Skocz do zawartości
MPro

Escape from Tarkov - survival FPS/TPS z elementami RPG

Rekomendowane odpowiedzi

sa_1448732365tarkov.jpg

 

Escape from Tarkov to survival FPS/TPS z elementami RPG. Dołączamy do jednej z dwóch korporacji walaczących ze sobą na terenie miasta Tarkov o wielkości 16 km2.

Obecnie trwają zapisy na bete.

http://www.escapefromtarkov.com

 

 

Tutaj macie gameplay z gry oraz trailer

 

 

 

Jak dla mnie wygląda to zacnie! :)

 

 

166637319.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może pogrywa w alphe? :-)

 

Oglądam gameplaye i gra na tym etapie co jest zapowiada się rewelacyjnie. Ceny pre-orderów to nokaut, ale IMO dawno nie było tak ciekawej gry, która mixowałaby klimat Stalkera i METRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram od wczoraj i powiem ci ze jest dobrze gra wgniata w fotel swoim klimatem, a napiecie i stres jest taki po 1 rajdzie wymagana jest herbatka z meliska.

Klimat jest naprawde miodny, dzwieki zmiany podody pory dnia i cholerne moby czujne jak wazka o graczach nie wspomne.i nie jest to gra dla ludzi lubiacy szybkie strzelanki z mega laserowych broni tam jest wszystko proste i czytelne dostajesz strzala i jak masz szczescie i nie zginiesz to i tak sie z czasem wykrwawisz no chyba ze masz sie czym podleczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie śledzę temat EFT od samego początku. Początkowo byłem naprawdę podekscytowany tym tytułem. Połączenie gry FPS z elementami przetrwania (survivalu) oraz elementami MMO/RPG. Klimatem przypomina również serie Stalker. Alfa pokazała że produkt jest ciekawy, ma jakiś potencjał ale niestety w chwili obecnej może szybko znudzić. Gra rzuca nas w jedną z trzech dostępnych aktualnie w Alfie lokacji i musimy przetrwać do czasu ewakuacji. Biegamy, zabijamy i zbieramy po trupach ekwipunek. Nie ma żadnych zadań do wykonania. Oczywiście pełna wersja gry "ma być" dużo bardziej rozwinięta a lokacje mają być ze sobą połączone. Gra ma obecnie również dość słabą optymalizacje choć wygląda bardzo ładnie nawet na niskich ustawieniach. Osobiście uważam że aktualnie zakup gry jest nie warty zachodu. Tym bardziej że ceny przyprawiają o zawrót głowy.

 

Edycja standardowa - 34.99€

Edycja Left Behind - 57,99€ (50% szans na udział w Alfie)

Edycja Prepare For Escape - 79,99€ (75% szans na udział w Alfie)

Edycja Edge of Darkness - 109,99€ (gwarantowany dostęp do Alfy)

 

Do ceny należy doliczyć 23% vat :lol2:

Latem wystartuje wersja BETA i każdy kto zakupi którąkolwiek z edycji dostanie do niej dostęp.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack@,zadanie to przetrwać i to bedzię sztuka jak w grę zacznie grać kupa ludzi.Po filmikach widzę,że gra jest naprawdę super klimatyczna i trudna.Gimby z doświadczeniem z CoD bez szans na przeżycielol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie śledzę temat EFT od samego początku. Początkowo byłem naprawdę podekscytowany tym tytułem. Połączenie gry FPS z elementami przetrwania (survivalu) oraz elementami MMO/RPG. Klimatem przypomina również serie Stalker. Alfa pokazała że produkt jest ciekawy, ma jakiś potencjał ale niestety w chwili obecnej może szybko znudzić. Gra rzuca nas w jedną z trzech dostępnych aktualnie w Alfie lokacji i musimy przetrwać do czasu ewakuacji. Biegamy, zabijamy i zbieramy po trupach ekwipunek. Nie ma żadnych zadań do wykonania. Oczywiście pełna wersja gry "ma być" dużo bardziej rozwinięta a lokacje mają być ze sobą połączone. Gra ma obecnie również dość słabą optymalizacje choć wygląda bardzo ładnie nawet na niskich ustawieniach. Osobiście uważam że aktualnie zakup gry jest nie warty zachodu. Tym bardziej że ceny przyprawiają o zawrót głowy.

 

Edycja standardowa - 34.99€

Edycja Left Behind - 57,99€ (50% szans na udział w Alfie)

Edycja Prepare For Escape - 79,99€ (75% szans na udział w Alfie)

Edycja Edge of Darkness - 109,99€ (gwarantowany dostęp do Alfy)

 

Do ceny należy doliczyć 23% vat :lol2:

Latem wystartuje wersja BETA i każdy kto zakupi którąkolwiek z edycji dostanie do niej dostęp.

