Skocz do zawartości
MPro

Escape from Tarkov - survival FPS/TPS z elementami RPG

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tam bawię dobrze, a w sumie dopiero teraz zaczynam grać coś więcej. Dawno wipe nie było, więc obecnie wiele graczy i tak na to czeka. Za BR nie przepadam, z resztą wg mnie nie ma dobrego BR na rynku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarkov nigdy nie wyjdzie z bety bo z niej wyjść zwyczajnie nie może. To by oznaczało koniec tej produkcji. A tak wszystko da się wiecznie tłumaczyć terminem early accessu. Nie wiem ile to już lat ale śmiech mnie bierze na myśl, że ktoś jeszcze w ten produkt wierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do "poziomu" Star Citizena jeszcze sporo brakuje. :E Aktualnie postęp stoi w miejscu bo mają problemy wydajnościowe z nową lokacją - Streets of Tarkov. Dodatkowo na bieżąco trwa powolna migracja gry na nowa wersję silnika Unity, było na ten temat w ostatnim TarkovTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postęp to stoi w miejscu od paru lat ? (oczywiście moim zdaniem)

Pogrywam (a raczej testuję) to arcydzieło rosyjskiej myśli technicznej od 2017 roku, jeśli kogoś z nabywców obietnic pełnej wersji jeszcze nie boli pupa to zazdroszczę ?

Problemy to B.s.g. ma ze wszystkim, rzucą czasem nową broń, aby gawiedź się jarała i tyle - kasa musi się zgadzać, a kasa jest z nowego gracza (sprzedanej obietnicy)

- problemy techniczne, problemy z czitami?

olać, robimy turniej (tłicz rivals) tłiczki rozreklamują grę i znów będzie potężny zastrzyk gotówki ?

Przeżyłem w tym tytule dwie przesiadki na nowsze unity - chyba wiele nie pomogły ? wiele takich zmian określam jako kupowanie sobie czasu...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jakie obietnice były poza połączeniem wszystkich map w co i tak nie wierzę. Bawię się tym co jest i w porównaniu do innych gier wcale nie widzę jakiegoś stania w miejscu. Plus pamiętam jak ta gra wyglądała i co zawierała 3 lata temu i jednak widzę że mocno się rozrosła. Sporo grałem tez w Hunt Showdown, którego sobie też całkiem chwalę, ale tam prace idą jeszcze wolniej niż w Tarkovie, a gra już dawno jest w wersji 1.0 i pod względem contentu jest dość biednie. Z tego co kojarzę ostatnie patche do EFT przynajmniej modernizowały i rozbudowywały jakąś istniejącą mapę, więc jakieś zmiany i nowości zawsze są ;p. Poza tym nie ma takich gier jak Tarkov czy Hunt, plus one między sobą również się mocno różnią.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bocieque napisał:

Sporo grałem tez w Hunt Showdown, którego sobie też całkiem chwalę, ale tam prace idą jeszcze wolniej niż w Tarkovie, a gra już dawno jest w wersji 1.0 i pod względem contentu jest dość biednie. Z tego co kojarzę ostatnie patche do EFT przynajmniej modernizowały i rozbudowywały jakąś istniejącą mapę, więc jakieś zmiany i nowości zawsze są ;p. Poza tym nie ma takich gier jak Tarkov czy Hunt, plus one między sobą również się mocno różnią.

Jakościowo Tarkov do Hunt'a nie ma nawet startu.

