Skocz do zawartości
bartzmc

LATEXUJE.COM ~ Przepisywanie tekstów LaTeX

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na moją stronę: https://latexuje.com

Przepisywanie tekstów w systemie LaTeX / TeX. Szybko i profesjonalnie.

Przepisywanie:

• prostych tekstów i prac zaliczeniowych
  • prac nauk ścisłych zawierające złożone wzory i formuły matematyczne/fizyczne/chemiczne
  • prac dyplomowych, magisterskich, doktorskich
  • książek, instrukcji, artykułów

Tworzenie:

• interaktywnych plików PDF
  • profesjonalnych prezentacji (Beamer)
  • obwodów elektrycznych (CircuiTikZ)
  • rysunków wektorowych (TikZ/PGF)

Edytowane przez bartzmc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jak od razu skacze, to jest problem z transferem energii. Możliwe, że trafiłeś na jakąś tragiczną sztukę tego 9600k. Jak Ci się chce, to możesz go wyciągnąć z socketu i przyłożyć linijkę do IHS. Będziesz widział, czy jest prosty, czy krzywy. Z drugiej strony skoro płyn grzeje się do 40 stopni, to znaczy, że jednak blok odbiera ciepło. 
    • Dzień dobry,   Poszukuje monitora który będzie dobry do gier i równie ważne, do pracy z domu (opcja podziału ekranu na 2 części niezbędna). CPU: Ryzen 5 3600, GPU: Sapphire 5700xt Nitro+ Mam obecnie 27' LG 1080p 75hz i chciałem zrobić upgarde na większy monitor 1440p 144hz. Jednak biorąc pod uwagę kartę graficzną, nie wiem czy jest sens kupowania czegoś większego? Jeżeli gry na high/ultra nie będą osiągały więcej jak 75 fpsów, to czy jest sens kupować coś o dużo większej rozdzielczości? Głównie gram w "ładne" tytuły typu Kingodom Come, Horizon etc. zatem pytanie czy będę potrzebował 1440 i 144hz jak procesor i karta będą wyciskać może 80-100 fpsów w tego typu grach? Plus jedną z najważniejszych cech jakie musi mieć, to możliwość podziału ekranu na 2 części (2 monitory to praktycznie wymóg firmy). Wiem, że LG, Samsung i Dell mają software supportujący split screen, nie wiem jak inni producenci. 32 cale to chyba górna granica dla wielkości, mam stosunkowo krótką odległość między monitorem a oczami (50cm), więc przy większych musiałbym kręcić cały czas głową. Budżet około 2000pln, chyba że będzie coś ekstra odrobinę drożej. Monitor musi być dobry do czytania, więc domyślnie płaski (nie miałem styczności z zakrzywionymi) Czytałem trochę forum, ale absolutnie nie wiem czy jest duża odczuwalna różnica pomiędzy gorszymi kolorami IPS ale lepszym czasem reakcji, a VA z bardzo dobrymi kolorami ale gorszym czasem reakcji?   Dziękuje za wszelkie porady i sugestie Pozdrawiam Gabriel  
    • Caps do tego zestawu co podałeś czy nei lepiej będzie wziąć jakoś kartę nv, z tego co doczytałem nv lepiej sobie radzą w davinci czy blenderze, prawda to?
    • Nareszcie czuje że jestem prawdziwy pc master race. Kasztanowy ryzen 5 3600 chodzący na auto i -0,100mv do tego ram 3800cl15 i karta graficzna rx 5600xt pulse która jest perfekcyjnie dopracowana tj cicha chlodna i jej oc nic nie daje sprawiają że nie muszę już nawet instalować afterburnera, cinebencha, aidy i mogę zrelaksować się i grać w gierki bez OSD. Polecam ten stan!
    • Bionix to w zasadzie to samo co P14 PWM PST tylko w ładniejszej ramce, która jest lepiej wykonana. Rotor i łożysko jest to samo, więc pod względem osiągów jest to bardzo fajna konstrukcja. Jak Ci się podoba, to śmiało go bierz :). 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...