Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

demisen

American Truck Simulator (ETS3) - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam gram na 1080p ;) Takze taka jest na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są plany dodania Freightliner FLA 9664 albo czegoś podobnego do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś może na mapach które stworzyła społeczność? Mam głównie na myśli Coast to Coast i MHPro. Są jakieś duże trasy dzięki nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś wyłączyć w grze mandaty ?

 

Tak samo jak w poprzednich częściach, w pliku config.cfg który znajduje się w moich dokumentach/American Truck Simulator/profiles czy cuś takiego... police "1" na police "0"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne większość z Was, która śledziła ten temat, wie, że zazwyczaj broniłem SCS tak teraz po tym, co ostatnio się dzieje jestem wręcz wkurzony. Fajnie, że tworzą jakieś dodatki związane z tuningiem kół, fajnie, że podtrzymują zainteresowanie ETS2 tworząc DLC z Francją, ale czy aby na pewno nie cierpi na tym ATS? Wydali grę i zamiast chociaż na początku porządnie siąść przy robieniu do niej nowych terenów to zajmują się takimi bzdetami. W ETS2 grałem naprawdę sporo, a w ATS bez jakiegoś większego wysiłku po niecałych 40h gry mam wsio zrobione i nie mam absolutnie żadnej motywacji ze strony twórców, by dalej w ten tytuł grać. Z wiadomych względów pomijam tu Workshopa jak i Multi do gry, bo chodzi mi tylko o samo podejście SCS do wspierania gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz nie wiem który zaczynam zabawę z German Truck Simulator, bo lubię.

18 WoS Long Haul też ciągle siedzi na dysku (ALH + muzyka Crisa Rea = niejedna nieprzespana nocka :D ).

W ETS2 nie mam DLC Skandynawii a i tak po raz któryś dobiłem do 60lvl

Te gry mają swój klimat. Ale ATS, cóż, stanąłem chyba na lvl 10 przejechawszy większość tras i nie ciągnie mnie. Niestety za nadto trąci mi znienawidzonym Ring'n'Roll, po prostu po kilku godzinach odpycha :/

 

A przy okazji - czy spotkaliście się z modem do ETS2, który zamiast mapy Europy daje nam amerykańskie miasta i trasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch na razie w wersji beta, ale można chociaż po Arizonie pojeździć. Dodatkowo kilka achivów i całe to niby zaawansowane podłączanie naczepy... Myślałem, że będzie to bardziej skomplikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa to jest totalnie bez sensu.. Jak chcą już urozmaicać to niech wizualne uszkodzenia dodadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A daj spokoj, niby cos robia do ETS, niby cos robia do ATS, ale nadal zadnej nawet bety patcha nie daja. Heh, wrzucam juz ciezarowki z ETSa do ATSa, bo hameykanckie juz mi sie znudzily :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...