Okej, content jest mniejszy ale po cholerę mi te wszystkie Tarkovskie graty, tony złomu typu chwyty, dodatki, hełmy, kamizelki i inne pierdoły często nie wnoszące absolutnie nic kiedy leży netcode, cheaterzy są dosłownie wszędzie, gra dalej ma problemy związane z performancem, bugami, glitchami i masą innych technicznych kwestii, brakuje pomysłu na endgame i jedynym motorem napędowym są wipy czy rzucona raz na jakiś czas nowa latarka do kałacha. Hunt jest biedny w zawartość ale trzyma się kupy. Nie udaje skończonej gry bo nie musi, jest tym czym jest i jak komuś po zakupie na Steam nie podejdzie przez pierwsze 2 godziny to go można zwrócic. Heh, ciekaw dlaczego BSG nie ma takiej polityki i Tarkov mimo swojego wieku dalej jest nieobecny na tej platformie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież netcode w Huncie jest tragiczny, dodatkowo w każdym meczu ja i znajomi mamy dosłownie lagi, ścinki spowodowane przez serwery. Jest tak od listopada, bez zmian. Wszyscy to mają. Anticheat jest najgorszy i najtańszy jaki można było dać. Tylko mechanika strzelania te wady nieco kamufluje. Z resztą ludzie na netcode będą wiecznie narzekać, nawet w takim Valorancie, który wg testów ma najlepszy netcode z popularnych gier multi, to i tak na forach są narzekania. 

W leaderboardsach są cziterzy, którzy tam widnieją od miesięcy i nikt z nimi nic nie robi. Progres z rozbudową jest bardzo mały. Nad tą grą pracuje mniej niż 10 osób i to licząc z community managerem. Niestety, bo jest potencjał, ale Crytek nie chce rzucać kasy ani na rozbudowę ani na marketing tej ciekawej produkcji, ale co chwilę wychodzą płatne dlc ze skinami.

Ani Hunta ani tym bardziej Tarkova nie da się poznać w ciągu tych 2h.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bocieque napisał:

Przecież netcode w Huncie jest tragiczny, dodatkowo w każdym meczu ja i znajomi mamy dosłownie lagi, ścinki spowodowane przez serwery. Jest tak od listopada, bez zmian. Wszyscy to mają.

Jestem uczulony na wszelkiej maści lagi czy stuttering i okej, może faktycznie od czasu do czasu da się tego doświadczyć ale to dalej nic w porównaniu do tego do czego przyzwyczaił mnie Tarkov ze swoim koślawym hitregiem (może wynikającym z netcodu a może nie) i toną innych problemów. Zamiast je rozwiązywać BSG woli pudrować bolączki przecenami 25%, wrzucaniem kolejnych bezużytecznych przedmiotów i jakimiś eventami na twitchach czy innych tubach dla dzieciaków myślących, że będą kiedyś "pro".

Cytat

Ani Hunta ani tym bardziej Tarkova nie da się poznać w ciągu tych 2h.

Fakt, jakkolwiek tego pierwszego da sie zwrócic jeśli ma się jakieś wątpliwości. To duży plus.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ściana tekstu (mały wycinek postów na oficialnym forum gry)

Proszę zwróćcie uwagę na daty postów i odpowiedzmy sobie ile i jak zostało z tych problemów rozwiązane.

Jeśli dobrze patrzę to mamy 11 maja 2021r

 

