Skocz do zawartości
bartzmc

LATEXUJE.COM ~ Przepisywanie tekstów LaTeX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Za każdym razem gdy słyszę, "do tego się nie posuną". Tymczasem - Orlen przejmuję Lotos (bo brak konkurencji i monopol to dobra rzecz), Orlen chce przejąć PGNiG, CPK, przekop mierzei, państwowa sieciowka spożywcza. Jak wszystko dupnie to się nie pozbieramy.
    • Niedługo dwa gołąbki z kaszą za PiSu w barze mlecznym (o ile są jeszcze bary mleczne) będą droższe niż półmisek ośmiorniczek za PO. Kąsali ludzi że elity jedzą owoce morze, a niedługo zwykła bułka będzie rarytasem.   Aha, ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ z wczoraj. Podobno Kingusia zostaje w kraju. Już się "nastażowała", a dla jej dziadka 3-4 miesiące to "praktycznie cały roczny staż" (o ile kojarzę to wyjechała coś w grudniu 2019, a przez prawie całą pandemię miejsce gdzie odbywała staż i tak stało na wpół-zamknięte i wykonywało tylko najważniejsze czynności) , a "to co ma Kinga do załatwienia to załatwi zdalnie". Co się ma dziewczyna męczyć gdzieś przez 5 lat (minimum 3 lata bo tyle jeszcze do wyborów parlamentarnych i jakby co to do zmiany władzy), znajdzie się jej gdzieś miejsce w spółce skarbu państwa.
    • https://videocardz.com/newz/intel-has-something-big-to-share-on-september-2nd
    • No zaraz spadnę z krzesła przez okno. Przecież szogun poległ na błędach, które robi teraz człowiek mem. Z tym wyjątkiem że nie było wtedy "świętej wojny z RGB" i innych debilnych pomysłów mącących w głowach. Zwoje w mózgu mi się prostują. Na prawdę nie dociera do mnie że dudka dostał drugą kadencję.
    • Witam zastanawiam sie nad rozpoczeciem inwestycji w wode do swojego zestawu. Zapoczatkowalo to kupno plyty ROG CROSSHAIR VIII FORMULA  ktora juz ma mozliwosc chlodzenia jednak uzywajac 5700xt nie wiem czy mozna znalesc wodny plate do tego modelu aby to jakos dzialalo. Jestem lajkiem wiec prosze o pomoc w dobraniu czesci. Budzet to 800 950 GBP czyli jakies 5 k zl ale tylko na amazonie.uk Co do tego co mi udalo sie skleic to takie cos. Wszystko w obudowie LIAN LI O11 DYNAMIC XL RADIATOR - 2x Thermaltake Pacific RL360 Plus RGB  - maja RGB co mi sie podoba ( chyba ze cena jest mocno przesadzona prosze o informacje. Najlepiej jakby sink byl bialy jednak nigdzie nie moge znalesc a bez firmowki boje sie brac ) POMPA - Thermaltake CL-W083-PL00BL-A Pacific PR22-D5  - czytalem na forach ze pompa jest bardzo wydajna i cicha. Myslalem nad Distro-Plate Pump jednak zadna nie jest dostepna.  CPU - Thermaltake Pacific W4 Plus CPU Water Block/RGB - nie udalo mi znalesc zadnego innego do amd4 FAN - Corsair iCUE QL120 RGB, 120 mm RGB - biale a mam juz corsair jedna pare 3 ll120 wiec potrzebuje jeszcze jeden komplet Zestaw do rurek - Thermaltake CL-W093-AL00BL-A Pacific Hard Tube Bending Kit - Black Dodatkowe koncowki - Thermaltake 16 mm Pacific C-PRO G1/4 PETG Tube OD Compression - White (Pack of 6) - nie wiem czy sa w zestawach z radiatorami czy nie. Ogolnie potrzeba mi : 1. Pyta gowna 2x + procesor 2x Radiatory 2 2x . w sómie 8 + pompa chyba 2 ?  Rurki  - Thermaltake VTubler PETG Tube 16 mm OD 500 mm Cooling Device - Transparent (Pack of 4) - 2 zestawy w razie czego jakby cos nie wyszlo bo pierwszy raz to bede robic. ;p    To chyba na tyle prosze o wyrozumialosc i oszczedzenie najazdu ;p  Z gory bardzo dziekuje  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...