Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wtpdude

Muzyka Hip-Hop

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.myspace.com/pionierzy nasz nowy kawałek..

 

kto wie z czego bit ? :P

 

Hm....az mnie zakuło ... "Wiatruczas" to jak paciorek dla fanatyka , nie powinno sie go tykac. Co do utworu... hm...nie zauwazam rozwoju... dalej słabo :P no ale jak juz mowiłem za samą zajawke plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast polecam Kanał Audytywny, nie wiem czy już ktoś wspominał bo jednak temat kilka stron ma, a szczerze nie chce mi się wertować.

W sumie jest to bardziej trip-hop, ale myślę że wielu się spodoba, teksty bardzo ambitne, czasami psychodeliczne (LUC <3). Mają kilka kawałków z Natalią Grosiak, te akurat lubię najbardziej ;) elementy jazzu. Jak dla mnie jest to najbardziej oryginalny zespół w naszym rodzimym kraju.

 

Strona oficjalna: http://www.kanalaudytywny.com/

 

Przykładowe utwory:

Kanał Audytywny - Nienasycenie feat. Natalia Grosiak:

http://www.youtube.com/watch?v=YXFnWDuJnAA

 

Kanał Audytywny - Skrzynia biegów ikarusa:

http://www.youtube.com/watch?v=BvVBFcZnGdk

 

Poezja.

Na prawdę nikt nie słucha LUC'a? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę nikt nie słucha LUC'a? :|

 

A czym tu się podniecać ? Dla mnie to to jakaś pseudo awangarda, jak chcesz coś posłuchać czegoś alternatywnego i w dodatku dobrego to poszperaj w produkcjach spod szyldu Ninja Tune (Cinematic Orchestra, Blockhead itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bluescholars.jpg

Blue Scholars - Bayani

 

Plytka IMHO smialo moze dolaczyc do grona tych, ktore jednym tchem wymienia sie ignorantom, twierdzacym ze HH ambitny byc nie moze...

 

YouTube:

[sam klip tez IMO swietny]

Second Chapter

 

Sabzi (producent i zarazem polowa formacji ;) ) spisal sie swietnie - nic wiec dziwnego, ze wydano takze instrumentalna wersje albumu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bluescholars.jpg

Blue Scholars - Bayani

 

Plytka IMHO smialo moze dolaczyc do grona tych, ktore jednym tchem wymienia sie ignorantom, twierdzacym ze HH ambitny byc nie moze...

 

YouTube:

[sam klip tez IMO swietny]

Second Chapter

 

Sabzi (producent i zarazem polowa formacji ;) ) spisal sie swietnie - nic wiec dziwnego, ze wydano takze instrumentalna wersje albumu ;).

 

kozak :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę nikt nie słucha LUC'a? :|

slucha,slucha. im dluzej l.u.c. nagrywa tym lepiej mu to wychodzi. Ostatni projekt z Rahimem to najlepsza hiphopowa polska plyta..(genialne teksty,niesamowicie oryginalne dzwieki, swietne zabawy slowem i ten flow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00-touch_and_nato_are_the_representatives-intelligent_design-(retail)-2007-vinyl-front.jpg

 

Spark That

Where I Reside

The Representatives

Somethin' Real Ft. Wordsworth

Dusty Disk Drives

Trained 2 Kill

Brand New

It's the SP-12

Freak Show ft. Mindbender

Can't Hold Me Back ft. Chazm and Nomad

What I Wanna Say

Pay Me

Worda Mouth ft. Chris Plus, Stray, and Chazm

Adult's Story

Touch Your Toes by The Inglewood Junkyard Dog

Four Letter Word

Intelligent Design

What I Really Wanna Say ft. Cadence Weapon

 

MISTRZ !!!! :thumbup: Projekt z nikąd... z wielką dawką pianina... organów :Up_to_s: Płyta hm... cięzka... cięzkie, powolne bity... a jednoczesnie gdzies tam pod tym wszystkim ukryta nastrojowa melodyjnosc. Pieknie to wszystko wspolgra... Polecam kazdemu... ktos cos tam rozumie po Angielsku... KAWAŁ ZAJE*** RAPU !!! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no -Orzech- :o:P prosimy o wiecej ;) szkoda że teraz brak czasu na dłuższe słuchanie :(

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orzech - pclabowy poszukiwacz dobrych dzwiekow :)

 

oj za duzo muzyki do sluchania mam.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1197886287.jpg

 

1.W Jedną stronę

2.To jest Kajman!

3.Czasem...

