Skocz do zawartości
King Nothing

Opinie o sprzedających i kupujących PART III

Rekomendowane odpowiedzi

+ dla DyndaS za sprzedaż płynu DP Ultra Red oraz splitera XSPC z tego TEMATU. Szybko i uczciwie. Solidne zapakowanie przesyłki. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla użytkownika Iri ,błyskawiczna wysyłka a sprzęt w 100% zgodny z opisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus dla zawisztheblack za kolorowe kable do obudowy. Szybko, profesjonalnie - nawet nie wiedziałem, że potrzebuję pewnych modyfikacji, które zawisztheblack zaproponował. ;)

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla użytkownika ketiw555 wzorowa transakcja a sprzęt porządnie zabiezpieczony i w idealnym stanie POLECAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla Szambo paczka solidnie zabezpieczona, bezproblemowy kontakt, zero problemów. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do transakcji z użytkownikiem Marucins nie doszło co prawda, ale jest daleki od bycia poważnym:

 

W piątek chciałem płacić przez PayPal za procka i RAM, to PayPal nie, piszę dobra - jak mi kasa zejdzie z PayPal, to wtedy zrobię przelew, czyli poniedziałek/wtorek - ok.

 

Później stwierdził Dopiero co wystawiłem przedmioty. Może ktoś się odezwie i weźmie całość. Przyznam że wolę pozbyć się wszystkiego na raz niż ma mi to zalegać.

 

A w poniedziałek: Przyznam że jestem pod wrażeniem. Ludzie zlicytowali CPU drożej. Myślałem że zatrzyma się na 500 zł. A już jest 600.

RAM też idzie oraz WiFi. Szczerze to wolę dostać kilka złotych więcej,

 

W międzyczasie aukcje wystawione na allegro lokalnie. Nie polecam.

Edytowane przez _bartx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego ty się żalisz?

To że osoby dają mi więcej za części? Czy to że nie umówiłem się konkretnie z TOBĄ (wielmożny panie), bo kasy akurat nie miałeś?

Mów jaki masz problem, bo AllegroLokalnie było od samego początku - jako podstawa do uwiarygodnienia oferty iż to nie przekręt.

 

A tak dla jasności... Jeśli lubisz pisać to tu, to tam. Niech ludzie sami sobie poczytają:

https://imgur.com/a/viJSNm5

Edytowane przez Marucins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży + dla użytkownika Minciu za ryszarda 3600 wszystko poza allegro,szybka i bezproblemowa transakcja POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie polecam tracic czasu na kupujacego -uzytkownika Fefemeister

Zawraca dupe a na koncu po odp na jego pytania nazywa mnie typem cos krecacym :E :E

Szuka GRAFY pyta o RX 570 ale chyba nieogar w temaacie wiec wszystko by pasowalo wytlumaczyc- komu sie chce jesli w necie tyle testow :mad:

btw chyba nosem bo katar mam :D

Moze ludzie chca slyszec bajeczki jakie to wszystko idealnie i bez wad dziala , nic a nic sie nie grzeje i wogole panie lepsze niz z pudelka bo takie cos lyka duza czesc niestety na aukcjach .. smuteQ :(

 

obstawiam osobe ponizej 18 lat :mad2:

 

Strata czasu teoretycznie nie duza aczkoliwek innym moze mocno wkur :lol2:

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusik dla kaman za zakup myszki i klawiatury Razera. Szybko, sprawnie, konkretnie i bez ceregieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży + dla użytkownika pawel123t za sprzedaż tabletu Sony. Sprzęt w 100% zgodny z opisem, pancerna paczka, spoko kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny + dla Lesiu1989

 

Komp zakupiony, wszystko dziala, schludnie poskladane, czysto !! Do tego preinstalowany Win10 (oczywiscie do aktywacji) + niezbedne oprogramowanie dorzucone. Odpalac i uzywac

 

Profesjonalna robota !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla użytkownika Szambo.

Szybka bezproblemowa transakcja, wszystko sprawne zgodne z opisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Dla użytkownika Jenot, za daca, takiemu userowi można bez problemu zaufać.

 

Kolejny + dla użytkownika adif za navisa 240 argb. Wpłata na konto, wszystko w jak najlepszym porządku.

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duży "+" dla użytkownika pietrrokov pietrrokov :thumbup: :thumbup: :thumbup:

dobra cena, szybka wysyłka, 100% zgodne z opisem

godny polecenia, solidna firma :cool:

z resztą 11 lat doświadczenia na PCLab coś znaczy

pozdrawiam

GTX1070Ti

Edytowane przez Alexandre09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrotnie polecam Alexandre09!

Dziękuje bardzo za bezproblemową transakcję i liczę na to, że karta będzie działała długo i bezproblemowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie NIE POLECAM użytkownika o nicku Norbeert. Z tego co widze, już jest nieobecny na forum, tak więc mogę podać jego dane w postaci imienia i nazwiska - Norbert Kawęcki.

Oszukał mnie na 300zł, które zapłaciłem za konsolę Nintendo Wii. Miał wysłać w zeszły poniedziałek, kompletny brak informacji albo chociaż wytłumaczenia, dlaczego nie wysłał. W piątek rozmawiałem z nim, miał mi odesłać pieniądze. Wiadomo, Święta Wielkanocne, banki nie pracują, wszystko idzie zrozumieć. Natomiast w dalszym ciągu zero odezwu z jego strony, kompletne olanie tematu.

Co zrobić, iść na policję zgłosić sprawę? Mam jego nr telefonu, nawet w sumie 3, adres, maila. Tyle chyba wystarczy, jeśli mam też rozmowę jeszcze na komunikatorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up , zbieraj dowody , wydruki korespondencji i idź zgłosić sprawę na policję. Trzeba takie zachowania ubijać w zarodku, jak każdy zacznie zlewać temat, to potem z drobnego oszusta, zrobi się mocny przekręt na duża skalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartmajster Imię, nazwisko i adres w sumie nieważne - weź na policję numer konta i numery telefonów. Po tym spokojnie znajdą głąba bo nie sądzę, że dla 300zł zakładał konto i brał prepaidy na słupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...