Forum PCLab.pl: Focus odchodzi z Pclab - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Focus odchodzi z Pclab Oceń temat: ****- 3 Głosów

#21 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 15 Luty 2016 - 22:43

Przydał by się zamiast niego jakiś naczelny z 20 letnim stażem, spokojny człowiek, stary weteran pamiętający czasy Bajtka. :)

#22 Użytkownik jest niedostępny   Bono[UG] 

• Wiecznie niewyspany...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Luty 2016 - 23:54

I myślisz, że się przebije przez korpoOnet?

#23 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 16 Luty 2016 - 00:05

Niech mu ziemia lekka bedzie. Bez roznicy.

#24 Użytkownik jest niedostępny   VSS 

• 5ZYL
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Luty 2016 - 18:25

przynajmniej nie będzie pseudo moto opowieści , a tak liczyłem ze motodzial zatrzyma go na dłużej w onecie , ale widać tam tez niewypał , zresztą nie tylko opowieści Tomka ale najwidoczniej musiał się dopasować do reszty zawartości witryny by nie odstawać , a wiadomo kto odstaje ten przeważnie obrywa ;)

#25 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Luty 2016 - 20:56

Zobacz postVSS, o 17 Luty 2016 - 18:25, napisał(a):

przynajmniej nie będzie pseudo moto opowieści , a tak liczyłem ze motodzial zatrzyma go na dłużej w onecie , ale widać tam tez niewypał , zresztą nie tylko opowieści Tomka ale najwidoczniej musiał się dopasować do reszty zawartości witryny by nie odstawać , a wiadomo kto odstaje ten przeważnie obrywa ;)

Od moto to jest Clarkson, Hammond, May i Stig.

#26 Użytkownik jest niedostępny   VSS 

• 5ZYL
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Luty 2016 - 10:19

Zobacz postStjepan, o 17 Luty 2016 - 20:56, napisał(a):

Od moto to jest Clarkson, Hammond, May i Stig.

No wlasnie Stig ratuje cala sytuacje, no i TG nie sa uposledzeni wyskakujacymi reklamami o masturbacji.

#27 Użytkownik jest niedostępny   SunTzu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Luty 2016 - 13:58

Jak poziom newsów wejdzie znów do artów to kurcze... dobić portal.
Focus zrobił wielką zmianę w artach CPU i GPU...
Kiedyś to był test paru benchmarków, paru gier i koniec...

Dziś to jedne z największych źródeł testów w sieci. No ja je...
Oglądalność?
Test procesorów, polecane zestawy, teraz będzie zestawienie GPU...
To przepraszam bardzo ale są chyba najbardziej popularne artykuły IT w sieci!
Wszystkie powstały za focusa.

Ten post był edytowany przez SunTzu dnia: 18 Luty 2016 - 14:02

#28 Użytkownik jest niedostępny   Dratwa'de mord 

• drifter wannabe
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Luty 2016 - 14:39

To kto mi zmieni nick teraz jak nie Focus? :E

#29 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Luty 2016 - 22:41

Zobacz postSunTzu, o 18 Luty 2016 - 12:58, napisał(a):

Jak poziom newsów wejdzie znów do artów to kurcze... dobić portal.
Focus zrobił wielką zmianę w artach CPU i GPU...
Kiedyś to był test paru benchmarków, paru gier i koniec...

Dziś to jedne z największych źródeł testów w sieci. No ja je...
Oglądalność?
Test procesorów, polecane zestawy, teraz będzie zestawienie GPU...
To przepraszam bardzo ale są chyba najbardziej popularne artykuły IT w sieci!
Wszystkie powstały za focusa.

Dla równowagi: za czasów Focusa pojawiły się także testy samochodów, poziom wspomnianych newsów osiągnął dno absolutne, poziom niektórych "testów" (monitory jako przykład) również. Dyskusja, jeżeli w ogóle była możliwa (wszystkiego kilka okazji w ciągu paru lat) kończyła się szybko agresją i/lub fochem na poziomie 10-latka.

#30 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Luty 2016 - 23:26

Zobacz postjagular, o 18 Luty 2016 - 22:41, napisał(a):

Dla równowagi: za czasów Focusa pojawiły się także testy samochodów, poziom wspomnianych newsów osiągnął dno absolutne, poziom niektórych "testów" (monitory jako przykład) również. Dyskusja, jeżeli w ogóle była możliwa (wszystkiego kilka okazji w ciągu paru lat) kończyła się szybko agresją i/lub fochem na poziomie 10-latka.

