Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pod Karacz

Mysz gamingowa do laptopta.

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zamówiłem sobie mysz Zowie Fk1 w celu gry na laptopie tyle że nie wiem czy moja wiekowa Toshiba ( 2.2 duo core cpu / ati radeon mobility 4500 / 8gb ram) nie będzie przymulać przy takiej myszce. Zauważyłem że nie ma opóźnienia kiedy gram na myszce za 20 zł a kiedy podłączyłem bloody v8 to wszystko było tak samo tylko wydawało mi się że np. reakcje nie są tak szybkie i że jest jakieś opóźnienie 0.5 sekundy (grało się tak samo ale jak byl np. czasomierz to przeciągało o 0.5).

 

 

 

Pytanie czy myszki do komputerów stacjonarnych działają tak samo na laptopach czy może mają inny wpływ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy myszki do komputerów stacjonarnych działają tak samo na laptopach czy może mają inny wpływ?

Działają tak samo. PC jest stacjonarny, a laptop przenośny, ale nie ma na to żadnego wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają tak samo. PC jest stacjonarny, a laptop przenośny, ale nie ma na to żadnego wpływu.

 

Więc wydaje mi się że problem lezy w tym czy mysz jest laserowa czy optyczna.

 

 

Z tego co mi wiadomo laserowa pobiera za duzo informacji / oprogramowanie do niej sporo zjada (1ms reakcji etc) dlatego jest przyspieszenie w licznikach 0.5. Mam nadzieje że optyczna rozwiąze problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...