Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vertisan

Monitor ok 27" do grafiki za 1500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje monitora do projektowania grafiki za ok 1500zl (wiem, slaby budżet ale nie mam na to wpływu)

Grafika jaka będzie tworzona to projektowanie stron www, poligrafia i druk wielkoformatowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuje monitora do projektowania grafiki za ok 1500zl (wiem, slaby budżet ale nie mam na to wpływu)

Grafika jaka będzie tworzona to projektowanie stron www, poligrafia i druk wielkoformatowy

Masz na tym zamiar przeprowadzać korekcję kolorystyczną przy robieniu materiałów do druku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na tym zamiar przeprowadzać korekcję kolorystyczną przy robieniu materiałów do druku?

 

To juz nie na tym sprzęcie i nie przeze mnie, także - nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz nie na tym sprzęcie i nie przeze mnie, także - nie ;)

To jeżeli skład czegoś kolorystycznie obrobionego plus coś pod www to można się szarpnąć na EIZO EV2450. Oczywiście zaraz na mnie naskoczą, że to tylko 1920×1080, że nie 27", że wspomniany choćby w jednym z komentarzy BenQ ma większą rozdzielczość i w ogóle. Niemniej jednak swojej wersji będę się trzymać - chcesz mieć przewidywalny monitor do pracy, to rozważ EIZO. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nec ea244wmi ewentualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...