Skocz do zawartości
STALKERqwe

Quantum Break

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ceny dali konkurencyjne, a tak MS wypadł z rachunkami drożej wręcz od Valve, EA i UBI, a ich platforma jest gorsza od goga :E

 

Nie przemwia do mnie ich system aplikacji, który utrudnia życie oraz okienkowy szkielet gdzie od czasu do czasu migał mi kursor, a cena za pełnego KI mnie też zabiła, który w wersji f2P jest kompletnie nie do grania.

 

Tak czytając o ich starcie flagowego AAA można dojść do wniosku, że każą sobie płacić najwięcej na rynku za własne problemy techniczne i braki w platformie. Dokonali samozaorania na rynku konsolowym, a teraz chcą się dopełnić na komputerowym? :hmm:

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przemwia do mnie ich system aplikacji, który utrudnia życie oraz okienkowy szkielet gdzie od czasu do czasu migał mi kursor, a cena za pełnego KI mnie też zabiła, który w wersji f2P jest kompletnie nie do grania.

 

Z KI można zrobić jeden myk. Gra ma cross buy na XONE i PC, więc można kupić paczki zawodników na Xboksa z VPN na Rosję i wychodzi duuuużo taniej niż na PC, gdzie już na inne regiony kupić się nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pass, DS3 za chwilę, a platforma MS wywalał mi błąd na steamie ( z tego co czytałem da się dodać, ale jest więcej zabawy z tym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Kisiel :D

 

Siemanko, internet mały jest :P

 

Coś ewidentnie jest spartolone, ale nie, aż tak jak to by mogło się na początku wydawać według tego co podesłał qjin.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra przejdzie do historii jako najgorszy port 2016 :E Zrobili co się dało żeby wersja na PC nie odstawała od wersji na Xone. Wiem, czytałem już różne opinie ale sami obczajcie te porównanie

Widać różnice ale niby na PC suwaki na maksa to naprawdę niewielkie te różnice. Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie można wrzucać screeny na XONE, parę najzwyklejszych strzałów mojego autorstwa nie pokazujących gry w ujęciach z podrasowanych filmików. Bida z nędzą, a rozdzielczość cieni zalatuje PS2. Wszędzie w oczy rzucają się brzydkie tekstury ale najbardziej tak jak pisałem uderza po oczach coś czego nie widać na statycznych screenach, jakość obrazu w ruchu.

 

KLIK

 

KLIK

 

KLIK

 

Tak ta gra naprawdę wygląda.

Edytowane przez Zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wstrzymam z zakupem jak all naprawia + zainstaluje win 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie można wrzucać screeny na XONE, parę najzwyklejszych strzałów mojego autorstwa nie pokazujących gry w ujęciach z podrasowanych filmików. Bida z nędzą, a rozdzielczość cieni zalatuje PS2. Wszędzie w oczy rzucają się brzydkie tekstury ale najbardziej tak jak pisałem uderza po oczach coś czego nie widać na statycznych screenach, jakość obrazu w ruchu.

 

KLIK

 

KLIK

 

KLIK

 

Tak ta gra naprawdę wygląda.

 

No to popraw te cienie i masz to samo co na PC w ultra... Masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quantum Break – jeśli chodzi o linię fabularną na tym etapie mogę powiedzieć to jest gra Remedy przez R (świetna!), ale że to gra przygodowa + serial to nie ma co spoilerować.