Gram w EFT of poczatku CBT, Posiadam 48 poziom na obecny czas, co zauwazylem przez ostatnie miesiace, Nie da sie w to Grac na ten moment.
Co chwile giniesz od swoich Granatów przezucanych na 200 metrow, a czasami nawet wybucha ci on w reku, bez dzwieku.
Ciagle lagi/desynci ktore trwaja nawet pona 2 minuty ! nie trudno zginac w ten sposob.  
Gram w Clanie z chlopakami co maja wiekszy staz odemnie, niestety oni tez sa sfrustrowani i wkur.... ta cala sytuacja, desynci naprawiaja ponad rok czasu !  
To jest paranoja.  
                      Edited November 16, 2017                                 
!@#$
On 11/19/2017 at 11:19 AM,
A kupujesz różne rzeczy w telezakupach Mango?          
Mnie strasznie śmieszą teksty w stylu "widziałem już setki beta i pierdyliardy alfa wersji"... no spoko, gratuluję wszystkim doświadczonym testerom   Jednak to doświadczenie ciągle nie zmienia faktu, że WYDAŁEŚ SPORĄ KWOTĘ PIENIĘDZY NA KOTA W WORZE. BA! BEZ MOŻLIWOŚCI ZWROTU! Jesteś sfrustrowany? Co ja mam niby na to poradzić? Bo przecież pisząc w polskiej sekcji masz chyba świadomość, że devsi tutaj nie zaglądają... Nie wydaje mi się, żeby emisariusze zajmowali się też tłumaczeniem postów z polskiego na rosyjski/angielski, więc siłą rzeczy Twoje żale trafiają wyłącznie do nas - członków polskiej społeczności. Jako jeden z jej członków wyrażam więc swoją opinię (bo też mam do tego prawo): irytuje mnie zalewanie łkaniami polskiej sekcji forum.          
Albo coś z tego wyjdzie albo nie... pretensje możemy mieć tylko do siebie.          
I nie... nie jestem fanbojem BSG. Widzę progres, który ta gra robi, ale nie wyobrażam sobie jak miałyby wyglądać OBT, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której na premierę chcą wypuścić większość map bez zewnętrznej fazy testów. O mitycznym trybie free roam to nawet już przestałem myśleć. Gram sobie, raportuję błędy, które napotkam i mam nadzieję, że za pół roku nie okażę się frajerem, którzy wyrzucił kasę w błoto. Jeśli natomiast okaże się, że jestem frajerem, bo wydałem kupę szmalu na wczesny dostęp, że spędziłem godziny na pisaniu postów, raportowaniu błędów itd... to pretensje będę miał wyłącznie do siebie.          

@!#!@#$
Posted November 19, 2017                      
Czy Developerzy mają zamiar coś zrobić z cheaterami ? bo to powoli zaczyna być śmieszne biegnę z przyjacielem na Customsy do hotelu a tam cziter nie było żadnego desyncu,lagów,spadków fps po prostu gość leciał na godmodzie i pojedynczymi strzałami nas rozwalił co z tego że gość był bez niczego dostał z 120 pestek po korpusie i po głowie a on sobie dalej lata jeszcze zapytam drogich Emisariuszy jaki jest Anty-cheat w tej przepięknej grze ? Szkoda że nie nagrywałem bo miałbym dodatkowy dowód
Jak możecie podajcie pederastę na Support info  screena dodatkowo dodałem z jego nazwą?

!@~#

Posted December 26, 2017                          
Pierwsze co zauważyłem amunicja nie zawsze chce sie stakować tak samo pieniądze zdaża się to wszystko w stashu na raidzie wszyskto chodzi. Dodatkowo czasami jak chce coś przerzucić z raidu do stasha przez ctrl+LPM to pokazuje że nie ma wolnego miejsca a miejsce mam bo w końcu wipe był i nie zdążyłem jeszcze zawalić całego stasha gratami. No i ostatni jaki na razie zauważyłem to jak wychodze z gry za każdym razem jest escapefromtarkov.exe przestał działać choć wyłaczył się normalnie.
⦁    Tych błędów może nie doświadczyłem, ale za prawie każdym razem jak chcę zagrać scavem mam duże problemy z dołączaniem do serwera i muszę restartować grę po parę razy. Zazwyczaj kończy się to na tym, że gram PMC'kiem

@!##$

Posted December 27, 2017                              Nowe respy to naprawde kawał złej roboty. A przynajmniej dla PMC bo na scavie można się prawie zrespić wszędzie. Mianowicie m.in. na woodsach zrespiłem wybrałem resp w pobliżu domu zrespiło mnie na dawnym wyjściu z woodsow które kiedyś było jedynym wyjściem. Respie się a dwa metry haczeciarz a 5 metrów dalej ziomek full eq. To samo jest na respie przy łódce ktoś się respi przy skale ktoś inny po drugiej stronie tej skały więc respi sie ktoś i dosłownie słyszy gościa obok który już zamek naciągnał tak jak zawsze jak rozpocznie sie raid. Dodatkowo często (na woodsach) respiłem się z wyzerowaną staminą więc jeśli się jakis full eq zrespi z kolegami to nie ma jak manewrować czy uciekać. Na customsach jeszcze takiego problemu nie znalazłem z respami i innymi PMC ale raz zrespiłem się dosłownie za dwoma scavami jeszcze nie zdążyłem odciągnąc kurka od broni i jeden mnie zabił. Podobno ten system respów jest w fazie testów i będą brane pod uwagę zdanie graczy no więc to jest moje zdanie.  
!@$#$

