Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiVoSH92

[S/Z] i5, MIVE i trochę innego szpeju

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie. Posiadam:

i5 3570K (sam cep, opakowanie i chłodzenie BOX poleciało przy remoncie) - kupiony jakieś 1,5 roku temu (wakacje 2014), nie kręcony - były mocarstwowe plany, zniweczone jednak przez maturę.

 

Asus MIVE - płyta już witała się z gąską (nowym właścicielem) ale w ostatniej chwili zrezygnował, zaczął kręcić i negocjować ustaloną już cenę, więc mu w dupę i na imię, sprzedaję jeszcze raz, ale jako, że zmieniła mi się trochę koncepcja (i zepsuła karta graficzna) to robię to w inny sposób.

 

OCZ ZT 750W - full modular, komplet kabli, pudło, gwarancji niet - już po czasie więc wymieniłem wentylator na Noiseblokera (PL-2, ten czarny 140mm), fajerwerków nie robi, zasilał to co miał zasilać, ale jest mi do niczego nie potrzebny - nie ma czasu na ogrywanie wszystkich najnowszych tytułów, więc i wymagania co do grafiki sa mniejsze, ergo zasilacz 750 to overkill w takim układzie.

 

Corsair Carbide 500R Biała - lekko poobijana (bo poprzedni właściciel nie błysnął inteligencją przy wysyłce), większość dodatków jest, filtry i fabryczne wentylatory raczej też (nie ma chyba tylko tego czarnego z tyłu). Ogólnie stan dobry+, fotki na życzenie.

 

Uszkodzony Radeon 280X MSI Gaming - zepsuł się dzień po gwarancji - dawał artefakty, aż w końcu nie daje w ogóle obrazu na monitor a komputer nie zaczyna bootować. Fajne chłodzenie, może jeszcze jest coś wart.

 

Szukam - i3 (1155/1150, nie istotne) i płyta pod niego (co do wymagań - USB 3.0 tył i przód, co najmniej 6 SATA w tym 4 (w ostateczności 2) SATA III, najlepiej złącze PCI takie, żeby dwuslotowa karta nie zasłaniała go (na dźwiękówkę) lub bardzo dobry wbudowany dźwięk), jakaś grafika (do grania w CSa w FHD w 120fps, fajnie, jakby była w stanie odpalić najnowsze tytuły w FHD na minimalnych w tych 50-60fps) i obudowa (ma się zmieścić Megahalems i 6 dysków (w tym 3x3.5") oraz zasilacz (pod grafikę, czyli pewnie 450-500W max, a jakby jakaś wydajna 400 to też na luzie pyknie, b. cichy w spoczynku lub półpasyw).

 

Jako, że sprzętu dużo, to możliwe dopłaty z obu stron, ale wolę te od was, bo jak na razie sam nie mam z czego dopłacać :D Konto na all mam jakby coś, ceny (allegro +5-10zł):

-cpu 650zł

-mobo 400zł

-psu 250zł (z Noiseblokerem +20zł)

-buda 250zł

-gpu 150zł

Ceny oczywiście DO NEGOCJACJI, bo ostatnio mało w temacie jestem i nie do końca orientuję się, co ile dokładnie warte, ale jeśli ktoś zachce nagle cepa za 400zł to musi podeprzeć się kilkoma aukcjami na allegro czy gdzieś, że to faktycznie tyle warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...