Skocz do zawartości
Camis

Netflix w Polsce stał się faktem! - Pierwszy miesiąc za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Push-up3k

dL84ykZ.png

 

 

Czyli żeby uzyskać przez przeglądarkę full hd i wyżej musicie używać IE11 albo Edge lub Safari.

Ten opis sugeruje mi użycie na Chrome/Firefox IE-Tab.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta oferta. Mimo wszystko ceny powinny być dostosowane do polskich warunków.

4 dychy to dużo ? nosz kur... niektórym to nie dogodzi. Co nie zmienia faktu, że aktualna lista filmów i seriali jest śmieszna, gdyby list była taka jak amerykańska to by nie było o czym mówić.

Edytowane przez Stillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba ta oferta. Mimo wszystko ceny powinny być dostosowane do polskich warunków.

Ceny płyt czy biletów do kina u nas jakoś bardzo od zachodnich nie odstają, więc chyba nie ma co dostosowywać.

 

Jakiś how-to link masz? Bym sobie wypróbował Amazon Prime. Zakładam, że to nie tylko trik mikrotika i na innym routerze też da się odtworzyć?

No właśnie ciekawe. Zawsze myślałem, że do tego trzeba VPN/transparent proxy, a DNS jest dodatkowo, tylko do oszukania aplikacji i przekierowania jej na to proxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, na Chrome i Firefoxie i nawet Operze nie wyciągniecie więcej niż 720p. Ba nawet często nie będzie to 720p np FOX.

 

A dlaczego wklejam wyjaśnienie użytkownika reddit:

 

 

 

 

 

 

 

I z oficjalnej strony Netflix:

 

 

 

 

 

Czyli żeby uzyskać przez przeglądarkę full hd i wyżej musicie używać IE11 albo Edge lub Safari.

 

Albo aplikacje Netflix dla Win 8/10.

 

Piszę o komputerach PC.

Dzisiaj obczaję, oby to poprawiło jakość, bo mnie oczy bolo, a jednak szkoda żeby się miesiąc zmarnował

 

4 dychy to dużo ? nosz kur... niektórym to nie dogodzi. Co nie zmienia faktu, że aktualna lista filmów i seriali jest śmieszna, gdyby list była taka jak amerykańska to by nie było o czym mówić.

Tak dużo, nie mam problemu płacić nawet te 52zł za super premium, ale nie za taką ofertę, 3 filmy na krzyż i 3 seriale na krzyż z czego 2 już widziałem :hmm:

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dychy to dużo ? nosz kur... niektórym to nie dogodzi. Co nie zmienia faktu, że aktualna lista filmów i seriali jest śmieszna, gdyby list była taka jak amerykańska to by nie było o czym mówić.

 

Tak, 4 dychy to dużo za taką ofertę.

 

Edit: najlepsze jak podano o tym info w Polsce: Netflix wchodzi do Polski. W zachodnich mediach napisano trochę inaczej: Netflix wchodzi do kolejnych 130 krajów :E Kolejny pokaz rzetelności Polskiego dziennikarstwa:

 

"Netflix Launches in 130 More Countries

 

During his CES keynote address this morning in Las Vegas, Netflix CEO Reed Hastings announced that the company has launched service in 130 new countries as of today, including Vietnam, India, Nigeria, Poland, Russia, Saudi Arabia, Singapore, South Korea, Turkey and Indonesia."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to szumne wejście to innych krajów to tylko zdjęcie blokad na IP? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny płyt czy biletów do kina u nas jakoś bardzo od zachodnich nie odstają, więc chyba nie ma co dostosowywać.

 

Bilety do kina jednak względem US to tańsze są, tam $10-15 za osobę to norma. Choć popcorn pewnie w tej samej cenie wychodzi :)

 

No właśnie ciekawe. Zawsze myślałem, że do tego trzeba VPN/transparent proxy, a DNS jest dodatkowo, tylko do oszukania aplikacji i przekierowania jej na to proxy.

 

Myślę, że wychodzi na to samo. Z VPN jest ten plus, że to po szyfrze idzie po prostu, a tutaj dzielimy się całą działalnością dość otwarcie. Temu ograniczenie tylko dla konkretnych adresów na routerze, w iptables zakładam?

 

Edit: najlepsze jak podano o tym info w Polsce: Netflix wchodzi do Polski. W zachodnich mediach napisano trochę inaczej: Netflix wchodzi do kolejnych 130 krajów :E Kolejny pokaz rzetelności Polskiego dziennikarstwa:

 

A co mają padawać? Że nie wchodzi do Chin? Dla nas informacja, że wchodzi do PL jest chyba bardziej interesująca niż dotycząca pozostałych 129 krajów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

A co mają padawać? Że nie wchodzi do Chin? Dla nas informacja, że wchodzi do PL jest chyba bardziej interesująca niż dotycząca pozostałych 129 krajów?

