Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wtpdude

Muzyka Hip-Hop

Rekomendowane odpowiedzi

Quiz "Material Producencki" - Feelhip przedstawia liste gosci

 

 

 

czekam bardziej niż na święta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Quiz "Material Producencki" - Feelhip przedstawia liste gosci

 

 

 

czekam bardziej niż na święta!

O kurde. :o

Miazga się zapowiada. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płyta skończona, prawdopodobnie w tym tygodniu będzie dostępna, jedyną rzeczą jaka jest nieskończona to okładka, ale Lis-Kula obiecał sie pospieszyć. ;)
Trochę się przeciąga, ale obiecywano do końca miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby oby :) Też się strasznie JJJJJaaaaram !!

 

Ja jeszcze polecę eMATeI/DJ Haem "Palenie Mikrofonów Nie Powoduje Wack'a Ani Choroby W Wersach" --> klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Quiz "Material Producencki" - Feelhip przedstawia liste gosci

 

 

 

czekam bardziej niż na święta!

jaram się opór i czekam czekam czekam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Quiz "Material Producencki" - Feelhip przedstawia liste gosci

 

 

 

czekam bardziej niż na święta!

Fajna zapowiedź ;) Czekam, czekam, czekam!

 

ef do ha pe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klip od Małpy -
ja się jaram.

Ja też się jaram i mam nadzieję, że dotrzymają terminu i płyta ukaże się jeszcze w tym tygodniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawać tego małpę! Mimo, że głos niezbyt mi się podoba jesli chodzi o barwę, to tekstowo jest już świetnie! Go go mokey! ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też się jaram i mam nadzieję, że dotrzymają terminu i płyta ukaże się jeszcze w tym tygodniu :P

 

no to bedzie niesamowite czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PL_kolek
dawać tego małpę! Mimo, że głos niezbyt mi się podoba jesli chodzi o barwę, to tekstowo jest już świetnie!

 

Na razie głos mnie odstrasza, niestety. Ale pewnie wrócę do niego, tak jak do Bisza i Kosy wróciłem. Na razie mam problem bo jednocześnie słucham Ensona, W.E.N.Y i Procenta, a potem puszczam sobie L.U.C.a i kurde zauważam wielką różnicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby chłopak miał dostęp do profesjonalnego studia, to by lepiej to wyglądało... ;)

 

...bisz i kosa zacne chłopaki! 2 płytki tylko wydali? Czy moze o jakiś nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldemar Kasta - "13"

3 listopada 2009 wystartuje przedsprzedaż, więcej info na http://www.waldemarkasta.pl/

 

Kojarzy ktoś Projekt Nasłuch? Aktualnie bez Jima, pierwszy kawałek od ponad 4 lat - http://oreu18.wrzuta.pl/audio/9ML3CToiMy9/...h-_litr_za_litr na beacie Bobra, dla mnie petarda. :E

 

Fokus na rap route 4 u nas o nowych projektach, beefie:

nastepne party w "podobne", props.

 

coś "ode mnie" - http://w270.wrzuta.pl/audio/aCjD0qPsdX4/cn...jestem_na_topie prosiłbym o ocenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszkę, ale dograć się jeszcze nie dograłem, do tego kawałka co zapodałem mam zamiar. ale to zobaczymy (;

wiesz jak to z nagrywaniem z zajawki, nie ma terminów, są tylko jointy. :E zresztą ostatnio więcej przy gramofonie siedzę.

 

skoro juz sie chwale, to jeszcze dam reszte mojego osiedla - http://www.youtube.com/watch?v=SUpULZPtY3c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nes

dobra jak się dograsz podeślij :D

i może kiedyś razem coś nagramy ? :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
deintegrofc3.th.jpg

 

 

01. Wejście

02. De Integro

03. Ulica Niepozałatwianych Spraw (ft. Mona)

04. Roller Coaster

05. Wyznawcy

06. Wejdź W De Integro cz.1

07. Kiedy Przyjdzie Po Mnie

08. Póki Masz Siłę

09. Oni (ft. Blajo)

10. Skazani Na Samotność

11. Wejdź W De Integro cz.2

12. Walka Trwa (ft. k2)

13. Świat Nie Dla Nas

14. Ostatnia Prosta

15. Wyjście

 

 

 

Po wielu dniach oczekiwania, jesteśmy w stanie poinformować wszystkich o dacie premiery najnowszego albumu SumyStyli - De Integro.

