Skocz do zawartości
King Nothing

Opinie o sprzedających i kupujących PART III

Rekomendowane odpowiedzi

Dałem mu czas dzisiaj do 18stej, żeby w ogóle się odezwał, jak tego nie zrobi, to dzwonię do niego tak długo aż się dodzwonię i nie wiem, powiedzieć o tym że zgłoszę to na policję? Dziwny przypadek tym bardziej, że konto tutaj miał chyba od 2010 albo 2012 roku i postów trochę miał nawet napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartmajster A po co się będziesz wysilał, denerwował? Napisz maila albo SMS, że jutro idziesz na policję i odwieść od tego może Cię tylko skan listu przewozowego. Wydrukuj korespondencję, spisz wszystkie jego dane, jakie masz, maseczka na twarz i jutro na policję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie NIE POLECAM użytkownika o nicku Norbeert. Z tego co widze, już jest nieobecny na forum, tak więc mogę podać jego dane w postaci imienia i nazwiska - Norbert Kawęcki.

Oszukał mnie na 300zł, które zapłaciłem za konsolę Nintendo Wii. Miał wysłać w zeszły poniedziałek, kompletny brak informacji albo chociaż wytłumaczenia, dlaczego nie wysłał. W piątek rozmawiałem z nim, miał mi odesłać pieniądze. Wiadomo, Święta Wielkanocne, banki nie pracują, wszystko idzie zrozumieć. Natomiast w dalszym ciągu zero odezwu z jego strony, kompletne olanie tematu.

Co zrobić, iść na policję zgłosić sprawę? Mam jego nr telefonu, nawet w sumie 3, adres, maila. Tyle chyba wystarczy, jeśli mam też rozmowę jeszcze na komunikatorze?

Następny oszukany

https://forum.pclab.pl/topic/1308959-Forumowy-oszust-user-Norbeert/

 

Chłopie,niezwłocznie udaj na policję,dzisiaj już złożyłem zawiadomienie na policji

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny "-" dla byłego usera Norbeert za oszukanie mnie oraz póki co pozostałych 2 poszkodowanych.User wcisnął nas w aukcje,w których nie miał fizycznie posiadanych sprzętów.

Straty to odpowiednio póki co 650 zł,750 zł oraz 300 zł.

Wczoraj złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w swojej komendzie policji(KPP Puck)

 

Apeluję o to,jak znajdą się następne ofiary oszustwa(to już obojętnie gdzie i jak),to proszę o niezwłoczny kontakt w tym temacie Mój link

bądź kontakt ze mną priv.

 

Nie jest wykluczone,że ten user przeniósł się do następnych gałęzi handlu(inne fora komputerowe itp.) i dalej oszukuje ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też Norbeert zrobił wałek na 750zł , dziś wysłałem email na policję i do allegro . Allegro odpisało że niby oddadzą pieniądze ale jak to się zakończy będę informował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam użytkownika Petru23

Kupiłem od niego telefon HTC U12. Petru23 bardzo dokładnie i szczerze opisał swoje przygody z tym telefonem tu na forum. W komentarzach wyszło, że telefon jest "przeklęty" :)

I ja ten przeklęty telefon kupiłem i jestem baaardzo zadowolony :)

Szybko, sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Ja polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam użytkownika Unadarek. Miły i pomocny. Szybka wysyłka i kontakt pomimo świąt! Zakupiłem kartę RX580 zgodną z opisem. Dodatkowo Unadarek przystał na moją propozycję na zakup za pobraniem, za co szczerze dziękuję! Jeszcze raz gorąco polecambigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam użytkownika jaskier913

Kupiłem od niego zasilacz EVGA Supernova 650GS Gold. Paczka zapakowana super bezpiecznie, szybka przesyłka, sprzęt w stanie idealnym, bardzo dobry kontakt.

Po doręczeniu przesyłki, pierwszy pytał czy wszystko z nią w porządku.

Polecam i dziękuję za udaną transakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla Ramon28 za i5 8400

+ dla MrTooth za Zotac gtx 1060 6gb

+ dla Razor123445 za kadłubek Dell Precision T3630

 

Dzięki chłopaki!

Edytowane przez Bulbon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny + leci w stronę użytkownika DyndaS. Transakcja poszła ksiązkowo, szybko i bezproblemowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży + dla luki174, dobry kontakt, bezproblemowa transakcja i szybka wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny PLUS dla Dreggo11 - kontakt szybciutki, szybka wysyłka, super zapakowane i zgodne z opisem. Polecam tego Pana !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla Misiekki za handelek na Xiaomi Ms3s - Mój link

 

Tak samo dla Kto pyta nie błądzi - szybka wysyłka, telefon zgodny z opisem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Zwrotny dla użytkownika Mgk123 , transakcja przez forum, szybka wpłata, kupujący wiedzący czego chce, w tych czasach coraz mniej takich użytkowników :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupującego spec_od_kompa duży + monitor odebrał osobiście kasa była piwka dostałem wypije tez :P pozdrawiam i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...