 

To o czym piszesz to po prostu przekazywanie nie pełnej informacji, sam wolę decydować co jest dla mnie ważne a co nie. Czy jesteś redaktorem z Wyborczej że wiesz lepiej co ludziom potrzeba wiedzieć? Mnie nie satysfakcjonuje takie wybiórcze przekazywanie informacji. Co im szkodziło napisać całą prawdę? Dłuższy czas zastanawiałem się np. dlaczego to tak biednie wygląda. Tutaj wielkie info że Netflix wchodzi do Polski a nawet nie ma polskich napisów? Dopiero jak zobaczyłem pełną informację to zrozumiałem że oni po prostu odblokowali polskie IP, tak jak prawie dla całego świata gdzie tylko jest prąd :E Wygląda to na płatny marketing ale dziwi mnie że PClab się podjął, bo jakby nie było, jest to konkurencja np. dla Onet VOD więc nie powinni być tak jednoznacznie przychylni poprzez przekazywanie zmanipulowanej niepełnej informacji.

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na płatny marketing ale dziwi mnie że PClab się podjął, bo jakby nie było, jest to konkurencja np. dla Onet VOD to nie powinni być tak jednoznacznie przychylni poprzez przekazywanie zmanipulowanej informacji.

Wypraszam sobie, mój temat pojawił się przed newsem na labie i nikt mi za niego nie zapłacił :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz to po prostu przekazywanie nie pełnej informacji, sam wolę decydować co jest dla mnie ważne a co nie. Czy jesteś redaktorem z Wyborczej że wiesz lepiej co ludziom potrzeba wiedzieć? Mnie nie satysfakcjonuje takie wybiórcze przekazywanie informacji. zmanipulowanej niepełnej informacji.

 

I decydujesz, otwierając onet czy inne WP i czytając informacje które tam są zamieszczane. Informacje zwykle mniej lub bardziej istotne dla określonego grona odbiorców. Być może się do nich nie zaliczasz. Bywa, nikogo to nie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, target jest rozumiany na poziomie tubylca Europy wschodniej, a więc trzeba się cieszyć, że zdjęli "sankcje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dychy to dużo ? nosz kur... niektórym to nie dogodzi. Co nie zmienia faktu, że aktualna lista filmów i seriali jest śmieszna, gdyby list była taka jak amerykańska to by nie było o czym mówić.

 

No właśnie, lista filmów i seriali nie jest aż tak bogata (nie obejrzymy np. Bondów, Gwiezdnych Wojen, Harrego Pottera etc.). Co więcej, mamy mniej pozycji niż widz z USA (np. brak House of Cards, Mr. Robot, Friends, The Killing, Californication i tak dalej). Ba, większość seriali nie ma nie tylko polskich napisów (o lektorze nie mówiąc), ale nawet wszystkich sezonów :o

 

I za takiego okrojonego Netfliksa chcą 43 zł? Trochę dużo, zważywszy, że taką samą cenę ma Niemiec, Francuz, czy Holender. W UK opcja HD kosztuje £5,99, czyli mniej niż minimalna stawka godzinowa dla osoby powyżej 21 roku życia w tym kraju (obecnie £6.70).

 

 

Ceny płyt czy biletów do kina u nas jakoś bardzo od zachodnich nie odstają, więc chyba nie ma co dostosowywać.

 

Tylko, że tutaj nie pooglądasz sobie nowości kinowych z ostatnich 2 lat. Nawet Interstellar nie ma. A w CinemaCity masz opcję na oglądanie wszystkiego bez limitu za 50 zł/m-c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 dychy to dużo ?

Dużo. Za pełnego Netflixa byłoby to super, ale za tą okrojoną protezę to zupełnie nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tutaj nie pooglądasz sobie nowości kinowych z ostatnich 2 lat. Nawet Interstellar nie ma. A w CinemaCity masz opcję na oglądanie wszystkiego bez limitu za 50 zł/m-c.

Interstellar w Cinema City też już nie obejrzysz ;) Netflix docelowo ma raczej konkurować z wypożyczalniami i kablówkami niż z nowościami kinowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jest już nawet lektor polski (napisy też), przynajmniej do Jessica Jones, jakość na Edge jakoś nie jest inna, nie wiem czym to spowodowane :hmm: Spróbuję ich player

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Panasonicu jest nawet na pilocie przycisk bezpośredni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Panasonicu jest nawet na pilocie przycisk bezpośredni.

 

I co działa? U mnie w Panasonic Smart Viera dalej nie ma Netflixa odblokowanego... W Samsungu podobno już wczoraj działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem, e do tej pory Netflix nie byl dostepny w Polsce :E

 

P.S. Pierwszy miesiac zawsze i wszedzie jest za darmo. Zadna sensacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie(USA) mówią głośno i szybko jak karabin maszynowy. Są więksi, silniejsi i inteligentniejsi od europejczyków(średnio). Czy ktoś podziela moją powierzchowną obserwację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta Netflixa dla wybranych krajów. Przypominam, że cena pakietów jest taka sama jak u nas.

 

comment_dIZPkf20vd5nSohT4VOjrsVgHTR2ohvM.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Amerykanie(USA) mówią głośno i szybko jak karabin maszynowy. Są więksi, silniejsi i inteligentniejsi od europejczyków(średnio). Czy ktoś podziela moją powierzchowną obserwację?

nje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak uzyskać dostęp do House of Cards i innych, niedostępnych w Polsce materiałów Netfliksa

 

Polecam, LINK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix będzie walczył z użytkownikami, którzy korzystają z proxy i "unblockerów" by dostać się do zawartości niedostępnej w ich regionie.

 

Słabo. Polska oferta Netfliksa jest bardzo mizerna, więc raczej dam sobie spokój z usługą jak wygaśnie mi darmowy miesiąc.

Edytowane przez ClownPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...