Wypisałeś samo sedno, zgadzam się, co mnie obchodzą samochody na portalu IT, od tego miałem ekipę Top Gear, a nie Focusa.

#31 Użytkownik jest niedostępny   Assassin 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Luty 2016 - 23:39

Jeśli chodzi o metodologię testową procesorów i kart graficznych to można powiedzieć, że Focus dokonał rewolucji i PCL stanowił absolutną światową czołówkę (dopiero ostatnio parę portali dogoniło PCL). Fakt, szybko puszczały mu nerwy, ale osobiście wolę takiego człowieka z krwi i kości od słodkopierdzącego PR-owca :)

#32 Użytkownik jest niedostępny   Pioy 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2016 - 01:01

I Focus pisał te marne newsy i testy monitorów, które tak się nie podobały?

#33 Użytkownik jest niedostępny   Makavcio 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2016 - 01:20

Kiedyś, jak czegoś w komentarzu nie wiedziałem, wytłumaczył mi zamiast zwyzywać od debili. Dobry z niego chłop był :E

#34 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2016 - 01:27

Zobacz postPioy, o 19 Luty 2016 - 00:01, napisał(a):

I Focus pisał te marne newsy i testy monitorów, które tak się nie podobały?

A czy ja tak napisałem? Odniosłem się do tego, co napisał SunTzu.

#35 Użytkownik jest niedostępny   kamassss 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2016 - 01:41

Zobacz postMakavcio, o 19 Luty 2016 - 01:20, napisał(a):

Kiedyś, jak czegoś w komentarzu nie wiedziałem, wytłumaczył mi zamiast zwyzywać od debili. Dobry z niego chłop był :E

przy czym jak mu nie pasowało, to usuwał połowę komentarzy

#36 Użytkownik jest niedostępny   reprobate 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2016 - 01:43

Podobała mi się jego metodologia, która odzwierciedlała prawdziwą wydajność w typowej rozgrywce, a nie bzdurne benchmarki z gier, które przeważnie zakłamywały prawdziwą wydajność. Oby nic się nie zmieniło w tym względzie, bo inaczej pozostaje się przerzucić na zachodnie portale, które mają podobna metodologię.

#37 Użytkownik jest niedostępny   VSS 

• 5ZYL
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2016 - 09:46

Takie czasy cos pokroju od dziś jestem youtuberem,od jutra będę redaktorem, owszem można się łapać tematów ciekawych budzących zainteresowanie ale trzeba mieć zaplecze wiedzy odpowiednie a nie przepisywanie instrukcji obsługi, tabelkami procesorów mobilnych przebili większość absurdów i nagle kulejące na chłodzeniu laptopy które maja problemy z trybem turbo staja się szybsze od laptopów z zaawansowanym układem chłodzenia, wspominane kilkanaście razy ale zmian tabel nikt nie dokonał, domyślać się tez można ze cześć newsów to zawartość Google tak samo niektóre osiągi laptopów sa prze kolorowane, a newsów o fonach jest więcej jak wiadomości o hardware codziennego zastosowania, zdecydowanie portal oddalił się jakością i zawartością od PC a jakość testów tez podupadła, możliwe ze ktoś wpadł na pomysł od dziś będę testerem, tak samo jak naganiacze na forum kiedyś wpadli na pomysł ze zostaną doradcami i tak ich kierownictwo forum zaakceptowało a w gruncie rzeczy jest to tylko marketing sklepu xkom wiedza zerowa a.sygnatury wypasione w profesjonalne doradzanie zestawów, dodatkowo reklamy o głupiej treści i zmiany muszą być inaczej portal podupadnie.

treść poprawiona

Ten post był edytowany przez VSS dnia: 19 Luty 2016 - 15:34

#38 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 19 Luty 2016 - 15:39

Może poziom newsów się odniesie, bo obecnie to jest dno, redaktorzy mam wrażenie że prosto z ulicy. Ale artykuły/ testy kart graficznych, procesorów były moim zdaniem bardzo dobre (porównując z innymi polskimi portalami). Testy telefonów też w porównaniu z (polską) konkurencją niezłe.

