Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cr1mson

Smartfon +/- 400-500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się do końca zdecydować, chodzi o kupno samsunga (może być używka) za około 400-500 zł. Najlepiej samsung dlatego, że padł mi (shitcrosoft lumia - zdechła prawdopodobnie płyta główna w telefonie ponieważ gdy dzwonie albo ktoś do mnie to nie słychać co mówię) telefon, który jest od umowy (orange) i potrzebuję nowego na okres do końca umowy gdzieś do połowy 2016. Potem jak umowa się skończy to sprzedam smartfona i wezmę nowy od Playa. Dlatego chcę samsunga bo z tego co mi wiadomo to najłatwiej go sprzedać.

 

Jaki model polecacie? Najbardziej to mi zależy na androidzie i 2 Gb ramu + fajnie jakby był modem LTE gdyż potrzebuję mieć zawsze przy sobie szybkiego neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli samsung z 2gb ramu i modemem lte, to w tej cenie IMO szukaj galaxy s3 lte. wzglednie nexus 4 (jelsi odpuscisz samsunga) tylko wtedy uwazaj zeby nie byl z wysylka z zagranicy, bo mozesz sie naciac na jakas podrobke czy inne padlo. nie wspominajac o cle i vacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...