Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Komonix

Nowy Dysk do Laptopa Samsung x360

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam już dość swojego laptopa i jego powolnej pracy, w związku z tym zacząłem poszukiwać jakiegoś sposobu na przyspieszenie jego pracy. Kupno nowego procesora opada gdyż jest on w formie BGA, pamieć ram wynosi 4gb co wydaje się być wystarczającą pojemnością do pracy, natomiast dysk talerzowy jest pieta Achillesowa w tym zestawie. Dysk jaki posiadam to: stary twardziel, niestety ceny dysków SSD w wersji 1,8 cala, bo taki posiadam, są przerażająco wysokie. Jeżeli mam się zdecydować na kupno nowego dysku to minimalna pojemność musi wynosić 120GB. Poszukując nowego "twardziela" znalazłem coś takiego: ssd nowy 1, co sadzicie o tym dysku?, czy warto go kupić? Nie byłbym sobą, gdybym nie szukał dalej. Znalazłem takie coś: nowy SSD2 i do tego przejściówka: ADAPTER wydaje mi się że takie rozwiązanie dałoby kopa mojej maszynie. Teraz pozostaje kwestia kompatybilności. Pierwotnie dysk chodzi na SATA, natomiast nowy ma już SATA3. Prosiłbym was o jakieś rady w tej kwestii, dziękuje pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój link

Tobie czasem nie jest potrzebne coś takiego?

Jak ten adapter zamocujesz w laptopie, dysk 2.5" ma 8 otworów z gwintem i tam się go przykręca

a ten twój adapter jak przykręcisz w zatoce na dysk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, za odpowiedź, ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Interesuje mnie czy będzie działać, z montażem nie będę mieć problemu. To jest laptop tam się nic nie przykręca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...