Ten post był edytowany przez Dthlfwp dnia: 19 Luty 2016 - 21:49

#39 Użytkownik jest niedostępny   SunTzu 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2016 - 19:19

Nie będę się spierał tutaj, bo sam krytykowałem go za wiele rzeczy. Im dalej od CPU tym gorzej... GPU np. wykastrowane jest z testów aplikacji co może nawet i Tobie by się przydało-> zauważ, że większość programów (nie gier) testowanych w CPU wykorzystuje GPU...

Podniósł się poziom testów laptopów.
Podniósł się bardzo poziom recenzji telefonów. Praktycznie są to jedne z najlepszych w sieci...
... po drugiej stronie są beznadziejne test tabletów

Monitory natomiast mają jakiś tam kierunek i poziom recenzji trochę się podnosi. Pewnie nie jest to prad,tftcenter...

Focus zrobił naprawdę dobrą zmianę w recenzjach i odwalił kawał roboty.

Zobacz postVSS, o 19 Luty 2016 - 09:46, napisał(a):

Takie czasy cos pokroju od dziś jestem youtuberem,od jutra będę redaktorem, owszem można się łapać tematów ciekawych budzących zainteresowanie ale trzeba mieć zaplecze wiedzy odpowiednie a nie przepisywanie instrukcji obsługi, tabelkami procesorów mobilnych przebili większość absurdów i nagle kulejące na chłodzeniu laptopy które maja problemy z trybem turbo staja się szybsze od laptopów z zaawansowanym układem chłodzenia, wspominane kilkanaście razy ale zmian tabel nikt nie dokonał, domyślać się tez można ze cześć newsów to zawartość Google tak samo niektóre osiągi laptopów sa prze kolorowane, a newsów o fonach jest więcej jak wiadomości o hardware codziennego zastosowania, zdecydowanie portal oddalił się jakością i zawartością od PC a jakość testów tez podupadła, możliwe ze ktoś wpadł na pomysł od dziś będę testerem, tak samo jak naganiacze na forum kiedyś wpadli na pomysł ze zostaną doradcami i tak ich kierownictwo forum zaakceptowało a w gruncie rzeczy jest to tylko marketing sklepu xkom wiedza zerowa a.sygnatury wypasione w profesjonalne doradzanie zestawów, dodatkowo reklamy o głupiej treści i zmiany muszą być inaczej portal podupadnie.

treść poprawiona

Ze wszystkim oprócz tego pogrubionego się nie zgodzę. Nie wiem czy pamiętasz Labovskiego... za jego czasów miałeś bodaj czasem 3/4 artów nie o PC, a za focusa proporcje są odwrotne. Focus zrobił duży krok w kierunku PC.

Ten post był edytowany przez SunTzu dnia: 19 Luty 2016 - 19:16

#40 Użytkownik jest niedostępny   Stjepan 

• Hostis humani generis
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Luty 2016 - 19:32

Zobacz postSunTzu, o 19 Luty 2016 - 19:19, napisał(a):

Nie będę się spierał tutaj, bo sam krytykowałem go za wiele rzeczy. Im dalej od CPU tym gorzej... GPU np. wykastrowane jest z testów aplikacji co może nawet i Tobie by się przydało-> zauważ, że większość programów (nie gier) testowanych w CPU wykorzystuje GPU...

Podniósł się poziom testów laptopów.
Podniósł się bardzo poziom recenzji telefonów. Praktycznie są to jedne z najlepszych w sieci...
... po drugiej stronie są beznadziejne test tabletów

Monitory natomiast mają jakiś tam kierunek i poziom recenzji trochę się podnosi. Pewnie nie jest to prad,tftcenter...

Focus zrobił naprawdę dobrą zmianę w recenzjach i odwalił kawał roboty.

Ze wszystkim oprócz tego pogrubionego się nie zgodzę. Nie wiem czy pamiętasz Labovskiego... za jego czasów miałeś bodaj czasem 3/4 artów nie o PC, a za focusa proporcje są odwrotne. Focus zrobił duży krok w kierunku PC.

A przed Labovskim, rok 2005 itd też były fajne testy, wszystko o PC, chcę takiego PClaba znowu, bez zielonych i niebieskich goblinów, normalny portal technologiczny o PC jakim był na początku swojego istnienia, dlaczego CDAction też zostało kupione, a nadal opisuję gry i wszystko wokół nich, żadnych bez sensownych technologii samochodowych czy innych badziewnych rzeczy.

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4