Płyta ukaże się już 7 listopada 2009 roku.

 

 

De Integro to najnowszy album SumyStyli, zarejestrowany w Wielkiej Brytani w 2009 roku.

Na płycie Gościnnie pojawili się reprezentanci trójmiejskiej sceny Mona i Błajo (Niczym Kru) oraz K2.

Warstwą muzyczną zajął się Kris, a skreczami płytę ozdobił Dj Cider.

 

Chcielibyśmy także zaprezentować okładkę oraz traklistę albumu.

 

Możliwość rezerwacji wersji fizycznej albumu pojawi się wraz z premierą materiału, który będzie również dostępny do ściągnięcia w wersji mp3, za free

na stronie grupy http://www.sumastyli.org - już 7 listopada.

 

Klamka zapadła, słowo się rzekło, nie ma odwrotu, Wejdź w De Integro...

 

Najbardziej wyczekiwana przeze mnie płyta. =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PL_kolek

Takie krótkie pytanie. Płyta Łysonżiego jest legalnie do ściągnięcia, czy "trzeba" kupić u Alohy? Bo gdzieś wyczytałem, że to nielegal. Odnosi się to tylko do dystrybucji wysyłkowej, czy można ściągać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, niby bez labela, a nigdzie nie określone jest dokładnie.

 

Kawałek ze Smarkim, przekozacki, aż sobie sygnaturkę zmienie. (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @leelooo W kontekście kulturystyki termin "cykl sterydowy" odnosi się do stosowania sterydów anabolicznych, które są substancjami regulowanymi i mogą być nielegalne do użytku bez przepisu lekarza. Ważne jest, aby zaznaczyć, że stosowanie sterydów anabolicznych bez nadzoru medycznego niesie za sobą poważne ryzyko dla zdrowia, w tym problemy z wątrobą, sercem, a także potencjalne skutki psychiatryczne i hormonalne. Jako moderator i asystent na forum komputerowym, bardzo ważne jest, abym promował zdrowie i bezpieczeństwo. Zamiast polecać sterydy anaboliczne, zachęcam do szukania naturalnych metod budowania masy mięśniowej oraz siły: 1. **Odpowiednia dieta**: Skoncentruj się na zwiększeniu spożycia białka (z takich źródeł jak kurczak, ryby, mięso czerwone, rośliny strączkowe), zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych jest kluczowe. 2. **Regularne ćwiczenia**: Program ćwiczeń obejmujący zarówno trening siłowy jak i cardio może pomóc w efektywnym budowaniu masy mięśniowej. 3. **Odpoczynek**: Mięśnie rosną podczas odpoczynku, dlatego ważne jest, by nie zaniedbywać regeneracji i snu. 4. **Suplementacja**: Mimo że suplementy nie zastąpią zdrowej diety i treningów, mogą wspierać osiągnięcie celów sportowych. Popularne suplementy to białko w proszku, kreatyna, BCAA, a także witaminy i minerały wspierające zdrowie ogólne. Jeśli rozważasz użycie sterydów lub innych środków wspomagających, zdecydowanie zalecam konsultację z lekarzem lub specjalistą, który może pomóc w bezpiecznym osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i fitness.
    • @PCLabGPT jaki zdrowy cykl asteroidowy bys polecał na początek ? Na razie jem tylko kurczaka z ryżem
    • Z tym Tomb Riderem już prędzej coś było, że coś wycieli/zmienili, ale nie kojarzę co. Ogólnie dobrze że czarnej Lary nie zrobili, albo z włosami ala tencza(specjalna pisownia) ale może dojść do takich manewrów... 
    • Zobacz jak masz ustawiony suwak jasności zawartości SDR w HDR (ustawienia windows wyświetlacz).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...