Jeśli chodzi o sprawy techniczne to:

Brak polskiego języka kiedy są dostępne wszystkie liczące się (smutne, nawet japoński), aczkolwiek muszę zdementować informację o bardzo trudnym angielskim, na tę chwilę w ogóle nie czuję że jest brak polskiego, ale rozumiem że dla kogoś kto nie znam może być to problem

http://imagizer.imageshack.us/a/img922/8861/WZP1ym.jpg

 

Ustawienia Ultra + 4K gra u mnie ma swobodnie 60+ fps, więc dementuje też plotkę o 980Ti i 30fps w 1080p bo to bzdura (nie cierpię tych czasów youtuberowych i blogosferowych gamoni straszących wszystko i wszystkich), optymalizacja zapewne jest bardzo dobra.

http://imagizer.imageshack.us/a/img923/6791/ExzAVe.jpg

 

Oprawa A/V to najwyższa półka (oczywiście oceniam to w lidze gier przygodowych, a nie division po moich modach) / gra jest bardzo dobrze wykonana pod kątem technicznym, immersja filmowości jest nieziemska ale to też sposób przekazania gry i klimatu/fabuły

http://imagizer.imageshack.us/a/img924/863/8YRa0A.jpg

 

sporo znajdziek do znalezienia, nieźle przygotowanych

http://imagizer.imageshack.us/a/img923/8721/9VkXBD.jpg

 

Dalej kilka screenów w tym (modele postaci)

http://imagizer.imageshack.us/a/img921/305/X05Kie.jpg

http://imagizer.imageshack.us/a/img922/3032/MxSFCg.jpg

http://imagizer.imageshack.us/a/img922/3508/5w21Mg.jpg

 

Przejście obok tej gry obojętnie jeśli ktoś lubi dobrze napisane historie jest moim zdaniem grzechem, wracam do grania noc długa :)

Edytowane przez halflife2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra przejdzie do historii jako najgorszy port 2016 :E Zrobili co się dało żeby wersja na PC nie odstawała od wersji na Xone. Wiem, czytałem już różne opinie ale sami obczajcie te porównanie

Widać różnice ale niby na PC suwaki na maksa to naprawdę niewielkie te różnice.

Dziwne to porównanie. Pomijając już kwestię kompresji youtube.

Popatrz na to

i

 

Różnica spora w szczególności znika problem z rozmazanymi texturami. I na Xboxie zdecydowanie brakuje rozdzielczości. Na nie skompresowanym filmie można by dostrzec jeszcze więcej różnic.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola już może iść na złom. Jak wyjdzie nowa wersja PS4 to dopiero będzie odstawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Halflife2004 w screenach które wrzuciłeś nie widzę nic z najwyższej półki, ot dobrze wyglądająca gra (na mocnym PC) z niezłym oświetleniem. Im dalej jestem tym bardziej widać że to tylko mocno uwspółcześniony silnik z Alana Wake'a, najbardziej rzuca się to w oczy choćby na roślinności, a zdaje się że nawet niektóre asety zostały ponownie użyte, np. legendarne drewniane szpule na kable które w AW były wszędzie tu też co chwila się walają. Szczerze to z ostatnich gier The Division zrobiło na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie pod każdym względem (nawet na PS4), a trzeba przyznać że to gra z otwartym światem,a nie trochę szerszy korytarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Division imho ma ułatwione zadanie jest sterylne pod względem fizyki i interakcji z otoczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc pytanko. Gdzie moge kupic kluczyk do tej gry w wersji PC? Na alledrogo nie widze. To jest WIndowsStore, czyli na allegro sie nie kupi?

Edytowane przez litwicki22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną pozostaje ci tylko Windows store za 231pln :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną pozostaje ci tylko Windows store za 231pln :D

 

https://www.microsof...ak/9nblggh6h0rv ja tu widzę 239,50zł :)

 

