Skocz do zawartości
marekaureliusz

MSI H61M-P20 socket 1155 + Intel Celeron G550 2x2,6Ghz 2MB + 2GB DDR3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do sprzedania komplet: płyta główna, procesor, pamięć

Płyta główna:

H61M-P20 (G3)

socket 1155 /obsługa 2giej i 3ciej generacji procesorów Core (i3/i5/i7)

Intel® H61 (B3) Chipset

1 PCI Express gen3 x16 slot, PCIe 3.0 x 16

• 1 PCI Express gen2 x1 slot

SATAII Intel® H61 (B3) chipset

- 3Gb/s transfer speed.

- cztery porty SATAII (SATA1~4) by H61 (B3) PCH

- 10/100 Fast Ethernet Realtek 8105E

- Realtek® ALC887

porty:

- 1 x PS/2 Mouse port

- 1 x PS/2 Keyboard port

- 6 x USB 2.0 ports

- 1 x Graphic Card port

- 1 x DVI-D port

- 1 x RJ45 LAN Jack

- 1 x 3 in 1 audio jack

format: microATX

Procesor:

Intel Celeron G540 socket 1155

2 rdzenie po 2,5GHz

2MB Intel Smart Cache

Układ graficzny procesora Intel® HD Graphics

Częstotliwość podstawowa układu graficznego 850 MHz

Maks. częstotliwość dynamiczna układu graficznego 1 GHz

Pamięć:

2GB DDR3 1333MHz - w jednym module

Komplet sprawny poza dźwiękiem na płycie głównej. Dodaję do zestawu kartę dźwiękową na USB Plug&Play /nie wymaga sterowników/

Poza tym wszystko sprawne w 100%.

Zapraszam do kontaktu i zakupu.

150zł.

Edytowane przez marekaureliusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• 1000 to za drogo za 4080, 800-900max :).   Pewnie w większości tak będzie, wezmą Nvidie, jak obniży ceny w związku z premiera AMD. Największy minus kart AMD jest taki, że nie trzymają ceny... Kupując topową AMD blisko premiery, trzeba się liczyć z stratami w razie chęci odsprzedania za pół roku. Grupa klientów nadal jest mała patrząca na AMD. Ja na razie postoje obok, i obserwuje jak się ukształtują ceny rdna3 za 2-3 miesiące, zapewne stopnieją, to możliwe że wtedy wezmę coś świeżego. Na razie przekoczuje na czymś słabszym i z drugiej ręki do tego czasu :). Przy okazji, może już będą ryzeny 3dcache zen4 , to akurat by wleciała cała nowa platforma :). 
    • buczenie to jedno, ale zostaje jeszcze plątanina kabli SATA która psuje wygląd
    • 275r airflow Obudowa fajna ale za mało miejsca na AIO u góry.Mam Cruciale ballistix 3600 które wysokie nie są,navis evo 240.Do góry nie wejdzie,musiałem uszkodzic jeden z wentylatorów. Zmieniłem już obudowę,więc nie mam jak tego pokazać.No i strasznie droga teraz,ja dawałem 75-80 euro.Także jak Aio to przód,albo chłodzenie powietrzne
    • Jak ktoś nie brzydzi się bawić z VPN to na Epicu jest do kupienia wiele gier w śmiesznych cenach. Przykład: RDR2 za 20zł, Cyberpunk za tyle samo i inne. 
    • Mam za sobą 5 godzin gry i muszę przyznać, że po raz pierwszy zaciekawiła mnie fabuła Assasin's Creed'a. Czytając jedynie o długości samego głównego wątku obawiam się, że gra mnie znudzi zanim ją dokończę. Jakby nie patrzeć to jest to to samo co poprzednie części, tylko więcej i ładniej. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...