Skocz do zawartości
King Nothing

Opinie o sprzedających i kupujących PART III

Rekomendowane odpowiedzi

+ dla Szala - szybka reakcja, bezpieczna przesyłka, bez problemu wystawiona aukcja na Allegro, bardzo dobry kontakt. Polecam na przyszłość!

 

Link do tematu: http://forum.pclab.pl/topic/1098568-S-Gigabyte-7770-GHz-edition/page__p__13873565entry13873565

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=5962736524

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzy + dla uzytkownika T.Matt jako sprzedajacego szybko i sprawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

duzy + dla uzytkownika T.Matt jako sprzedajacego szybko i sprawnie

 

Zwrotny + dla unadarek. Szybko i bez problemów.

Edytowane przez T.Matt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

+ dla kupujacego WaR_MachinE - szybka wplata, swietny kontakt.

Edytowane przez polcsgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLUS + dla sprzedającego polcsgo - swietny kontakt, paczka mega zapakowana ,towar zgodny z opisem. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MINUS dla użytkownika 19Przemek87 - umawialiśmy się na transakcje, a nagle oznajmił mi, że kod już poszedł. Zagranie nie fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie kupiłeś, nie oszukałem cie, więc daruj sobie gorzkie żale, wrzuć zapis rozmowy z pm. Nie moja wina ze cena była okazyjna i nie zdążyłem nawet wrzucić linka z allegro na forum, bo od razu się sprzedało praktycznie wciągu 1 min po wystawieni aukcji.

"umawialiśmy się na transakcje" nie oznacza zawarliśmy, więc twój płacz jak i post są zbędne

Edytowane przez 19Przemek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Transakcja z kolegą slamac to czysta przyjemność :) idealny kontakt, błyskawiczna wpłata (non allegro), szczerze polecam. Zasłużony +

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki + dla użytkownika Qula (sprzedający)

Szybko załatwiona transakcja, tak jakby każdy tego chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla użytkownika wicherq (kupujący) - szybka wpłata, bardzo dobry kontakt. Oby więcej takich kupujących ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla użytkownika biafra. Bardzo szybka wpłata za towar, Świetny kontakt. Zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały - dla użytkownika JetSetWilly

 

Może narażę się kilku osobom ale takie są fakty. Uprzejmie zapytałem czy sprzedałby mi towar przez allegro. Odpisuje kąśliwymi tekstami "te dyski są na allegro więc w jakim celu do niego piszę". Nie wiem jak wyglądają z nim transakcje ale jeśli zaczyna od takich zwrotów to pewnie nie najlepiej.

 

--------

Duży Minus dla użytkownika Mateusz31 za wprowadzanie innych użytkowników w błąd. Komentarze tutaj to ocena transkacji a my żadnej nie przeprowadziliśmy.

 

Panie Mateusz31, wystawiam sprzęt na Allegro, ale do Pana nie mam zaufania, po prostu uważam Pana za osobę, która nie dorosła do robienia interesów większych niż kupno zapałek w kiosku. Tyle z mojej strony :E

Typowo allegrowe zagranie, negatyw za zasłużony neutral. Nie mogłeś po prostu odpisać, że nie zgadzasz się lub nie jesteś zainteresowany itp.? Poza tym przez powyższa opinię utwierdzam się w przekonaniu, że to właśnie z Tobą nie warto robić interesów. Prowadząc biznes należy poważnie traktować potencjalnych klientów.

 

A moderatorom proponuję usunąć te posty, bo minusy są bezpodstawne. Transakcji nie było, więc nie ma o czym mówić. Jeśli ktoś jest niezadowolony z zakupu i nie może się dogadać - minus. Jak komuś nie podoba się polityka sprzedaży prowadzonej przez sprzedającego - wypad.

Tak jak sądziłem. Forumowi biznesmeni mają ego wywalone pod sufit i jeszcze znajdują się ich obrońcy :E Jak widać są równi i równiejsi. W porządku, jest "pewnym" sprzedawcą ale to nie znaczy, że może się tak zachowywać i wprowadzać swoje standardy. Jeśli ten wpis łamie regulamin proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce lub poinformowanie gdzie taki zamieścić.

