Skocz do zawartości
STALKERqwe

Quantum Break

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno 30fps na low na 980tce hahaha

 

https://twitter.com/lotrlore?lang=en-gb

 

"Guys, this port is really bad. I have a 4K ready rig (i7 3770, 16GB RAM, 2X980Ti in SLI) but I had to RMA my 4K display, so for now I'm stuck with my old 1080P one. Well, at FullHD and max settings the game just doesn't run well at all. With GSYNC enabled it was a slideshow; when I disabled GSYNC it had stuttering all over the place, not to mention blurry textures (probably a left over from the Xbox One version) everywhere. This looks like another disappointment for Windows 10"

 

:lol2:

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:P

man-in-pouring-rain.gif

Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wziąć kredyt i zmienić platformę :E

 

Czekam na więcej testów, w batmana można było spokojnie pograć w jakości konsolowej. 30fps na padzie przeżyję ale 720p już nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

720p już nie :P

Z tym że tam te 720p jest jakoś kombinowane i podobno jest lepiej niż by się mogło wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się o uszy obiło, że efekty są w 720p ale jak to wygląda w praktyce, nie mam pojęcia. Trzeba poczekać na porównania z wersją PC w FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet już nie jest smieszne.

 

Raczej mało kto to kupi za tak bajońską sumę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się rumakowanie:

 

Brawo Microsoft!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena taka, że od razu kupuję 10 kopii :D Oni są naprawdę głupi, jeśli sądzą, że światowa cena jest przystępna. My mamy 240 zł, ale nawet u Ruskich nie jest dużo taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na konsoli wygląda fatalnie w 1280:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy fatalnie. Na PC dużo lepiej nie będzie. Do tego około 30 kl./s na GTX 980, także będzie cinematic experience za dużo wyższą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli firma ma bezmózgowy i leniwy zespól to takie są porty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy powtórzy się sytuacja, jak z Batmanem, gdzie ostatecznie gra zostanie zdjęta ze sklepu. Chociaż to MS, więc mogą mieć to w doopie, liczą na jeleni, którzy to kupią.

 

Na głównej pisali, że już pracują nad testami gpu. Mam nadzieję, że w niedługim czasie się ukaże cały test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, dlaczego gry mające reklamować platformę Windows 10 + DX12 jako super platformę do gier są takie niedorobione ? :/ W MS jest ładny burdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała ta ich inicjatywa jest bardzo szkodliwa dla rynku PC i szczere kibicuję, by się Microsoftowi nie udało ściągnąć do ich sklepu większych deweloperów. Już samo to, że mamy ograniczenie zakupu gier tylko do Windows Store to tragedia, a samo UWP jest niedorobioną kaszaną. Dziwne, jak coś takiego w ogóle mogli wypuścić w takim stanie. Ale na E3 Phil znowu wyjdzie, znowu powie, że mu zależy na pecetowcach, znowu oczko puści, a potem wyjdzie kolejna ich gra i znowu będzie uwalona jak wszystkie poprzednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się jeden tweet, a wy od razu hejt że to i że tamto. Inni użytkownicy tweetera czy neogafa nie potwierdzają tych rewelacji z tego tweeta. Będzie więcej ocen i recenzji to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neogafa :E :E :E Wyrocznia nie przemówiła wstrzymajcie konie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to chyba wyrzucę grę ze swojej listy życzeń i zaoram... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neogafa :E :E :E Wyrocznia nie przemówiła wstrzymajcie konie :E

Pulpit, nie ogarniam Cię. Sam wkleiłeś link do Reddita. I nawet go nie przeczytałeś. Poza 1 komentarzem, każdy kolejny informuje że gra działa bardzo dobrze, praktycznie idealnie, a negatywne komentarze wynikają tylko z hejtu anty-MS. Zresztą, nawet autor pierwszego komentarza napisał kolejny komentarz ze gra w max settings i wszystko ładnie hula, a poprzedni wpis był błędem starych sterowników itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulpit, nie ogarniam Cię. Sam wkleiłeś link do Reddita.

Na reddicie nie ma takiej cenzury jak na neogafie, neogaf to taki 4chan dla feministek. Ja tu tylko wklejam, nie mam zamiaru kupować szajsu z windows store

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neogaf to taki 4chan dla nowoczesnych graczy.

FIXD :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam utożsamiam z helikopterem bojowym. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy powtórzy się sytuacja, jak z Batmanem, gdzie ostatecznie gra zostanie zdjęta ze sklepu. Chociaż to MS, więc mogą mieć to w doopie, liczą na jeleni, którzy to kupią.

 

Na głównej pisali, że już pracują nad testami gpu. Mam nadzieję, że w niedługim czasie się ukaże cały test.

 

 

Siemka Kisiel :D, przebrnąłem przez dwa akty i ci powiem że totalnie nie ma się czym jarać. Na gafie pierwsze opinie jeśli chodzi o jakość portu są delikatnie mówiąc mało pozytywne. Image quality w tej grze to jakiś żart, wszystko jest totalnie rozmyte, przykryte kilogramem ziarna i wszędzie jest widoczny jakiś ghosting który wygląda jakby za npc'ami ciągnęła się jakaś smuga do tego jeszcze w momentach ostrej wymiany ognia jeszcze bardziej wychodzą na jaw braki w animacji. Ilość razy kiedy zaciąłem się na jakimś przedmiocie podczas używania jakieś mocy jest nie do pomyślenia. Co ciekawe, chciałem wrzucić jakieś screeny z xone ale z jakiegoś powodu opcja udostępniania screenów z QB jest zablokowana. Jak to ma być dla MS reklama zunifikowanej platformy WIN10/DX12/Xone to nic tylko pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...