziesz ogladał przy kurierze to OK

 

Jak uszkodzenie nie jest widoczne to znaczy że sprzęt jest wadliwy i podlega gwarancji. Ile by trwały takie oględziny płyty głównej? Minuta dwie? Płaci się za sprawdzenie, więc nikt nie będzie poganiał (przynajmniej poczta, nie wiem jak z kurierem). Myślisz, że ktoś będzie podrabiał fakturę jakiegoś sklepu? Gdyby ktoś chciał zrobić wałka to by się w takie coś w ogóle nie bawił tylko po prostu wymigiwał od wysyłki za pobraniem jak ten powyżej, a co dopiero miałby jeszcze się zgodzić na sprawdzenie zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten Pan jest znany z podrabianych kart gwarancyjnych firmy Asus i lewych faktur ze sklepu Morele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem umówiony na odbiór osobisty wczoraj i kontakt się urwał.

 

pz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus dla Taito.

 

Miałem kupić od niego GTX 980 Ti G1 w bardzo promocyjnej cenie 2000zł. Do spotkania miało dojść wczoraj ok godz. 15:00 i jak każdy się domyśla do spotkania nie doszło.

Na prośbę o podanie dokładnie adresu spotkania, potwierdzenia godziny i podanie numeru kontaktowego zapadła cisza (logował się na forum wczoraj około 21:30 ale też żadnej odpowiedzi nie dostałem, ani nic...żadnego info).

 

Jak dla mnie gość chce przerobić kilka wałków...ktoś też pisał w jego postach, że to Mdesign.

 

 

UWAGA - ciekawostka: "nagle" Taito vel Mdesign sprzedał w jednym dniu wszystko z odbiorem osobistym i chce szybko zamknąć tematy jakby się czegoś bał?...

 

"Dysk SSD Intel Series 730 480 gb"

http://forum.pclab.pl/topic/1079454-Dysk-SSD-Intel-Series-730-480-gb/page__pid__13712474__st__0entry13712474

 

"Ram DDR3 Kingston Hyper Beast X"

http://forum.pclab.pl/topic/1079455-Ram-DDR3-Kingston-Hyper-Beast-X/page__pid__13712472__st__0entry13712472

 

Płyta główna ASrock Fatal1ty Z87 Killer

http://forum.pclab.pl/topic/1079453-P%C5%82yta-g%C5%82%C3%B3wna-ASrock-Fatal1ty-Z87-Killer/page__pid__13706769__st__0entry13706769

 

Sprzedam Obudowa Lian Li Pitstop T60 Test Bench

http://forum.pclab.pl/topic/1079424-Sprzedam-Obudowa-Lian-Li-Pitstop-T60-Test-Bench/page__pid__13712477__st__0entry13712477

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...