Skocz do zawartości
King Nothing

Opinie o sprzedających i kupujących PART III

Rekomendowane odpowiedzi

Duży "+" dla @piet. Szybko, uczciwie, poza allegro, świetna cena i pancerne pakowanie. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I wzajemnie. "+" dla groXel. Szybka wpłata na konto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

PLUS dla @unadarek kupiony i7 10700 poza allegro - bardzo szybka wysyłka, paczka bardzo dobrze zabezpieczona i rewelacyjny kontakt.

Edytowane przez Hero586

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwrotny dla HERO586,bez smęcenia krótka piłka i transakcja załatwiona wzorowo  :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ dla użytkownika @DyndaS za ekspresową transakcję, wszystko poszło bezproblemowo, paczka pancernie zapakowana, polecam! :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozytyw dla użytkownika @TomekK7 za sprawnie załatwioną sprzedaż kodu na grę przez forum :)  Wpłaciłem pieniądze i szybko otrzymałem kod więc 100% zadowolenia  :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plusik dla @Khold, kupiłem Fortisa 3 - wszystko zgodne z opisem, szybko, łatwo i przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak zwykle duzy + dla duniek za szybki i bezproplemowy deal ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, eNeSik napisał:

jak zwykle duzy + dla duniek za szybki i bezproplemowy deal ;)

+ dla eNeSik 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

+ dla BerbeC za sprzedaż dysków SSD
Konkretny gość,podesłał co chciałem celem weryfikacji czy on to on,przelałem pieniądze na podane konto,wysłał towar

Polecam👍

+ dla Iri za sprzedaż wentylatorów i klawiatury

Szybka transakcja,zapłata przelewem na numer telefonu,w paczce co miało być to było
Pogadaliśmy jeszcze o sprzęcie i ustawieniach...pomocny user:)

Polecam:)👍

Edytowane przez Killer85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

również + dla Kiler85 profesjonalnie, sprawnie, wszystko tak jak być powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony mogę polecić zakupy u BerbeC ,bezproblemowa tranzakcja 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam użytkownika racesupport  zakupiłem płyta główną wszystko zgodne z opisem  POLECAM!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.03.2021 o 21:31, matizab napisał:

Polecam użytkownika racesupport  zakupiłem płyta główną wszystko zgodne z opisem  POLECAM!!

Dziękuję i ja również kolegę POLECAM ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ dla BerbeC za sprzedaż Mysz Corsair Scimitar Elite RGB  gryzoń doszedł szybka i miła transakcja polecam !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam i przestrzegam przed użytkownikiem Allegro MilleniumKRK, mało że cham i prostak, to kopacz kryptowalut, skupuje sprzęt który jak bańka pęknie gdzieś będzie chciał opchnąć.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zakupy u @ogan. Dobry kontakt, dzielnie znosił tempo mojego odpisywania :) Transakcja poza Allegro, szybka i dobrze zabezpieczona paczka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielki plus dla użytkownika @Aro1991 bardzo uczciwy i zdecydowany człowiek ;) kupił ode mnie Xonara ST. Transakcja przebiegła sprawnie z świetnym kontaktem i miłą atmosferą. Polecam! 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ Dla użytkownika Khold za ramy. Szybko, sprawnie i sam zaproponował najniższą możliwą opcję wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mega + dla @jacekcz za sprzedaż i7-10700K z TEGO tematu. Świetny kontakt, pro zapakowanie i uczciwość. Gorąco polecam! 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+dla @radier Wszystko jak najbardziej w porządku. Realizacja zakupu przez platformę Olx pozwoliła mi zaoszczędzić nieco na przesyłce do Paczkomatu, a to wszystko dzięki inicjatywie ze strony tego użytkownika. Całość bardzo bezpiecznie i dobrze zapakowana. Bardzo szybka realizacja. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leci PLUS dla:

@DyndaS za radiator dysku m.2, szybko i bez promów 

@Iri za pamięci DDR4, również szybko i bez problemów 

Dzięki Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

PLUS dla użytkownika @forumowicz-a55

Szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczone. Obyło się bez allegro.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• hmm niech kazdy fanboy amd rzuci pierwszy kamieniem jesli nie ma suba u HU😆🤣 3600 jest za słaby do 3090 i juz.Wystarczy uruchomić np batman knight
    • Miałem smarta se 530w .Swego czasu polecany na  forach,dopiero black dał test jak fora sie znaja.Z fx8210 i hd7970 spadało napięcie ponizej 11.4 v i radeon przechodził w ''stan youtuba''  tj zegar z 1000 na 500mhz
    • Cześć, Jak wygląda rynek kart graficznych - każdy wie. Nie wiem, czy się łudzić, że to w końcu stanieje do normalnych cen. Nastawiałem się, że na jesieni kupię nowego kompa - całego. Niestety chyba się nie zapowiada na jakiekolwiek znaczące spadki cen. No nic, będzie jak będzie, a ja kompa i tak potrzebuję, stąd stwierdziłem, że warto by się przygotować - albo na kupno czegoś w możliwie najsensowniejszej cenie albo wiedzieć przynajmniej jaką kartę graficzną kupić, co by ją zakupić w dobrym momencie. Tak więc - będę chciał kupić kompa do płynnego montażu filmów w 4k60fps. Filmy, które montuję, to takie nagrane z konsoli poprzez nagrywarkę AverMedia Gamer 4K Ultra (co prawda maks jej możliwości to nagranie w 4k30, ale z biegiem czasu wymienię ją na coś lepszego). Na ten moment nie używam w filmach żadnych efektów 3D, czy greenscreena, ale wraz z większym doświadczeniem pewnie będę dawał w tych filmach coś bardziej zaawansowanego, niż cięcia i jeżdżące napisy. Tak więc zakładam, że przy porządnym sprzęcie jest opcja złożenia kompa, który obrobi 4K60fps z HDR. Nie mam pojęcia jakiego kompa potrzebuję, tzn. jaka karta graficzna jest potrzebna, żebym mógł te filmy sobie płynnie montować w takiej jakość. Co ważne - żeby też przy tym komp mi nie buczał jak szalony. Tak samo nie wiem jaki procesor i inne komponenty będą się nadawały - żebym też czegoś na wyrost nie kupił, ale też żebym miał np. pamięć z sensowną prędkością, bo wiem że często sprzęt w podobnej cenie diametralnie potrafi się różnić wydajnością. A więc to co mogłem zrobić, to spisać moje wymagania co do PCta w skrócie: - płynny montaż filmów w 4k60 fps z HDR / 4k120fps z HDR i więcej, bo pewnie jeszcze na tej generacji pojawią się gry w 8k (na jakichś konsolach w wersji Pro) - o ile to będzie możliwe na takim sprzęcie, ale minimum to jest dla mnie 4k60fps. HDR i więcej fpsów mogę narazie olać, jeśli wiąże się to z dużym kosztem. - jeśli chodzi o płynny montaż, mam na myśli brak zacinania się i klatkowania podglądu filmów. Obecnie montuję na MacBooku Pro z 2015 ze zintegrowaną grafiką, no i dosyć się to tam przycina, zarówno przy wycinaniu klipów z materiałów źródłowy, jak i na podglądzie materiału finalnego. A wszystko mam poustawiane na jak najmniejszą jakość. - jak mi kiedyś się zachce, to żeby też dało się na nim grać w nowsze gry w sensownej jakości równocześnie je nagrywając (ale to raczej jakieś mniejsze gierki - od zawsze konsola jest dla mnie do grania w tytuły AAA) - koniecznie żeby dało się na nim wygodnie streamować (teraz tego nie będę robił, ale pewnie kiedyś mi się przyda) - pojemność dysków: 1 TB SSD i 3-4 TB HDD - musi być CICHY - przede