Posted January 6, 2018                              
Tak więc nie ma tu nic do komentowania. Screen i Tytuł tłumaczą wszystko. Pozdrawiam.  

Zdjęcie ekrany ładowania postaci na mapę faktory - czas 66:40
         

@!$$
Posted March 13, 2018
A no chyba zostały i może się to łączyć z wątkiem rozwoju optymalizacji.

 

     Ponoć szykuje się w końcu antyaliasing z prawdziwego zdarzenia. Koniec z poszarpanymi krawędziami i generalną sieczką na ekranie, która na większym dystansie niejednokrotnie nie pozwala odróżnić stojącego nieruchomo wroga od kawałka krzaczka. Brzmi to świetnie, ale kiedy zostanie to wprowadzone? Możliwe, że jeszcze w tym miesiącu, bo...

 

Posted March 13, 2018                                  Więc teraz wznosimy modły, aby nie wiązało się to ze znacznym spadkiem klatek.
Standardowo, jak po ostatnich patch-ach 10/20 w dół  
@!#

Posted April 16, 2018                                

 Popełniłem filmik, są to narzekania starego tetryka w oczekiwaniu na najnowszy patch.

@!$#

Posted May 1, 2018                    

Pytanie o jeden ze skill w grze :-)                

Chciałem tylko zapytać co on daje bo wbiłem juz pare lvli i według opisu perka nic mi to specjalnie nie mówi gdzieś jest to dokładniej opisane ?
Posted May 1, 2018                                  

Obecnie on nic nie daje, sądzę, że jest on dodany na podobnej zasadzie jak Charyzma, czyli w celu sprawdzenia przez twórców sposobów na podnoszenie poziomów tych umiejętności.
Posted May 1, 2018                              
Cover movment (jak sama nazwa i ikona wskazuje) rozwijal mi sie w pelnym biegu z toporkiem

@!#$#


Posted June 3, 2018                              
Witam mianowicie 2 min temu zostałem zabity przez gracza o niku $%@!. Co sie stało a mianowicie zabil mojego kolege przez drzwi a on byl pod kontem w pokoju 314 na shorline. a po chwili mnie z drugiego konta jak bylem za luzkiem schowany. przez zamkniete drzwi nie otwierane kluczem.
Posted June 3, 2018                                  
Obecnie nie przyjmujemy zgłoszeń oszustów, prosimy również o nie publikowanie nick'ów, nie róbmy name&shame.

     Twórcy wkrótce zaktualizują system anticheat i nieuczciwi gracze zostaną odpowiednio nagrodzeni.
@!~#

