Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kubatson

Komp mi się wyłącza podczas grania po zmianie karty!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem wymieniłem sobie niedawno kartę graficzną na GTX 960 MSI 4G,od tego czasu mój komp wariuje w wydajniejszy grach takich jak wiesiek 3,Bf 4,chociaż te obie gry chodzą naprawdę dobrze,wyłącza się około 40 minut po odpaleniu jednej z tych gier.

 

Mój komp:

AMD phenom x4 9850 3.1 GHz

8 GB ddr2

ASUS m3a

Fera 2

Windows 10

 

Jakby ktoś pytał tak na takim zestawie z ta karta można pograć w wymagające gry plynnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś najważniejszej rzeczy i prawdopodbnego winowajcy: modelu zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być zasilacz, zgaduję że też pierwszej nowości nie jest, pewnie mu sprawność zjechała i jak złapie wyższe tempy to siada :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest ok. IMO winna jest za słaba do tego procesora płyta główna. Notabene nie obsługująca go. Nowa karta dociążyła też CPU i jest problem. Odpal OCCT i sprawdź czy też się restartuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie.

Problem jest taki,że komputer się wyłacza później nie chce się wlaczyc, ale gdy odłączeniu z gniazdka i wepne to działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie.

Problem jest taki,że komputer się wyłacza później nie chce się wlaczyc, ale gdy odłączeniu z gniazdka i wepne to działa

PSU na 99%

pewnie układ "charger" palnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie objawy czyli musisz wyjac wtyczke z gniazdka itp oznacza walniety zasilacz albo sie przegrzewa albo swiruje jedyna opcja to pokombinuj z podłaczeniem grafiki pod oby dwie linie zasilacza(podaj dokładny model zasilacza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 2 linie 12v (180-150) a z gniazdka pobiera ponad 300w TYLKO NOWY ZASILACZ CIĘ RATUJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zasilacz się przegrzewa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dam zdjęcie zasilacza.

Wcześniej w tym kompie siedział MSI R9 270 podkrecony na R9 270X i wszystko było dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale ten zasilacz to straszna padlina podejrzewam ze jego sprawnosc to z 300Wat max , daj spokoj wywal go i kup cos porzadnego bo skoda sprzetu a jak pierdyknie to pusci wszystko z dymem i wtedy bedzie wydatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej czyli zasilacz.Też tak podejrzewałem,ale wolałem dopytać dzięki

 

jaki poleciacie zasilacz do 250 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale ten zasilacz to straszna padlina podejrzewam ze jego sprawnosc to z 300Wat max , daj spokoj wywal go i kup cos porzadnego bo skoda sprzetu a jak pierdyknie to pusci wszystko z dymem i wtedy bedzie wydatek

Bez urazy, ale następny który nie ma zielonego pojęcia, co to jest sprawność zasilacza.

 

Do pytającego, sprawdziłeś jak się zachowuje komputer pod OCCT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio stary, gratulacje.

 

Gra Ci się wyłącza po 40 min, tak? Dałeś testu po 2 minuty, tak? Naprawdę brawo.

 

Odpal CPU small data set na godzinkę to pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...