wszystkim podczas nagrywania materiału z konsoli (obecna nagrywarka podczas używania obciąża procesor), dobrze też żeby w ogóle podczas montażu był w miarę cichy - koniecznie najnowsze / najszybsze porty USB i PCI - na ten moment miałbym do wpięcia 2-3 dyski twarde, do tego nagrywarkę na USB 3.0, mam też dyski zewnętrze (jeden na USB 3.0 drugi na USB 3.2). W przyszłości pewnie kupię nagrywarkę w postaci karty wpinanej na PCI - obudowa jakaś przeźroczysta i minimalistyczna, mogą być kolorki RGB (najwyżej se je wyłączę) - do montażu używam darmowej wersji HitFilm Express i pracuje mi się na niej bardzo dobrze, więc nie zamierzam jej zmieniać, natomiast wiem że może to mieć znaczenie przy procesorze i grafice. Co do nagrywarki, to kiedyś mi się obiło o uszy, że nagrywanie przez nią HDRu wymaga kart od nVidii (ale mogło chodzić o coś innego). Formaty, w jakich zapisuje wideo obecna nagrywarka to MPEG 4 (H.264 + AAC) lub (H.265 + AAC). I ogólnie na obecnym sprzęcie muszę sporo czekać, zanim HitFilm przetworzy dźwięk po dodaniu go do mediów (choć paradoksalnie nagrania są bez dźwięku xD). Mam nadzieje, że nowy komp bardzo przyspieszy to przetwarzanie. To chyba z grubsza tyle. Nie wiem ile to może nawet kosztować, bo nie wiem jaki tu powinien być procesor, jaka grafika i ile RAMu. Zakładałem początkowo budżet ok 6k, ale coś mi się wydaje, że nie starczy. Realne staje się chyba obecnie 8k i mogę tyle dać - pytanie czy jest sens, czy ceny są tak wywindowane, czy lepiej dać sobie na wstrzymanie, bo za 3 miesiące wydałbym już 2k mniej. Do gier brałbym pewnie wszystko z wyższej półki, ale czy do montażu i używania nagrywarki są potrzebne najnowsze RTXy - tego nie wiem. Może ewentualnie jakiś składak ze sklepu? One mają dosyć sensowne ceny - pytanie, czy do moich wymagań mają one sens, bo zakładam, że do montażu liczą się jakieś specyficzne wartości jak taktowania pamięci i specyfikacje CPU. Będę wdzięczy na szczegółowy spis części i w ogóle rady co do komponentów - chciałbym wiedzieć skąd np. RAM taki, a nie inny i tak samo procesor, czy inne komponenty. W sensie chciałbym wiedzieć, z jakiego powodu akurat te komponenty mają sens przy PC do montażu, żebym też wiedział, co ja tam mam i wiedział jak się odnieść do innych podzespołów. Dzięki
    • Rocket Lake miał mieć 19%, a wyszło jak wyszło...
    • Witam, Planuję zmodernizować dwu letni komputer, wymieniając procesor (starego ryzena 5 2600) + płytę główną (msi b450-a pro max) + pamięci ram (crucial ballistix sport lt 3000 cl15) na nowe. Które z obecnie sprzedawanych pamięci będą bezproblemowo współpracować z nowym ryzenem 5 5600, oraz płytą główną Msi B550-A PRO, lub ASUS TUF Gaming B550-PLUS? Cena: 400zł - 500zł, taktowanie pamięci ram: 3200MHz lub 3600MHz. Jeszcze nie zdecydowałem, którą dokładniej płytę wybiorę.   Do tego planuje w przyszłości wymianę radeona rx 5500xt 4gb na radeona rx 6600 8gb. Czy powyższe połączenie podzespołów ma sens? Czy korzystniejszym ( czyli bardziej bezproblemowym wyborem) oferującym lepszą wydajność w grach aaa, będzie połączenie procesora firmy intel np. intel core i5 10600 lub i5 11600 z radeonem rx 5500xt? Lub radeonem rx 6600 6gb, jeśli się uda kupić w okolicy ceny msrp (1500zł?), bo nvidia rtx 3060 12gb jest niestety zdecydowanie za drogi: ok. 3000zł. Czekam na wasze sugestie oraz opinie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...