Posted June 23, 2018                              
Jak wiadomo problem dość popularny ale być może jest rozwiązanie. Trafiłem na filmiki poniżej i postanowiłem spróbować. Efekt jest taki że pierwszy raz mogę pobawić się lunetami. Na razie testowałem PSO, Elcan i Hamr  na Customs i ani razu nie było przycięcia. Może komuś się przyda  
Posted June 23, 2018                              
Nie obraź się ale to również jest "pudrowanie" problemu słabej optymalizacji i braków w silniku Unity tak samo zresztą jak podkręcanie procesora czy obniżanie detali w grze, niektóre z tych trików są znane od czasów Windows XP i owszem mogą się przydać ale statystyczny gracz nie powinien zawracać sobie głowy takimi rzeczami bo domyślnie postawiony system jest na tyle dobrze skonfigurowany, że nie ma prawa zbijać wydajności w grach no chyba, że ktoś ma sporo starszy sprzęt ale w takim wypadku nawet te triki nie pomogą.
Problemu nie sprawia system czy panel Nvidii tylko jak wspomniałem wyżej wersja BETA gry, która nie jest dobrze zoptymalizowana i wiem, że zdajesz sobie z tego sprawę. Te porady są ogólnie dobre i można potraktować je jako półśrodek zapobiegawczy na jakiś czas dopóki BSG nie poprawi optymalizacji w EFT.
Zauważ, że tniesz sobie różne efekty graficzne poprzez panel Nvidii i to nie są mało inwazyjne zmiany dlatego też odczuwasz poprawę w płynności - coś za coś, tak samo wymuszenie high performance mode w systemie między innymi zwiększa zużycie prądu i nagrzewa bardziej procesor bo chodzi on non stop na pełny gwizdek.
Nie chcę wyjść na jakiegoś "profesorka" przemądrzałego ale dosyć dużo bawiłem się tym w przeszłości - jeśli kogoś mocno ciśnie na granie to może się pobawić tymi poradnikami ale ogólnie to tylko półśrodek i czekamy na dalsze optymalizacje gry.
| Ryzen 5 3600 3.6GHz | 16GB DDR4 RAM | GTX 1070 X 8GB GDDR5 RAM | Windows 10 Pro x64 |
Posted June 23, 2018                              
Możliwe ale pierwszy raz od prawie roku mogę pobawić się lunetkami. Jak BSG ogarnie temat to będzie inna rozmowa. Odnośnie procka to się nie przejmuje mam go już z dobre 3-4 latka i od nowości chodzi na pełny gwizdek. Noctua Nh d14 radzi sobie z nim bez problemu na 4.4GHz.

 

 

więcej brudów nie chce mi się wyciągać

A teraz mogę wracać testować tarkofa  ?

Edytowane przez SZAFIR00
poprawki drobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe posty na forum każdej gry multi na rynku ;p. Tarkov ma sporo problemów, takich jak inne gry czy też większych. Optymalizacja na pewno jest słaba od strony naszych kompów jak i serwerów. Można pisać że tragedia, ale 4 na 5 innych gier ma podobny problem. Tarkov jeszcze nie jest tak czysto skillowym tytułem jak wiele Battle Royali (styl rozgrywki, nastawienie). Warzone z netcodem z opóźnieniem ponad 150ms na movement i umieranie 3 metrów za ścianą. Gość wchodzi do pomieszczenia, odwracam się i w niego pakuję, nie robiąc mu krzywdy. Na killcamie widzę że nawet się odwrócić nie zdążyłem :E. Twitch Rivals na publikach z randomami xD, a mimo to sporo ludzi w to Warzone gra, ja odpuściłem ;p. 

Słyszałem coś o Tarkov Arena, tryb czy spinoff bardziej nastawiony na esport. Zobaczymy co tam wykombinują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, bocieque napisał:

Tarkov jeszcze nie jest tak czysto skillowym tytułem

Tylko czy EFT miał być czysto "sklilowym" tytułem ? No chyba nie. Owszem "skil" jest potrzebny ale ta gra nie miała być typową napierdzielanką jakich jest sporo. Miała/ma być czymś więcej. Jednak prawda jest taka, że Tarkov obecnie jest taką inną napierdzielanką. Mamy pseudo misje, które maja wpływ na poziom reputacji. Ma to niby spowalniać rozgrywkę jednak widać to "spowolnienie" po "wipe" gdy jest wysyp filmików gdzie goście mają "misję" wbić 50 lvl w dwa dni. No później mamy konfrontację terminator vs gracz z Tozem :) W każdej grze są takie boty co świata poza graniem nie widzą ale w EFT jest to jeszcze bardziej widoczne i mocno odczuwalne. Dodatkowo market moim zdaniem wprowadził więcej złego niż dobrego. Nieuczciwi gracze mają idealne miejsce do handlu. Dodatkowo widać też co dzieje się na "popularnych" aukcjach gdzie można spotkać ludzi kupujących jakieś guano.

obraz-2021-05-12-161838.png

Sprzedających rozumiem ale kupujących ten szmelc ?!? Ociera się o debilizm.

