Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bulishi

Edifier: R1100/R1280T/R1600TIII

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, gdyż czas mi się kurczy na zamówienie (na week maja być już u mnie). Laptop Lenovo Z710,karta dzwiękowa - integra (może w przyszłości..może pod choinkę ;p jakąś zewnętrzną lepszą bym kupił). Teraz tak.. jest laikiem, nie mam super wymagań bo cały czas użytkowałem jakieś tam głośniki za 50zł zwykłe, raz jakieś też noname 2.1 - bardzo tanie, także nie mam porównania z takim sprzętem lepszej jakości i lepszej marki. Myślę że użytkowane głównie do muzyki no i czasem jakiś film. W Gry gram tylko League of Legend czy H1Z1 i zazwyczaj z kimś na TeamSpeak także mam słuchawki. Ceny podane z Redcoonu(Bydgoszcz), gdzie pewnie bym szedł i kupił.

Edifier 2.0 R1100 (198zł)

Edifier 2.0 R1280T (289zł)

Edifier 2.0 R1600TIII(389zł)

 

Skoki jakościowe i ogólnie patrząc cenowo.. - warto dorzucać? Czy dla mnie w zupełności starczą np. te 1280?! gdzie i tak po podłączeniu powiem "wow" ;)

Nie wiem..jestem trochę zagubiony.. a czasu na podjęcie decyzji mało.

Chyba że całkowicie jakieś inne głośniczki od w/w ;) [[ 2.0? 2.1? ]]

Czekam na porady/propozycje. Komuś się bedzie chciało odpisać i podzielić swoim zdanim to z góry wielkie dzięki !

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współlokator ma R1280T a ja R1600TIII - czuć, że R1600 są lepsze w każdym aspekcie, ale czy warte dopłacenia 100 zł? Mi się udało wyrwać sporo taniej na Alledrogo.

Weź R1280, dokup potem neutralno-ciepłą kartę i będziesz Pan zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współlokator ma R1280T a ja R1600TIII - czuć, że R1600 są lepsze w każdym aspekcie, ale czy warte dopłacenia 100 zł? Mi się udało wyrwać sporo taniej na Alledrogo.

Weź R1280, dokup potem neutralno-ciepłą kartę i będziesz Pan zadowolony.

Dzięki za słowo. ;) no w sumie to jest ciekawa opcja. Zeby wziąć mimo wszystko te tańsze(nie koniecznie mega słabsze) i jakąś karte dźwiękowa..a mysle ze dla mnie i Tak będzie duży skok jakosciowy. Gdzie jak pisalem, nie miałem styczności z lepszym nagłośnieniem przy pc czy lapku. Nie wiem już sam..kurde xD z drugiej strony bym dołożył już teraz do tych 1600..bo nie będę planował pewnie już nowych przez najbliższe lata..a odlozyc na karte w przyszłości.. Może pod choinkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz głośniki na lata to polecam R1600t3

kupić raz a lepsze szczególnie że grają wyraźnie lepiej

kartę dźwiękową wymienisz w przyszłości koszt kolo 70-100zl z najltańszych polecanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja Ci powiem ze mialem podobny dylemat i tez tak jak Ty nie mialem super wymagan, chcialem kupic Edifier 2.0 R1100, jednak przeczytaem ze nie maja basu i zrezygnowalem wybralem te posrodku czyli R1280T dolozylem 80zl dokupilem aim sc8000 i jestem anrpawde zadowlony wczesniej siedzialem na logitech 2.1 jakies stare male satelitki ponad 5 lat powiem Ci ze dla mnie efekt w0w byl i to wystarczajacy w cale nie mam jakiegos niedosytu ze nie kupilem jeszcze drozszych... wrecz przeciwnie bo te mi spokojnie wystarcza a lepszego dzwieku i tak pewnie nie uslysze nawet mi na nim nie zalezy te graja czysto i glosno dla mnie sa odpowiednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz głośniki na lata to polecam R1600t3

kupić raz a lepsze szczególnie że grają wyraźnie lepiej

kartę dźwiękową wymienisz w przyszłości koszt kolo 70-100zl z najltańszych polecanych

No tak właśnie zrobię ;) karta może na gwiazdke. Albo zająca xd jakieś okazje będą xD wrócę z pracy to będę zamawiał ;)

Dzięki i pozdrawiam.

 

to ja Ci powiem ze mialem podobny dylemat i tez tak jak Ty nie mialem super wymagan, chcialem kupic Edifier 2.0 R1100, jednak przeczytaem ze nie maja basu i zrezygnowalem wybralem te posrodku czyli R1280T dolozylem 80zl dokupilem aim sc8000 i jestem anrpawde zadowlony wczesniej siedzialem na logitech 2.1 jakies stare male satelitki ponad 5 lat powiem Ci ze dla mnie efekt w0w byl i to wystarczajacy w cale nie mam jakiegos niedosytu ze nie kupilem jeszcze drozszych... wrecz przeciwnie bo te mi spokojnie wystarcza a lepszego dzwieku i tak pewnie nie uslysze nawet mi na nim nie zalezy te graja czysto i glosno dla mnie sa odpowiednie.

Pewnie bym zrobił tak jak Ty jakbym miał samemu teraz kupować głośniki. 1280 i bym byl zadowolony pewnie. Tylko sprawa jest taka że rodzina w domu robi mała zrzutke na prezent dla mnie no i miałem dostać głośniki. No i od razu rozkminiłem ze dołoze do czegos konkretnego..oni 200 ja te 189 i będę miał prezent xD dzięki.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WQW

Dlaczego miał byś nie uslyszec lepszego dźwięku ?

Jak byś poszedł do kogoś na odsłuch np edifierow R2600 wtedy byś pewnie słyszał niedosyt na twoich głośnikach pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze nie jestem "fanem" muzyki nie jara mnie to, lubie posluchac jakiegos hip hopu z przekazem i to wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniczki mam już u mnie ;) teraz kwestia rozłożenia.. i czy w ogóle tak mogą sobie stać obok lapka? jakieś fale etc? ;)

121928011_srrapwq.jpg

 

121941091_srrapsp.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz siedzieć na środku względem rozstawionych głośników najlepiej słuchać z dalsza aby bas ładnie wybrzmiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...