 

jest jedno podstawowe zadanie przezyc i gwarantuje ci ze wiecej zadan  nie potrzebujesz,sama sztuka przetrwania szczegolnie w nocy to nie lada wyzwanie

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jedno podstawowe zadanie przezyc i gwarantuje ci ze wiecej zadan nie potrzebujesz,sama sztuka przetrwania szczegolnie w nocy to nie lada wyzwanie

Coś jak w Stalkerze, tylko nie ma mutantów i emisji tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jak w Stalkerze, tylko nie ma mutantów i emisji tak ?

Dokładnie, są tylko gracze i boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja Prepare For Escape - 79,99€ (75% szans na udział w Alfie)

 

75% szans :E

 

Jak się dowiedziałem, że znajomy znajomego kupił tą najdroższą edycję za 110 euro to... przeżegnałem się.

 

Gra może i fajna, ale poczekam aż wyjdzie, żadnych early accessów (DayZ - pamiętamy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra może i fajna, ale poczekam aż wyjdzie, żadnych early accessów (DayZ - pamiętamy).

oj tak, pamiętamy :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poczekamy na ludzką cenę 50 zł i mogę brać, ale wersje ostateczną, nie żadne early access czy inne alfy/bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na bete, bo po tym co widziałem warto i dużo ludzi się w to cholernie dobrze bawi. Tak jak koledzy wcześniej napisali nie jest to typowy COD, tutaj najważniejsze jest przetrwanie, skradanie, nasłuchiwanie które jest wręcz kluczem do przetrwania. Świetnie rozwiązany upgrade broni, modyfikacje, nawet głupia zmiana magazynka jak w realu - musisz załadować maga amunicją żeby mieć fulla, zbieranie pustych magów, nawet takie bajery jak zamienniki magazynków PMAG od Magpula. Dla kogoś kto kocha realizm i militaria to będzie się bawił wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panie,CoD jest na topie lol2.gif,dzieciarnia natłukła już 12 stron w temacie o najnowszej odsłonie tego serialu a tu...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panie,CoD jest na topie lol2.gif,dzieciarnia natłukła już 12 stron w temacie o najnowszej odsłonie tego serialu a tu...???

 

woot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panie,CoD jest na topie lol2.gif,dzieciarnia natłukła już 12 stron w temacie o najnowszej odsłonie tego serialu a tu...???

Z tego co zauważyłem to właśnie ta "dzieciarnia" strasznie jedzie po każdej grze z serii COD , starsi ludzie mimo narzekań dzieci kupują przechodzą kampanie i czekają na kolejną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzić kampanie w grze typu bf czy cod czy moh kiedyś ,dawno dawno temu miało sens i był czymś fajnym, a że wtedy multi był dla zwykłego polaka biedaka czymś niesamowitym,to już nie ma co poruszać tej kwestii, kiedys był prawie i wyłącznie SP, multi jako dodatek nie dla wszystkich, Teraz dla singla się takich gier nie kupuje, dać 200 zł za 4-6 godzin liniowej kampanii, bez żadnej głębszej fabuły..., już wolę sobie Ramba oglądnąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panie,CoD jest na topie lol2.gif,dzieciarnia natłukła już 12 stron w temacie o najnowszej odsłonie tego serialu a tu...???

 

no i dobrze gimby niech dalej tluka cod a my pojdziemy jako stateczni panowie na prawdziwa esencje rozrywki.

 

ps dzieciarnia nie da rady tam trzeba miec bardzo duzo cierpliwosci i wykazac sie nie lada pokora i spokojem, a dzisiejsza mlodziez to adhd szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się wyśmienicie. Połączenie Stalkera + The Division Online to jest to na co czekałem. Jednak cena poszczególnych edycji to jakiś kosmos za standard 205 zł i to z Early Access, który pewnie będzie wczesną beta to lekkie przegięcie. A jak zobaczyłem cenę ponad 700 zł za tą "wypasioną" według nich wersję to złapałem się za głowę :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie, cena pewnie bedzie w okolicach 100-150 za jakas podstawowa wersje, wtedy bedzie mozna zakupic :)

tez widze w tym takie division tylko bardziej hc bez rpg przy strzelaniu, co najwyzej rozbudowywaniu postaci, nawet pod wildlands mozna to podciagnac, szot w lep i kill a nie szotow pincet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzić kampanie w grze typu bf czy cod czy moh kiedyś ,dawno dawno temu miało sens i był czymś fajnym, a że wtedy multi był dla zwykłego polaka biedaka czymś niesamowitym,to już nie ma co poruszać tej kwestii, kiedys był prawie i wyłącznie SP, multi jako dodatek nie dla wszystkich, Teraz dla singla się takich gier nie kupuje, dać 200 zł za 4-6 godzin liniowej kampanii, bez żadnej głębszej fabuły..., już wolę sobie Ramba oglądnąć .