4.Myśli / Défoulement feat. Joker[LZRGD], Saxo

5.Pociąg Z Forsą

6.Reminiscencje

7.Pół Żartem Pół Serio feat. Elem [W2S/BCN]

8.Nikt Z Nas Nie Ma Racji

9.Chcą Mieć Wszystko feat. Jogas, Janek, Joker [LZRGD], BRX

10.Chciałbym Coś Powiedzieć

11.Kogo To Obchodzi feat. Pawlak[PH]

12.Dotyk feat. Blemia[PH],

13.Prywatny Ból

14.Jestem W Porządku feat. BRX, Norek [PH]

15.Zamknij Oczy

16.Ostatni Bastion feat. DJ Zombi,

17.W Jedną Stronę REMIX

18.To Jest Kajman! REMIX

 

No i przesluchałem... Pewnie wielu ludzi bedzie mi mialo za złe... ale płyta mi sie podoba... I będzie to juz kolejna produckja ... wtórna... nie wiele wnosząca do gatunku.... tekstowo tez nie jest jakos wybitnie... a mimo to slucha sie przyjemnie ! Sam nie wiem co sądzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żywo obejrzymy w TVP

 

FRYDERYK 2008 to już czternasta edycja nagród polskiego środowiska muzycznego, przyznawanych przez artystów, dziennikarzy i przedstawicieli branży fonograficznej, zrzeszonych w Akademii Fonograficznej. W tegorocznej edycji nagrodzone zostaną najciekawsze wydarzenia muzyczne fonograficzne roku 2007. Po raz pierwszy w historii FRYDERYKÓW fani będą mogli decydować o tym, kto otrzyma statuetkę w jednej z kategorii nagród.

 

LAUREATÓW nagród FRYDERYK 2008 w 29 kategoriach poznamy 7 kwietnia 2008 roku, a uroczyste wręczenie statuetek Fryderyka odbędzie się, podobnie jak w ubiegłym roku, w gościnnych progach Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny (kategorie muzyki rozrywkowej) oraz w położonej nieopodal Bazylice oo. Salezjanów (kategorie muzyki klasycznej i jazzowej).

 

Organizator gali agencja STX RECORDS/STX JAMBOREE prowadzi zaawansowane negocjacje z Programem 1 TVP, który zaplanował w tym roku transmisję "na żywo" rozdania nagród w kategoriach muzyki rozrywkowej oraz retransmisję fragmentów gali w kategoriach muzyki poważnej i jazzowej.

 

 

Album Roku HIP-HOP / R & B

 

AFROMENTAL - The Breakthru

GRUPA OPERACYJNA - Ostry dyżur

L.U.C. & RAHIM - Homoxyromonomatura

O.S.T.R. - HollyŁódź

PEZET - Muzyka rozrywkowa

źródło www.hh.pl

 

polecam komentarze uzyszkodników z forum hh :thumbup:

 

 

:E:heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam komentarze uzyszkodników z forum hh :thumbup:

 

 

:E:heu:

jak zawsze pewne pełne taktu i głęboko filozoficzne przemyślenia :lol2:

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa Operacyjna ROFL... moze jeszcze DODA ? :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Jestem świezo po (juz lekko uklepany) po zakupie Homoxymoronomatury (ha! bez błedu napisalem), nie będe pisał recenzji bo nie nadaje się do tego zupełnie :E. Zwracam się tylko do was z pytaniem/prośbą. Czy wiecie skąd można zdobyć wersje instrumentalną tej płyty? scieżkę dzwiekową o podobnym klimacie? Bo powiem szczerze, płyta jest genialna dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie.

 

Jestem świezo po (juz lekko uklepany) po zakupie Homoxymoronomatury (ha! bez błedu napisalem), nie będe pisał recenzji bo nie nadaje się do tego zupełnie :E. Zwracam się tylko do was z pytaniem/prośbą. Czy wiecie skąd można zdobyć wersje instrumentalną tej płyty? scieżkę dzwiekową o podobnym klimacie? Bo powiem szczerze, płyta jest genialna dla mnie :D

 

plyta dobra, jak chcesz to ostaram sie wstawic instrumentala na RS, ale to raczej pod wieczor :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plyta dobra, jak chcesz to ostaram sie wstawic instrumentala na RS, ale to raczej pod wieczor :Up_to_s:

:thumbup:  Będe wdzieczny :D.  Płytka moim zdaniem jest naprawde świetna, tym bardziej, ze to moj pierwszy kontakt z takimi klimatami. :cool:

 

bo ta płytka to taki stan haelucynogenny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem świezo po (juz lekko uklepany) po zakupie Homoxymoronomatury

 

Heh ... wszystko co inne... powinno byc doecenione...gdyz dzis jak mozna łatwo zauwazyc artystom coraz trudniej zrobic cos co wyrozni sie na tle tzw masówek ! Mi płyta przypadła bardzo do gustu...a "Hemoglobina" poorała moją psychikę ;) tez poprosze o instrumentala !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie pierwszy raz spotkalem z takimi klimatami i bardzo mi sie spodobaly.

Bity to poezja :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajjj.. napisalem dlugiego posta i niestety forum nawalilo :(

 

W skrócie, płyta jest na tyle swietna pod wzgledem lirycznym, muzycznym oraz... calej tej otoczki (teledyski, koncerty które przypominaja raczej spektakle teatralne)Plyta wywarla na mnie takie wrazenie, ze nawet niezastanawialem sie czy warto ją kupić ;) milo mi, ze dzieki takim produkcjom moge mówić iż JA SLUCHAM hip hopu, a nie: slucham... hip hopu :red::heu:

 

 

SolekBT - Zwracam się do Ciebie z prośbą, zebyś przesłał Nam (oczywiscie jakbys mógł) wersję instrumentalna ;) nie warto takiego skarbu trzymac zamknietego gdzies na dysku :heu:

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...