Skocz do zawartości
mikilys

Od: Dysk przenośny, problem

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wszystko jest w porządku.

Przeczytaj specyfikację producenta jakiegokolwiek dysku, a dowiesz się wszystkiego. Np. tego, że 1TB to 1000MB.

A nie czekaj! :E

999MB... Hm... To nie jest ok ;)

Formatowałeś go?

Możliwe, że jest uwalony.

Edytowane przez mikilys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Stary, ja mam 10900k kręconego i monstrum Aorusa 3080 na Seasonicu 750W już od roku ponad i nie ma żadnego problemu
    • A ja mam do dzisiaj takiego kompa, działające, tego z sygnaturki, dzisiaj retro jest w cenie, tak samo jak stare gry wydanie BigBox, z kumplem szukaliśmy NFS 1995 to wydanie zafoliowane kosztuje 1000zł, a używane 300zł.
    • Nawet moją sztukę zmniejszając na minimum wentyle i wygrzewając byłem w stanie zmusić do takiego stanu 🤣 Na forach i redditach ludzie co trafili takie trefne sztuki co miały 105 stopni+ radzili sobie ustawiając wentyle na 80%+, zmniejszając PL, lub obniżając takty pamięci. A docelowo i tak wymieniali thermopady. Takiej sztuki nie da się na co dzień używać bo wcześniej, a nie później i tak przetopi te tandetne pady i będzie tylko gorzej. Do tego już out of box zerowy potencjał OC pamięci, czy regulacji krzywej wentyli, aby GPU było cichsze no bo pamięci się gotują   Fuszerka i jeszcze raz fuszerka dla oszczędzenia kilku, może max kilkunastu centów przez producenta GPU.
    • Tańszy proc AMD Ryzen 5 5600 - Procesory AMD Ryzen 5 - Sklep komputerowy - x-kom.pl bardziej opłacalny Szybszy RAM Patriot 16GB (2x8GB) 3600MHz CL17 Viper Steel - Pamięci RAM DDR4 - Sklep komputerowy - x-kom.pl Do gier starczy SSD KIOXIA 1TB M.2 PCIe NVMe EXCERIA G2 - Dyski SSD - Sklep komputerowy - x-kom.pl  Alternatywna buda be quiet! Pure Base 500 FX - Obudowy do komputera - Sklep komputerowy - x-kom.pl z 4 wentylatorami (podświetlenie można wyłączyć)  
    • Dokładnie, wtedy jak kupiłeś kompa i przywiozłeś do domu to już był przestarzały. Po latach znalazłem rachunek za mojego pierwszego PC. 4800 zł w 1999 roku. Kupiony oczywiście przez moich rodziców na raty. To był bardzo duży wydatek, w sumie nie zarabiali nawet 1.5k na miesiąc. Komp nie pozwalał nawet na granie w max detalach w nowe tytuły, więc grałem na średnich w UT czy Quake 3. 2 lata później jak wyszedł Medal of Honor, to męczyłem na very low przy 15-20 fps. Gry też kojarzę że wcale tanie nie były, jak na te zarobki. Dlatego piractwo królowało.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...