Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

demisen

Paladins: Champions of the Realm

Rekomendowane odpowiedzi

Paladins-Logo-Background-660x330.jpg

 

Paladins: Champions of the Realm to opracowana z myślą o pecetach pierwszoosobowa strzelanka nastawiona na rozgrywki wieloosobowe. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio Hi-Rez, znane z takich tytułów jak Smite, Tribes: Ascend czy Global Agenda Akcja osadzona została w świecie fantasy, którego kształt trochę odbiega od tego, co standardowo otrzymujemy w większości gier. W stworzonej przez studio autorów krainie istnieje bowiem zaawansowana technologia, w tym karabiny i pojazdy, ale wszystkie zdobycze techniki napędzane są magią. Fabuła nie odgrywa tutaj jednak dużej roli i zamiast tego Paladins: Champions of the Realm koncentruje się na sieciowych bitwach pomiędzy niewielkimi grupami graczy. Do wyboru jest spory zestaw bohaterów, pełniących de facto rolę klas. Każdy z nich posiada własne uzbrojenie i wyposażony jest w cztery unikalne umiejętności specjalne. Dwie z nich są typowo bojowe, np. wystrzelenie potężnej kuli energii lub ustawienie automatycznej wieżyczki strażniczej. Trzecia zwiększa możliwości ruchowe postaci, a czwarta zdolność polega na przywołaniu pojazdu lub pełniącego rolę wierzchowca zwierzęcia.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28759

 

Strona domowa: klik

 

http://www.youtube.com/watch?v=gKnBxa6aqgQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ta gra może być i lepsza od Overwatcha a bez marketingu nie odniesie sukcesu. Chociaż firma która trzyma pieczę nad Smitem raczej temat ogarnia, więc zassysam i sprawdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem się do zamkniętej bety. Mam 1 klucz do oddania, ktoś chętny ?

edit: klucz oddany

 

Co do samej gry, jest sporo frajdy, Overwatch ma konkretną konkurencję, kolorowa i przyjemna oprawa wizualna, dobra optymalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie klucza do Overwatch na adres: neworiginalphone@gmail.com jeśli jeszcze macie. Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, odświeżam temat. Może ktoś z forum gra i podzieli się uwagami?

 

Jak dla mnie, gra jest bardzo fajna, wiadomo mało rzeczy jeszcze, ale to wersja beta.

Nie grałem w Overwatch, a w Paladins mogę poczuć klimat szybkiej kreskówkowej strzelanki.

 

Gra jest darmowa, jak dla mnie rewelacja, ponieważ gdy mi się znudzi nie będę żałował 150zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, odświeżam temat. Może ktoś z forum gra i podzieli się uwagami?

 

Kombinowaniem przewyższa Overwatch. UI z Overwatch (i parę innych rzecz) miażdzy Paladins.

Kombinują, poprawiają i widać że się starają.

 

Nie nazwę Over gównianą grą, Overwatch jest super - ale jednak sprzedałem konto bo mam Paladins, które mnie bardziej ciągnie bo mogę pokombinować z buildami postaci.

Ale jeszcze sporo zmian przed nimi... oj sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna gierka na zabicie czasu.zainstalowalem wczoraj i jak narazie pozytywnie. nie gralem w overwatch ale jak rozgrywka jest podobna to nie widze sensu placic za overwatch skoro to jest bardzo podobne do siebie. dodatkowy plus jest to ze jest dosc duza gruba graczy (europa). za kazdym razem jak klikam na rozpoczecie gry to max sekunda lub dwie i pelny sklad gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna giera moba działa nawet na kalkuratorze nie wymaga kombajnu-pisze dla tych co mają słaby sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna gierka na zabicie czasu.zainstalowalem wczoraj i jak narazie pozytywnie. nie gralem w overwatch ale jak rozgrywka jest podobna to nie widze sensu placic za overwatch skoro to jest bardzo podobne do siebie. dodatkowy plus jest to ze jest dosc duza gruba graczy (europa). za kazdym razem jak klikam na rozpoczecie gry to max sekunda lub dwie i pelny sklad gotowy.

 

 

 

zasadnicza różnica polega na tym ze w paladins nie zmienia się postaci w czasie meczu

 

no i odstaje artystycznie ale widocznie taki maja styl w hi-rez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią eliminacje od zabójstw ? Zagrałem 3 mecze. Fajna gierka, ale już 2 gości na aimbocie popylało ... i tak 3x WIN. Po 70-75 eliminacji na mecz. Gra mega wciąga, jest super zoptymalizowana. Overwatch (na najniższych, jaki to ma silnik ?) ledwo dyszy na moim kompie, a tu mam stałe FPSy (wszystko na maxa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią eliminacje od zabójstw ? Zagrałem 3 mecze. Fajna gierka, ale już 2 gości na aimbocie popylało ... i tak 3x WIN. Po 70-75 eliminacji na mecz. Gra mega wciąga, jest super zoptymalizowana. Overwatch (na najniższych, jaki to ma silnik ?) ledwo dyszy na moim kompie, a tu mam stałe FPSy (wszystko na maxa).

 

Do lvl5 grasz z botami :)

Zabójstwa to jak samemu zjedziesz całe HP przeciwnikowi, eliminacje to gdy go dokończysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lvl5 grasz z botami :)

Zabójstwa to jak samemu zjedziesz całe HP przeciwnikowi, eliminacje to gdy go dokończysz.

 

Dobrze pomyślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pomyślane.

 

I tak jest rozróżnienie na Casual i Competitive

 

Żeby przejść na Competitive trzeba wbić 12 postaci co najmniej na lvl4 - trochę grania jest.

Inna sprawa że ludzie mają już np. lvl11 a dalej jakąś postaciom grają na Casualu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Jak widziałem filmiki na YT to myślałem sobie "meh, jakaś gierka dla dzieci :E" ale gra się super, nawet jak się przegrywa to i tak jest zabawa. Optymalizacja bardzo dobra, gtx960 + i5-2500 = stałe 60 klatek na wysokich detalach w 2560x1440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka jest swietna, jak dla mnie duzo ciekawsza niz overwatch z powodu systemu kart i mnogosci konfigow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem swego czasu w bete. Nie wiem na ile sie zmienila od tego czasu ale gra jest zdecydowanie za wolna. Mobilnosc jest na niskim poziomie. Duzy plus na pewno za te karty i mozliwosc stosowania roznych konfiguracji. Poza tym jak dla mnie nie dorównuje w niczym produkcji overwatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...