Jeśli patrzysz z perpektywy Polaka to przyznaje racje ale ja ukończyłem każde Call Of Duty traktując je raczej jako film akcji i nawet jechane przez wielu IW bardzo mi się podobało . Warto zdać sobie właśnie sprawę że w normalnym kraju te 59.99euro jest to dniówka chłopka co wykłada towar w markecie . Dla mnie długość kampanii w COD jest idealna średnio wyjdzie te 8-10h dobrej zabawy i można zabrać się za multi albo czekać na kolejny "film akcji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli patrzysz z perpektywy Polaka to przyznaje racje ale ja ukończyłem każde Call Of Duty traktując je raczej jako film akcji i nawet jechane przez wielu IW bardzo mi się podobało . Warto zdać sobie właśnie sprawę że w normalnym kraju te 59.99euro jest to dniówka chłopka co wykłada towar w markecie . Dla mnie długość kampanii w COD jest idealna średnio wyjdzie te 8-10h dobrej zabawy i można zabrać się za multi albo czekać na kolejny "film akcji".

Pierdzielisz jak potłuczony ... chłopak co wykłada towar w markecie ma 7.49GBP w UK x 8h = 60GPB. Żeby zapłacić za mieszkanie i rachunki musi mieć 10 takich dniówek. Już widzę jak leci u kupuję tą grę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Polskie realia wyzyskiwania pracownika i nasze "europejskie" stawki... 60 euro to ponad 250 PLN :kwasny: Wykwalifikowany pracownik dostaje max 10-12 PLN na godzinę, więc @SpacierShark nie pierdol o tej swojej normalnej marketowej dniówce w wysokości 250 PLN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W sumie to są mody i są mody. Z jednej strony jest taki np. M&B: Bannerlord, gdzie podstawowa gra jest bardzo dobra, a mody to czasami taki Eagle Rising, czyli kompletna przeróbka. Na drugim końcu spektrum mamy np. gry Paradoxu, gdzie na czoło wysuwa się Cities: Skylines 2,  gdzie gra jest goła i Paradox wprost wręcz oczekuje, że community naprawi grę modami, bo sama gra jest goła. Bethesda wpada w tę drugą kategorię.   W takim razie wychodzi na to że nie każde modowanie to frajerstwo, jak samo studio swoją grę wspiera, poprawia i rozszerza, to OK - ale w przypadku Bethesdy, która wydała bubel bo przecież moderzy naprawią, to już jak najbardziej frajerstwo.
    • Unikać podatków można próbować zawsze i jednocześnie da się zarabiać nawet płacąc podatki więc generalnie niczego to nie zmienia w wątku flipperów. No i przypominam że najwyższe stadium rozwoju flippera to nie jest wywalanie 500k i 100k na remont tylko rezerwacja i odsprzedanie cesji 
    • https://videocardz.com/newz/amd-ryzen-granite-ridge-zen5-desktop-cpus-with-6-and-8-cores-and-170w-tdp-spotted-in-transit
    • Mam ~10000zł przygotowane na budżet. Sklep nie ma znaczenia (prawdopodobnie i tak będę brał osobno każdą część ze sklepu gdzie taniej, nawet zza granicy). Monitor już mam (5120x1440). System, peryferia (klawiatura itp) też już mam. Jedyne co to wentylatory do dokupienia jeśli będzie trzeba. PC będzie wykorzystywane do gier (rozdzielczość j.w. co chyba odpowiada 4K) oraz praca (programowanie na maszynach wirtualnych, tworzenie gier, obróbka wideo). Praca głównie w programach Adobe (Premier Pro, After Effects, Photoshop) oraz JetBrains.   Na razie przygotowałem sobie coś takiego pezet - sprawdź listę zakupową w x-kom.pl (yenfp29sn)   Na czym mi zależy Dysk - Dużo miejsca dlatego dysk 4TB. 2TB może się szybko skończyć. RAM - Może warto do 64GB dołożyć? Płyta główna - Obowiązkowo Wi-Fi. Obudowa - Nie wiem dlaczego, ale akwarium mi się podoba.   Jestem w stanie trochę dopłacić jeśli jakiś komponent jest bardziej "przyszłościowy".   Z góry dzięki za wszelką pomoc!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...