Edytowane przez Mateusz31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JetSetWilly

Mały - dla użytkownika JetSetWilly

 

Może narażę się kilku osobom ale takie są fakty. Uprzejmie zapytałem czy sprzedałby mi towar przez allegro. Odpisuje kąśliwymi tekstami "te dyski są na allegro więc w jakim celu do niego piszę". Nie wiem jak wyglądają z nim transakcje ale jeśli zaczyna od takich zwrotów to pewnie nie najlepiej.

 

Duży Minus dla użytkownika Mateusz31 za wprowadzanie innych użytkowników w błąd. Komentarze tutaj to ocena transkacji a my żadnej nie przeprowadziliśmy.

 

Panie Mateusz31, wystawiam sprzęt na Allegro, ale do Pana nie mam zaufania, po prostu uważam Pana za osobę, która nie dorosła do robienia interesów większych niż kupno zapałek w kiosku. Tyle z mojej strony :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MINUS dla użytkownika 19Przemek87 - umawialiśmy się na transakcje, a nagle oznajmił mi, że kod już poszedł. Zagranie nie fair.

 

 

Mały - dla użytkownika JetSetWillyMoże narażę się kilku osobom ale takie są fakty. Uprzejmie zapytałem czy sprzedałby mi towar przez allegro. Odpisuje kąśliwymi tekstami "te dyski są na allegro więc w jakim celu do niego piszę". Nie wiem jak wyglądają z nim transakcje ale jeśli zaczyna od takich zwrotów to pewnie nie najlepiej.

 

Ale co to ma być do cholery? Ja też wielokrotnie się z kimś umawiałem, ale wychodziły później różne kwiatki. Zrozumcie jedną podstawową rzecz - tutaj umieszczamy komentarze do transakcji, a nie do zachowania użytkowników, czy też niedoszłych transakcji. Jak licytujesz gpu na licytacji i cena niska 1h przed końcem i sprzedający ofertę wycofuje to nic nie możesz zrobić, a tutaj będziesz ludziom syf robił? Takie sytuacje się niestety zdarzają, zwłaszcza jak ktoś próbuje sprzedać jedną rzecz i korzysta z różnych portali jednocześnie.

 

Z JetSetWilly też nie mogłem się dogadać na początku ( :E ), ale jak się chce dokonać transakcji to można się dogadać i osobiście nie widzę powodów, aby dawać "małe minusy" bo mi się coś w człowieku nie spodobało. Nie każdemu musi odpowiadać nomenklatura, sposób bycia czy poglądy. Równie dobrze Wam ktoś (nawet nie w odwecie) może zasypać wątek z negatywnymi opiniami "bo źle się wypowiedział", "bo to, bo sram to". Musicie wziąć poprawkę na to, że to jest forum, skupisko różnych ludzi i nie ma żadnego systemu płatności, programu ochrony kupujących i innych takich. Postawcie się więc po drugiej stronie, chcielibyście negatywne opinie na forum przez takie bzdety? Dystansu, ludzie, dystansu....

 

A moderatorom proponuję usunąć te posty, bo minusy są bezpodstawne. Transakcji nie było, więc nie ma o czym mówić. Jeśli ktoś jest niezadowolony z zakupu i nie może się dogadać - minus. Jak komuś nie podoba się polityka sprzedaży prowadzonej przez sprzedającego - wypad.

Edytowane przez T.Matt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam użytkownika Sturm - wszystko zgodnie z opisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży + dla centy1. Zakupiłem u niego dwie pompki D5 do chłodzenia wodnego oraz kilka innych mniejszych rzeczy. Transakcja obyła się bez allegro.

 

Użytkownik bardzo miły i pomocny, świetny kontakt, polecam w 100% :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla centy1 za sprzedaż karty graficznej, użytkownik sprawdzony, więc poza allegro przelałem mu 800zł a wysłał na dzień następny, takich ludzi ten portal potrzebuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwrotny + dla bartek19933 i pietrrokov

transakcje szybkie i konkretne, miło się rozmawiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki + Dla użytkownika Yedi jako wzorowy kupujący, dobry kontakt i szybka wpłata allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla pawel5000 za doładowanie do Virgina, szybko, sprawnie i przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem polecić użytkownika lobudek , szybko i sprawnie dobita transakcja i nie potrzeba było allegro, a sama paczka bardzo dobrze zabezpieczona

 

Jeszcze raz polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kupującego Sachs, szybka wpłata konkretne negocjacje i wszystko bez allegro z zadowoleniem po obu stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...