Skocz do zawartości
STALKERqwe

Quantum Break

Rekomendowane odpowiedzi

Oni sobie robią monopol na jedną grę świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni sobie robią monopol na jedną grę świetnie

Mieli monopol jak było exem na xbone

 

Świetna? Zapowiada się absolutnie średnio i to w dobry dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli monopol jak było exem na xbone

 

Świetna? Zapowiada się absolutnie średnio i to w dobry dzień

On wcale nie napisal, ze to swietna gra :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanotować: nie pić alkoholu w pracy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widać MS kompletnie ani jednego wniosku nie wyciągnął po tym jak valve wbiło ostatni gwóźdź do trumny ich usługi GFWL :E Ta firma jakby ostatnio oderwała się od rzeczywistości na rynku konsol, a teraz PC.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać MS kompletnie ani jednego wniosku nie wyciągnął po tym jak valve wbiło ostatni gwóźdź do trumny ich usługi GFWL :E Ta firma jakby ostatnio oderwała się od rzeczywistości na rynku konsol, a teraz PC.

Współczuje posiadaczom Xboxa... nie dość, że tracą exy to jeszcze Microsoft pokazuje im tym brakiem polonizacji środkowy palec.

 

A pececiarze... kto mądry to kupi za 260 złotych? :P Myślicie że chociaż 100 kopii się sprzeda u nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje posiadaczom Xboxa... nie dość, że tracą exy to jeszcze Microsoft pokazuje im tym brakiem polonizacji środkowy palec.

 

A pececiarze... kto mądry to kupi za 260 złotych? :P Myślicie że chociaż 100 kopii się sprzeda u nas?

Sam osobiście znam 2 osoby, które gry na steamie kupują...za pełną cenę, bez VPN :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sam osobiście znam 2 osoby, które gry na steamie kupują...za pełną cenę, bez VPN :E

Żeby mnie przekonać, że to 100 osób kupi musiałbyś napisać:

 

 

Sam osobiście znam 2 osoby, które gry na steamie kupują...za pełną cenę, do tego średniaki bez VPN

 

:E

 

EDIT STULECIA: Patrząc na to co dzieje się z Gears of War UE trzeba dodać, że wymagania podane przez Microsoft się sprawdzają... GTX 980TI nie daje stabilnych 60 klatek... buahaha :P

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DX12 - lepsza wydajność TM

I śmieszno i straszno, jak w krajowej polityce.

 

Obyś żył w ciekawych czasach!

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to podobno odpicowany UE 3.0 M$ dał radę. :lol2: a taki UT 2016 na UE 4.0 śmiga na moim złomku wszystko na wysokich w 40-50fps. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście znam 2 osoby, które gry na steamie kupują...za pełną cenę, bez VPN :E

 

Ja i TY :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i TY :E;)

Nie kupuję gier na steamie za pełną cenę, bo w media markt jest taniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie kupuję gier na steamie za pełną cenę, bo w media markt jest taniej :E

 

Też tak robię chyba że nie ma FullBOX i gra jest dostępna tylko na STEAM :lol2:. Większość nowych gier w mojej bibliotece STEAM to kodziki NVIDII kupione po 50 zł + DLC za pełną kwotę na STEAM :E. Nic na to nie poradzę że SP i DLC kosztują tyle co gra lub nawet więcej więc same gry trzeba traktować jak okrojone produkty i kupować możliwie jak najtaniej - takie czasy ;).

 

PS. Wszelkie promocje i przeceny są mile widziane :D

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się dobrze, ale mam wrażenie, że po prostu prezentują ją osoby, które nie potrafią w nie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby tylko całej nie pokazali zanim się ukaże :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatuje niezłą kupą, nuda i brak klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam czekam tylko bez polskich napisów mnie to boli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was planuje to kupować? Widziałem na lolegro kod za 200zł ale skoro gra (i pewnie ten serial do niej też) nie ma polonizacji to jak dla mnie za drogo. Ciekaw jestem, czy można się jakoś podzielić grą z posiadaczem wersji na xone, Microsoft coś wspominał o tym że nabywając wersję na konsolę dostajemy też wersję pc. Ktoś coś więcej wie i napisałby w wolnej chwili jak to wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Microsoft coś wspominał o tym że nabywając wersję na konsolę dostajemy też wersję pc. Ktoś coś więcej wie i napisałby w wolnej chwili jak to wygląda?

Kupując grę na XOne dostaje się również kod do pobrania wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując grę na XOne dostaje się również kod do pobrania wersji PC.

Warto jednak wspomnieć o tym, że to musi być cyfrowa wersja. Do pudełek nie jest kod dodawany.

 

Sporo recenzji już w sieci:

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1203210

 

W większości pozytywne, chwali się głównie oryginalność tego tytułu, część serwisów mówi wprost, że "czegoś takiego jeszcze nie było". Inne traktują produkcję bardziej jak ciekawostkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości pozytywne, chwali się głównie oryginalność tego tytułu, część serwisów mówi wprost, że "czegoś takiego jeszcze nie było". Inne traktują produkcję bardziej jak ciekawostkę.

W sensie połączenie gry i serialu czy gameplay?

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie połączenie. ;) Gameplay podobno jest w porządku, ale niczym specjalnym się nie wyróżnia. Oprócz możliwości manipulacji czasem, co samo w sobie jest ciekawe, ale ciężko mówić o rewolucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według recenzji mesjasz od remedy jednak nie nadszedł, z tego co wyczytałem to wiele recek chwali oryginalny pomysł na gameplay, całkiem nieźle zrealizowane strzelanie ale brakuje tu tego stempla który pozwoliłby uważać grę za wybitną. Do tego część serialowa jest podobno totalnie z dupy i spokojnie można by jej treść przekazać w postaci paru większych cut-scenek na silniku gry, do tego dochodzi jeszcze problem w postaci że więcej na temat fabuły dowiadujemy się z przeczytanych po drodze maili i notatek niż z mini-serialu. Mimo wszystko z zaciekawieniem we wtorek sprawdzę bo w zasadzie po to dokupiłem one'a. Alan Wake też miał problemy i był przyjęty raczej chłodno, a ja uwielbiałem tą grę - ukończyłem 4 razy i nawet wbiłem komplet GS więc dalej patrzę optymistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...