Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PROmocnik

Laptop Gamingowy do 5500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Znajomy mnie poprosił czy bym mu mógł poszukać laptopa do 5500 zł z następującymi parametrami: GTX 970M, Core i7 6700hq, 8gb ram i matryca 17 cali. Najlepiej, żeby to był laptop od msi, ale nie musi. Laptop ma nie przekraczać ani złotówki więcej. Z góry dzięki.

 

PS. Laptop ma być nieużywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI GE72 Apache Pro i7-6700HQ/8GB/1000 GTX970M FHD

Matryca FULL HD dobrej jakości. Bardzo wysoka wydajność, bogaty zestaw dysków i możliwości ich rozbudowy, niezłe głośniki, klawiatura dobra dla gracza, łatwy dostęp do podzespołów, dość bogaty zestaw portów, możliwość wymuszenia maksymalnych obrotów wentylatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze tytuły typu: Wiedźmin 3, Watch Dogs itd.

 

A i proszę wyjaśnić mi to zdanie, bo znalazlem laptop outlet i pisze tak:

Sprzęt dostępny na aukcjach X-KOM Outlet pochodzi z ekspozycji bądź regulaminowych zwrotów. Towar przed sprzedażą zawsze przechodzi gruntowny proces kontroli, co daje Ci 100% gwarancję, że kupujesz pewny i sprawdzony sprzęt w okazyjnej cenie. Każdy z oferowanych produktów posiada również pełną gwarancję (szczegóły znajdziesz poniżej w sekcji "Dostępność i gwarancja"). Cena prezentowanego na aukcji produktu została obniżona ze względu na:

 

uszkodzone opakowanie transportowe (produkt bezpiecznie spakowany do wysyłki)

 

Jak coś to macie linka: http://allegro.pl/outlet-msi-ge72-apache-pro-i7-6700hq-8gb-gtx970m-i5922962046.html warto czy nie ? Czy produkt jest używany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt pochodzi ze zwrotu. Nie ryzykowałbym przy tak drogim sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt Mogł być używany ale tego Ci nikt nie powie.

Ja osobiscie nie polecam outletów. Ryski to najmniejszy problem.

Tym bardziej przy takim budzecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacze zawsze nie polecą outletu bo na tym stracą, co nie czekolada?

Cóż złego może być w takim laptopie który ktoś otworzył, zobaczył że nie to chciał kupić (czyt. zawiódł się na sprzęcie) i oddał.

Powiedz jakież to inne mogą być problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat GE72 cierpi na wysysanie baterii w czasie grania, więc może zwrot wziął się z tego zjawiska. Niektóre egzemplarze potrafią dojść do pożerania 20-25% baterii na godzinę, co skutkuje tym, że po czterech-pięciu godzinach wydajność potrafi spaść nawet o 1/3, bo zasilacz jest za słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt ze zwrotów, pod warunkiem pełnej gwarancji, to złoty interes. Czasami jest kilkadziesiąt procent tańszy (tablet kupiłem z przeceną 40%, a był w stanie idealnym), a pod względem prawnym masz pełną ochronę. Kupujesz, oglądasz, a jak się nie podoba, to odsyłasz do 14 dni bez podania przyczyny i to wszystko. Warunki sprzedaży są takie same, jak przy sprzęcie nowym, nie używanym. Ryzyko nie jest w żaden sposób wyższe. Tylko jeszcze raz podkreślam, musi być pełna gwarancja.

Co do kwestii "używania", jest to możliwe, chociaż pewnie nie akurat w ofercie, którą wskazałeś. Pytanie tylko, co ci takie używanie szkodzi? W przypadku sprzętu refurbished używanie mogło polegać na zabawie nim przez kogoś przez kilka dni, po czym urządzenie zostało przywrócone do ustawień fabrycznych i to wszystko. Czasami w środku zostało coś wymienione.

 

Laptop do grania to ogólnie dość poroniony pomysł i nie zdziwiłbym się, gdyby pierwotny zwrot spowodowany był właśnie przez to, że ktoś się przekonał o tym na własnej skórze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie polecam outletów bo jeśli ktos kupil laptop i cos bylo nie tak i oddał. Potem wiele ludzi bierze to samo i znowu oddaje to juz moze byc laptop nie z drugiej reki a z piątek lub więcej.

 

Nigdy nie polecałem takiego sprzetu i nie bede polecał.

Jedyny sprzet z drugiej reki to stare biznesówki nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupię kamerę Blackmagic 2.5k 
    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...