Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Starh

Kilka modeli do wyboru

Rekomendowane odpowiedzi

Doszło trochę gotówki i mogę kupić:

H P8, LG G4 czy S6 lub S6 edge?

 

Panowie help :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony śmiało polecam S6 Edge (lub zwykły, kwestia gustu)

Posiadałem sporo flagowych modeli i musze przyznać że S6 wyszła Samsungowi fenomenalnie. A myslałem że ich możliwości skończyły się wraz z modelem S2 który był wybitny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanawiał między S6 zwykłą (bo po co przepłacać za edge), a G4. G4 ma większy ekran, co może być zaletą, ale Samsung ma amoleda. Popatrz też na Galaxy Note 4, ja bym wolał kupić jego, niż Galaxy S6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note mi sie w ogóle nie podoba + szybciej będzie tracił na wartości. Myślałem jeszcze moze nad motka X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tracił szybciej Samsungi z serii Note są bardo cenione mimo upływu czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note mi sie w ogóle nie podoba + szybciej będzie tracił na wartości. Myślałem jeszcze moze nad motka X.

W sumie kwestia gustu. Ale co do ceny, Note 4 kosztuje tyle, co SGS6 a wyszedł wiele miesięcy wcześniej. A startowały oba z tej samej ceny. Także cenę to trzyma świetnie, nawet Note 3 jest dalej dość drogi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj note w łapie i jakoś tako cóż nie podoba mi się. S6 (zwykła, bo edge nie było) leży bardzo fajnie i sprawia wrażenie naprawdę porządnego telefonu. G4 z brązową skórą wygląda kozacka, w ręce trzyma się również dobrze - ma tylko jeden problem - jest LG, a ja jakoś do tej firmy od x lat (po pewnym phonie) nie mam zbytnio zaufania :/

 

Co ważne musi dobrze grać tj. napędzać słuchawki - lubię słuchać wszelakiej muzyki i godzę się z tym, że tel nie zagra tak jak komputer z porządną dźwiękówką lub DACiem, ale powinien grać przynajmiej poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie sluchawki są nauszne które poleca z prawie każdego smartfona i dobrze je napędzi i wysteruje jeżeli podlaczysz ciężkie sluchawki pod S6 czy G4 juz nie zagra tak jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie sluchawki są nauszne które poleca z prawie każdego smartfona i dobrze je napędzi i wysteruje jeżeli podlaczysz ciężkie sluchawki pod S6 czy G4 juz nie zagra tak jak powinno

Mam różne modele słuchawek i wiem, że do napędzenia "większych" przetworników potrzeba również więcej mocy :P

 

Nadal waham się między G4 a S6. Chyba jeszcze raz się przejdę po sklepach aby "oblukać" oba modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie S6 Edge i zwykłym - wybrałem zwykły.

Zakrzywione krawędzie to bajer za kilka stów a niewiele dają. Po prostu nie warte ceny.

Sam S6 działa rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę S6 w gold wersji (nie edge, bo z tego co widzę by wyślizgiwała mi się z dłoni z powodu tych krawędzi).

 

Dzięki za pomoc Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkło w Samsungu to już Ci nie straszne? :E

Straszne, ale chyba jakoś przeboleje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...