Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

demisen

American Truck Simulator (ETS3) - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Za free ma byc dodana na szczescie. Gdyby zadali za nia kase to naprawde by przegieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak przegięli z tą małą zawartością na starcie. W porównaniu do premiery ETS2 to jest nic, z tymi ciężarówkami też jakaś ściema, mogli przecież też na starcie udostępnić z jakimiś innymi logami firm i później podczas aktualizacji dodawać te oryginalne, tak było przecież w ETS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak przegięli z tą małą zawartością na starcie. W porównaniu do premiery ETS2 to jest nic, z tymi ciężarówkami też jakaś ściema, mogli przecież też na starcie udostępnić z jakimiś innymi logami firm i później podczas aktualizacji dodawać te oryginalne, tak było przecież w ETS2...

Chcieli tak zrobić, ale to by przedłużyło negocjowanie warunków licencji. Tak było w ets2, że np. mercedes strzelił focha o to, że wypuścili "Majestica" w związku z czym, przed bardzo długi czas nie chcieli dać im licencji. Tutaj już nie chcą powtórzyć tego błędu. Inna sprawa, to taka, że na ich miejscu bez min. 3/4 ciężarówek nawet bym tej gry nie wypuścił :D

Dziwi mnie tylko to, że nie mogą się dogadać z Volvo, fakt, oddział amerykański no ale problemów nie powinni mieć, tak samo Freightliner to Mercedes, a Paccar to DAF. Pożyjemy zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kupić za pół roku, a nie przedpremierowo :E (to przytyk do mnie też jak coś ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym że bedą tylko 2 stany dowiedziałem się przed samą premierą, a liczyłem na całą USA a w przyslości Kanada itd + troche nowości a tutaj dostaliśmy po prostu ETS 2. Marzy mi się jakaś zmienność pór roku, zimą zakładania łańcuchów przed podjazdami wiecej realizmu i wgl;] ale gra i tak sprawie sporo relaksu w obecnej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym że bedą tylko 2 stany dowiedziałem się przed samą premierą, a liczyłem na całą USA a w przyslości Kanada itd + troche nowości a tutaj dostaliśmy po prostu ETS 2. Marzy mi się jakaś zmienność pór roku, zimą zakładania łańcuchów przed podjazdami wiecej realizmu i wgl;] ale gra i tak sprawie sporo relaksu w obecnej formie.

 

 

Z czasem pewnie opcja z łańcuchami się pojawi bo jak dodadzą Alaskę to raczej wątpie żeby pomineli słynny lodowy szlak. Mnie ciekawi inna sprawa bo przed premierą twórcy obiecali że jak gra się dobrze sprzeda to szybciej będą dodatkowe stany a sprzedała się ponoć w ilości 150 tysięcy egzemplarzy od premiery, i sprzeda się pewnie jeszcze jak zawartość gry się powiększy, więc ciekawe jak im pójdzie z tą szybkością prac nad nowymi stanami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na której wersji silnika z ETS2 oparto ATS ale jak dla mnie na tę chwilę szkoda czasu.

- W miastach spadki FPS do 20klatek/s

- Uderzam przednim kołem o barierkę i zamiast się odbić zestaw stawia bokiem, jakbym rąbnął przodem w mur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ATS to dość spory regres w stosunku do ETS. Według mnie ta gra wyszła dobre pół zawartości za wcześnie.

I tak jak @UP mówi - spadki klatek to dla mnie tragedia. Nie wiem co tej grze potrzeba, że na zmianę dusi procka lub grafę (lub w ogóle nic nie dusi, a klatki nie idą do 60 tylko się upierają w okolicach 40).

Już pomijając to, że AA dalej badziewne, a gra na wymaksowanych ustawieniach grafiką nie zachwyca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to amatorskie studio które nie ma żadnej konkurencji. Wymagania w kosmos duże a grafika z 2000 roku...

 

Teraz gram w ETS2 gdyż zakupiłem dodatek skandynawia i trochę jestem zawiedziony gdyż fizyka gry coś jest spieprzona jak dla mnie. Pojazd często mi się wywraca podczas skrętów, każdej wjechanie w krawężnik powoduje, że pojazd podskakuje jak piłka, lekki zjazd na zieleń może spowodować, że już się z niej nie wyjedzie. Tu jest dokładnie to samo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA i migotanie lub schodkowanie tekstur to akurat mniejszy problem. Ale nadal nie poradzono sobie z HDR - włączenie nadal powoduje, że wszystko błyszczy się jak po wazelinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ATS chodzi idealnie, żadnego spadku płyności nie odnotowałem. Optymalizacja na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ATS chodzi idealnie, żadnego spadku płyności nie odnotowałem. Optymalizacja na plus

