Skocz do zawartości
King Nothing

Opinie o sprzedających i kupujących PART III

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam sprzedającego max340, duży +. Szybki, dobry kontakt. Mam nadzieję, że piwka będą smakowały. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla kolegi novi, zakup od niego poratował mnie jak się plany z RTX posypały i klienci chcieli mnie zlinczować.

Błyskawiczna i pancerna przesyłka, zakup w całości przez forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Plus zwrotny dla kolegi Mar_S, zdecydowany kupujący, wszystko szybko i sprawnie.

 

Kolejny plus dla kolegi Phoenixsuple za płytkę, transakcja przez forum. Paczka dobrze zapakowana, bardzo szybko nadana.

 

Kolejny plus dla kolegi Art385 za cepa, również wszystko przez forum :). Paczka również b.dobrze zapakowana, z szybką wysylka :)

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla użytkownika Fuudimitzu, szybka bezproblemowa transakcja poprzez forum. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki PLUS dla kolegi @novi za sprzedaż wentylatorów i dwóch gier z "AMD Rewards". Polecam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus zwrotny dla kolegi Reddzik, zdecydowany i zaufany kupujący :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u kolegi karwan014 monitor za 600 PLN ,stan jak w opisie,jak nowy .Przesyłka w sumie natychmiast. Jestem zadowolony POLECAM

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla Bochenende - Bardzo udana transakcja, uczciwy sprzedawca. Szybka wysyłka i dobry kontakt. Polecam, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny plus dla użytkownika Ogider za cpu+mobo+ram , transkacja przez allegro. Użytkownik uczciwy i bardzo pomocny, bardzo szczegółowo opisal mi praktycznie wszystko w kwestii oc tego zestawu, dodatkowo jak był problem z uruchomieniem zapisanego profilu podkręcania, wręcz stanął na głowie by mi pomóc z uruchomieniem tego profilu. Mało kiedy można trafić na takiego sprzedawce. Dodatkowo, zaoferował paczkę w weekend abym miał szybciej zestaw u Siebie , i paczka pancernie zabezpieczona. Gorąco polecam użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plus dla użytkownika novi za szybką transakcję, b.dobrze zabezpieczona przesyłka i świetny kontakt

polecam forumowicza :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromny plus dla użytkownika @novi, świetny kontakt, przesyłka pancernie zapakowana. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie. Polecam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus leci dla Luis Garcia - dogadana cena czekałem na dane do przelewu ,wyłączył się z rozmowy i sprzedał komuś innemu - tak się nie robi Panie

Edytowane przez trueoxia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiorczo puszczam plusy dla kupujących, wszystkie transakcje w 100% przez forum, kupujący zdecydowani, i rozsądni. Oby takich kupujących trafiać na platformach sprzedażowych, to człowiek by prowadził spokojniejsze życie :E. Więc Plusy lecą do:

PhobosD2

centy1

Adrianns

adif

JackDanielsv92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sprzedającego @theza, świetny kontakt, szybka wysyłka, rzeczowe podejście do transakcji, przystępna cena za przedmiot - zawsze można się dogadać - i tak być powinno :)

 

Dodatkowo kolejny plus dla @zawisztheblack za komplet kabli do mojego zasilacza, dobry kontakt, ciekawe pomysły co do wykonania, szybką realizację zamówienia - generalnie same plusy. Na pewno coś jeszcze zamówię (rodzi się plan...).

Edytowane przez Crypt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla użytkownika @procomfort. Szybko i sprawnie przeprowadzona transakcja. Sprzęt zgodny z opisem. 

Edytowane przez Lordzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki - dla użytkownika sphinx71 za tusze z tego ogłoszenia: tusze, zamówiłem paczkomat, miał wysłać w czerwcu i od tego czasu niedostępny na forum. 

Wielki - dla użytkownika duniek, 17 maja napisałem do niego o graty do LC, 2 czerwca odpisał, że ma dużo rzeczy, które potrzebuje, po odpisaniu o zdjęcia i ogólne ceny 8 czerwca odpisał, że nie ma nic. 3 tygodnie stracone na czekanie. 

Wielki + dla czolgista778 za kupno zapinek do wentyli

Wielki + dla T0TEK za kupno  wentylatorów  Enermax Magma, Cluster 120mm, Cluster 140mm

Wielki + dla berek99 za kupno chłodzenia Noctua NH-D15 chromax.black

Edytowane przez 2 Pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży plus dla " 2 Pac  " za świetny kontakt i szybka transakcje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

piet jako jeden z nielicznych umie dobrze zapakować paczkę ;)

 

Edytowane przez karwan014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla karwan014 za zakup MSI RTX 2070 super. Natychmiastowy przelew, konkretna rozmowa. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...