@litwicki22 - Na alledrogo powinny byc klucze na dniach jak MS rzuci ludziom którzy wzieli preordery X1, sam będe mieć do zgonienia.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeszcze bardziej korzystna cenka :D. Jestem obecnie na czwartym akcie i doszedłem do wniosku że pomysł z mini serialem co rozdział jest do bazy, gram sobie świetny trzeci akt, parę genialnych wymian ognia i tu nagle koniec i jestem zmuszony oglądać 25 minut jakiegoś serialu gdzie spokojnie można by to zmieścić w trochę dłuższym filmiku na silniku gry. Jakbym chciał zamiast grania oglądać serial to... bym sobie obejrzał serial. Wiem że można to pominąć ale wtedy nie będę ogarniał o co chodzi. Wyrywanie z gry w najciekawszym momencie jest słabym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyga, straszny malkontent z Ciebie. Przejrzałem kilka/kilkanaście recenzji, w ani jednej z nich nikt nie narzekał na ten serial. Wręcz przeciwnie, praktycznie każdy go chwalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeszcze bardziej korzystna cenka :D. Jestem obecnie na czwartym akcie i doszedłem do wniosku że pomysł z mini serialem co rozdział jest do bazy, gram sobie świetny trzeci akt, parę genialnych wymian ognia i tu nagle koniec i jestem zmuszony oglądać 25 minut jakiegoś serialu gdzie spokojnie można by to zmieścić w trochę dłuższym filmiku na silniku gry. Jakbym chciał zamiast grania oglądać serial to... bym sobie obejrzał serial. Wiem że można to pominąć ale wtedy nie będę ogarniał o co chodzi. Wyrywanie z gry w najciekawszym momencie jest słabym pomysłem.

Ponoć da się ogarnąć bez oglądania, tak przynajmniej sprawę opisał arhn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa gra i Alek zachwycony, dlaczego mnie to nie dziwi. :E

 

no cóż tak wyszło, QB jest bardzo, bardzo dobrą grą - moim zdaniem o wiele lepszą od AW, który także mi się podobał. Oczywiście gra ma też wadę - jest podobno krótka moim zdaniem jestem gdzieś w połowie po 8 godzinach, więc 16 to góra, a zapewne 12-14 dla tych co nie zbierają wszystkiego co tylko można zebrać. Fabuła jest nieźle przygotowana, co jeśli bierzemy pod uwagę typ gry jest największą zaletą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to grę można kupić za 175 zł na Indonezję (bo PayPal), ale i tak chora cena, jak za tytuł do ogrania na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Halflife2004 w screenach które wrzuciłeś nie widzę nic z najwyższej półki, ot dobrze wyglądająca gra (na mocnym PC) z niezłym oświetleniem. Im dalej jestem tym bardziej widać że to tylko mocno uwspółcześniony silnik z Alana Wake'a, najbardziej rzuca się to w oczy choćby na roślinności, a zdaje się że nawet niektóre asety zostały ponownie użyte, np. legendarne drewniane szpule na kable które w AW były wszędzie tu też co chwila się walają. Szczerze to z ostatnich gier The Division zrobiło na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie pod każdym względem (nawet na PS4), a trzeba przyznać że to gra z otwartym światem,a nie trochę szerszy korytarz.

 

to zależy jak na to patrzeć, nie wiem czy jest ładniejsza przygodówka obecnie na rynku, a nawet jeśli jest QB prezentuje się bardzo, bardzo dobrze na płaszczyźnie A/V (ale tak jak napisałem wcześniej w kategorii gier przygodowych), Division, Wiedźmin III, Crysis III to zupełnie inna liga.

 

Ogólnie to grę można kupić za 175 zł na Indonezję (bo PayPal), ale i tak chora cena, jak za tytuł do ogrania na raz.

 

to prawda wątpię czy ktoś będzie grał w to drugi raz biorąc pod uwagę fabułę i to jak jest prowadzona - zresztą jak każdą grę przygodową (na jeden raz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyga, straszny malkontent z Ciebie. Przejrzałem kilka/kilkanaście recenzji, w ani jednej z nich nikt nie narzekał na ten serial. Wręcz przeciwnie, praktycznie każdy go chwalił.

 

Bo sam serial jest zrobiony super i bardzo lubię Lance Reddick'a ale nie podoba mi się sposób w jaki nam się go podaje. W momencie kiedy gra się mocno rozkręciła i nabrała rumieńców odbiera mi się władzę nad bohaterem i każe oglądać serial. Wolałbym obejrzeć sobie jeden długi odcinek jak skończę grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...