Jaki sprzęt, ustawienia graficzne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No świetna optymalizacja :D Sławny batman Akrham Knight lepiej działa niż to cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietoperka nie znam bo nie mam, ale na dysku od lat siedzą gry od GTS+Austria wzwyż. I od czasu GTS przejazd przez miasta lub ich okolice powoduje dziwne spadki wydajności. Nie ma to związku z natężeniem ruchu bowiem nawet nocą, przy pustych ulicach są spadki do ok. 20~30FPS. Błąd siedzi w samy silniku stosowanym w grach SCS. W kolejnych patchach ETS2 próbowano mu zaradzić, szło im coraz lepiej i nagle... w ATS powrót do przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia full. Sprzęt i7 4770k, gtx 780ti 8 gb ramu, naprawdę lepiej to u mnie śmiga jak ETS 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak poproszę o zrzut ekranu z ustawieniami graficznymi. A także, jeśli dasz radę, zrzut jak jesteś w mieście, najlepiej dużym, z widocznym FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na spadki FPS zadziałało wymuszenie działania gry w trybie DirectX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dodali W900 ;) Czas sie jeszcze bardziej zapozyczyc i kupic maszyne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakis myk na dodanie kasy tak jak w ETS2? Bo przez cheat engine nie dziala chyba, tylko LVL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheat Engine działa

 

 

Znajdujesz proces od ATS

Wpisujesz z gry obecny stan konta i dajesz jako nowe szukanie (first scan)

W grze pożyczasz najmniejszą ilość dolarów z banku, ponowny stan konta wpisujesz w poprzednim polu w cheat engine i tym razem dajesz kolejne szukanie (next scan)

Manewr powtarzasz aż do znalezienia tylko dwóch wpisów.

Klikasz na nie w taki sposób by móc edytować tylko wartość stanu konta i zmieniasz wedle woli.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cheat Engine działa

 

 

Znajdujesz proces od ATS

Wpisujesz z gry obecny stan konta i dajesz jako nowe szukanie (first scan)

W grze pożyczasz najmniejszą ilość dolarów z banku, ponowny stan konta wpisujesz w poprzednim polu w cheat engine i tym razem dajesz kolejne szukanie (next scan)

Manewr powtarzasz aż do znalezienia tylko dwóch wpisów.

Klikasz na nie w taki sposób by móc edytować tylko wartość stanu konta i zmieniasz wedle woli.

 

 

Twoj sposob niestety nie dziala. Przepisuje kwote z gry, daje first scan, pozniej biore kredyt na 7,5k w banku, wpisuje nowa kwote w tym okienku i klikajac next scan nic sie nie dzieje tylko dzwiek systemu slysze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś robisz źle, bo właśnie bez problemu dodałem sobie 1 mln $

 

WVNlEiZ.png

 

Zabawę ze zwiększeniem budżetu robisz w Menu by kierowcy nie podbijali Ci stanu forsy.

Gdy znajdziesz już proces odpowiedzialny za ATS zaczynasz w/g schematu:

1. Wpisujesz dokładny stan konta (najlepiej gdy masz okno ESC a nie gdy jedziesz ( u mnie było to 380 044

2. Klikasz New Scan. W okienku po lewej pojawi się lista wyników szukania (u mnie akurat jest tylko jedna pozycja).

3. Wracasz do gry i pożyczasz jakąś kwotę. Zapamiętujesz nowy stan konta i wpisujesz ( dla mnie 390 044)

4. Klikasz Next Scan. Lista wyników zaczyna się zawężać.

Czynności 3 i 4 powtarzasz aż zostanie na liście tylko jeden lub dwa wyniki.

5. klikasz na wynik po lewej, wtedy pojawi się w dolnym okienku ( 6 )

6. Klikasz w sekcji Value by edytować wartość. Podajesz kwotę jaka Cię interesuje ( nie zapomnij dodać całości kwot pożyczki jakie wziąłeś)

Gdy wrócisz do ATS winieneś mieć właśnie tę kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie wiem o co chodzi ale nadal ten problem wystepuje u mnie w podpunkcie numer 4 (jak wyzej opisalem)

Instrukcja jest prosta jak byk, robie to wedlug twojej instrukcji i nic to nie daje...

 

Gre mam oryginalna oczywiscie : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz grę w menu gdy zapamiętujesz stan konta by go wpisać w cheatengine? Możesz zrobić zrzut ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gre mam w menu.

Zrzut ekranu z gry czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...