Jako całokształt ta gra to szajs. Ma ciekawe elementy i momenty i nic wiecej.

Edytowane przez skypan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzeniowe myślenie. Ta gra daje solidne(mało powiedziane patrząc na popularność) przychody Nikicie. Chłop może sobie pozwolić na finansowanie streamerów, którzy dodatkowo powiększają hype i którzy samodzielnie potrafią wyciągać z działalności na twitchu/youtube/patronite/własnym sklepie/od sponsorów powyżej 200 tys. zł miesięcznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destrukcja otoczenia, do 40 osób na mapie? tarkof tego nie pociągnie :-)

Wiadomo, robione pod publikę, aby sprzedać produkt, aby później tylko płaczu nie było... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ściśle oskryptowane miejsce, gdzie taka destrukcja może mieć miejsce no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać wyraźnie, że dziura już była, a jedynie została zastawiona przedmiotami.

Pestily(czyli chyba główny streamer BSG) wyciąga miesięcznie kwotę sześciocyfrową i mówimy tutaj o dolarach... Ludzie oszaleli. Płacić za oglądanie jakiegoś gracza :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne już od wielu lat. Wszystkie popularne gry na twitchu mają swoich opłaconych strimerów. To rodzaj marketingu. Poza tym jedni oglądają jak ktoś gra w gierki, inny jak baba siedzi w basenie, ktoś tam jak 2 gości się okłada po mordach, inny jak dwoje ludzi uprawia seks, a jeszcze inny jak 22 chłopa biega za piłką. Tacy są ludzie, tyle. Lubimy oglądać ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paniska. Gra z Was w to ktoś ? Muszę powiedzieć że odbiłem się od tego jak cholera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jak była Alpha, potem znudziły mnie ciągłe resety postępu. Nie widzę sensu by w to grać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ponad pół roku w sumie głównie w to. Choć odbijałem się wcześniej parę razy przez kilka lat. Próg wejścia jest bardzo wysoki, ale jak już się go uda przekroczyć, to gra wciąga bardzo mocno. EFT jest bardzo rozbudowany i zapewnia oryginalne doświadczenia growe. Innego podobnego tytułu na rynku nie ma i raczej długo nie będzie. W przyszłym miesiącu wyjdzie spory patch z m.in. nowymi mechanikami, lokacją, brońmi i bodajże voipem. No i oczywiście wipe, a więc całkowity reset progresu, który dla mnie jest ok. Na początku wipe zawsze się gra ciekawie, jak wszyscy zaczynają od zera i biegają ze słabym sprzętem. Wtedy też nowy gracz ma najłatwiej zacząć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, bocieque napisał:

Wtedy też nowy gracz ma najłatwiej zacząć.

A jak się spóźni kilka dni to już trafia na typów z topowym sprzętem bo znają mechaniki, exploity i inne. 

Dobre były czasy gdy można było duplikować itemy czy kasę, wtedy bez strachu można było pouczyć się gry. Teraz ciułasz kasę i questy, żeby potem znowu to stracić. Wieczna beta...

Edytowane przez galakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak sobie żyje ten tarkof, od wipe do wipe - wiele obiecanek a postępy prac mizerne, moim zdaniem kupują sobie czas tylko po to aby sprzedać nowe kopie.

Skok na kasę graczy i tyle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rymek1987 napisał:

Paniska. Gra z Was w to ktoś ? Muszę powiedzieć że odbiłem się od tego jak cholera ...

ja gram caly czas od wipe do wipe - prog wejscia jest wysoki ale gra jst zacna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...