Skocz do zawartości
bartzmc

LATEXUJE.PL ~ Przepisywanie tekstów LaTeX

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na moją stronę: https://latexuje.pl

Przepisywanie tekstów w systemie LaTeX / TeX. Szybko i profesjonalnie.

Przepisywanie:

• prostych tekstów i prac zaliczeniowych
  • prac nauk ścisłych zawierające złożone wzory i formuły matematyczne/fizyczne/chemiczne
  • prac dyplomowych, magisterskich, doktorskich
  • książek, instrukcji, artykułów

Tworzenie:

• interaktywnych plików PDF
  • profesjonalnych prezentacji (Beamer)
  • obwodów elektrycznych (CircuiTikZ)
  • rysunków wektorowych (TikZ/PGF)

Edytowane przez bartzmc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nawet jakby Lewy trafił karnego z Meksykiem to nie wiadomo czy mecz byśmy wygrali, rownie dobrze Meksyk po stracie gola moglby docisnac jeszcze bardziej i wladowac nam 2 bramki w koncowce. Albo jesli Lewy by trafil to Araby z nami tez by tafili i bylo by kuku ?  Scenariuszy bylo by mnostwo dlatego nie ma sensu takie gdybanie. Ulozylo sie to wszystko tak ze gramy o awans , a nawet 1 miejsce w grupie ze swiatowa potega , jak to sie skonczy nie wiadomo , wiadomo ze beda wielkie emocje ktorych na poprzednich mistrzostwach nie bylo. Z nasza gra bedziemy pewnie cierpiec ale trzeba zagrac odwaznie na 2 napastnikow bo mamy wiele do zyskania a malo do stracenia. Porazka z Argentyna nikogo nie zdziwi , natomiast kazdy inny wynik bedzie niespodzianka i da nam awans 
    • W mieście obok. PS4 pro to w zasadzie nówek już nie ma. To wrzuciłem jako ciekawostkę, bo gdzieś lokalny saturn jeszcze wygrzebał odświeżane wersję Mojego prosiaka nie sprzedaje, zostawiam do konsolowej kolekcji A PS5 to mniej więcej jak wszędzie, w sklepach prawie zawsze w bundlach i broń boże za dużo sztuk
    • mądre słowa popieram  dziecinada
    • Zależy jak na to parzysz, jeśli chodzi o ludzi którzy potencjalnie mogą zagłosować na pis czyli emeryci, to powiedzą Ci od razu, że prąd drogi bo podrożał o 20 zł i ja ich rozumiem, więc dla mnie ten vat to dobrze bo nie darzę sympatią partii. Chociaż nie rozumiem tego 10% rabatu, co to jest i co to znaczy albo zgubiłem wątek xD     Oni nie zwracają na to uwagi, poparz na podatek od zysków kapitałowych. Każdy wypłaca wiadomo jak, niektóre państwa zmniejszyły go do 3-5% aby nie było sensu w zabawy. U nas to mają gdzieś i zamiast zarobić 3-5% wolą 0%. Tam są sami starzy i nienowocześni ludzie, odrealnieni od potrzeb młodych i normalnych ludzi w średnim wieku.
    • Napaliłem się mocno na LG 38GL950G Na chwilę obecną jest coś lepszego w cenie około 5,5k ? Wiem że to model 3 letni i zaraz pojawią się pewnie nowsze, ale pewnie będą to Oledy i cenowo odjadą w kosmos Proszę o Wasze przemyślenia na ten temat
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...