Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

///att

[K] GPU za 400-600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię kartę graficzną w przedziale cenowym 400-600 zł.

Silny nacisk na gwarancję sklepową i przede wszystkim w grę wchodzą wyłącznie niereferencyjne konstrukcje z minimum 2GB pamięci. Może być zarówno Nvidia jak i AMD. Preferowany jednak 7950 3GB lub GTX 760 2GB. Od biedy 7870 lub GTX 660/660 Ti

Kontakt na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

 • Popularne aktualnie

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • kumam, natomiast te możliwości rozwoju AM5 z mojego punktu widzenia to raczej tylko zmiana CPU (który nie ma aż takiego znaczenia w 4k). W efekcie prędzej wrócę do zestawu z DDR4 niż wybrał AM5. Czy w takim razie masz może jakąś propozycję płyty głównej pod ddr4 i i5-12400 (jednak bym pozostał przy intelu)? 
  • @JDX Ale co znowu ci się nie podoba? Według wiki, jakieś tam ludy na Ukrainie żyły już dawno temu. Podłączono je pod naród ukraiński, podobnie jak się to robi w patriotycznej propagandzie w każdym innym kraju.
  • Nie trzeba mieć zameldowania, żeby można było zrobić wpis danego uchodźca do systemu PESEL. Kiedyś nikt nie wspominał o możliwości uzyskania PESEL-u przez cudzoziemców, jako że było o tym stosunkowo cicho i niewielu cudzoziemców z takiej możliwości korzystało, jednak to się zmieniło wraz z chwilą wybuchu wojny na Ukrainie, a nasz nieudolny rząd tych uchodźców naprzyjmował na lewo i prawo, a PiS akurat w przypadku uchodźców z Ukrainy ma w tym swój interes z racji takiej, że Ukrainie sporo pomogli militarnie i w inny sposób bez zdania obywateli naszego kraju. Dlatego jestem zdania, że jak PiS zdąży w następnej kadencji, jak wygrają wybory (samodzielnie bądź w koalicji z Konfą) i tym Ukraińcom przebywającym od ponad roku nadać polskie obywatelstwa, to ci będą głosowali na PiS. https://obywatel.gov.pl/pl/dokumenty-i-dane-osobowe/uzyskaj-numer-pesel-dla-cudzoziemcow
  • Mmmmm. Ten dźwięk Bradleya. Oby nic w okopach nie zostało.  Na razie można wywnioskować trzy rzeczy:  Jeszcze większa blokadę informacyjna niż w poprzednich ofensywach. Sami Rosjanie nie wiedza co się dzieje. A druga sprawa, Ukraińcy uderzają na lokalne wzgórza i chcą uzyskać przewagę taktyczną na późniejsze ataki. Główny atak cały czas siedzi z tylu. Prawdopodobnie Ukraina ma w rezerwie w dalszym ciągu 60-80% możliwości.  To są dalej bardzo mocne „probe” ataki.  Z informacji można tez się dowiedzieć ze Ukraina straciła na razie promil dostępnego sprzętu. Te porażone Leopardy i MRAPy z filmów zostały zabrane z pola i do naprawy. 
 • Aktywni użytkownicy

×
×
 • Dodaj nową pozycję...