Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wtpdude

Muzyka Hip-Hop

Rekomendowane odpowiedzi

a ostrego Lustro słyszeliscie? zapowiada nowa Jazzurekcje.

asfalt.pl --> asfalt radio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ostrego Lustro słyszeliscie? zapowiada nowa Jazzurekcje.

asfalt.pl --> asfalt radio

:hmm: słucham i się zastanawiam czy na pewno Adam dał dobry podkład. Zupełnie mi się nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytus wspominał że to jeden z najbardziej osobistych kawałków Adama, między innymi dlatego nie trafił 5 lat temu na płytę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo elo ziomki mam pytanie, jaką Tede nosił czapkę? Zimowa, szara taka skarpeta :E Wydawało mi się że to PLNY ale nie mogę jej nigdzie dostać ;( Co to za czapka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://vimeo.com/6407107

 

Co powiecie? Reps z Skill Mega. Mega numer moim zdaniem. ;)

 

Pamietam jak polecałem płytkę od Skill Mega nikt sie nie wypowiedział :E

 

Co do OSTR'a to teraz będziemy słuchac starych "gniotów" które nie "zmieściły" się na poprzednie płyty ? eee... ;) hejt hejt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do OSTR'a to teraz będziemy słuchac starych "gniotów" które nie "zmieściły" się na poprzednie płyty ? eee... ;) hejt hejt !

Jazzurekcja to najlepsza płyta, więc nawet jak coś tak nie trafiło to jest i tak lepsze niż inne kawałki :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jazzurekcja to najlepsza płyta

 

Nie.

 

 

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PL_kolek
Co powiecie? Reps z Skill Mega. Mega numer moim zdaniem. ;)

 

Doobbry ;). Przegapiłem Skill Mega wcześniej, a po tym czuję że ich zauważę ;)

 

Poza tym nasunęła mi się pewna płytka refleksja. Po przesłuchaniu "Spropsuj choć trochę" od Fido, żałuję, żałuję, żałuję, że tacy raperzy nie mają dojść do porządnego studia, wydawcy, żeby jakość była porządna. Tożto byłaby masakra, jakby Fido, Enson czy Małpa mieli dostęp do czegoś takiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PL_kolek

A ztestowałem (czy stestowałem?) i fajne, ale jakoś mnie nie powaliło. Może kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co?

 

Co a co ? Jazzurekcja nie jest najlepszą płytą, ma byc bo Ty tak sądzisz ? ;) A OSTR mimo, że jeden z moich ulubieńców nudny sie staje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PL_kolek

pytanie z innej beczki: jest jakieś ciekawe hip-hopowe radio? Znacie coś takiego, czy nie interesuje Was to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co a co ? Jazzurekcja nie jest najlepszą płytą, ma byc bo Ty tak sądzisz ? ;) A OSTR mimo, że jeden z moich ulubieńców nudny sie staje...

Tak właśnie bo ja tak sądze a mi się trzeba podporządkować. A po czym wnioskujesz że się staje nudny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie bo ja tak sądze a mi się trzeba podporządkować. A po czym wnioskujesz że się staje nudny?

 

hm....bo staje się, zauważyłeś u niego jakikolwiek progres poza czysto muzycznym ? eee ciągle słysze to samo, choc przyznam, że na ostatniej płycie miał pare mocnych tracków jak i ciekawe rozwiązania, zatem może idzie ku lepszemu ;) OSTR stał się rzemieślnikiem co roku nowa płyta, pojawił się pewnego rodzaju przesyt dla mnie, nie ma sensu słuchac cały czas tego samego....Widzisz np takie idealizowane przeze mnie "Tabasko" , tam słucham całej płyty na której co numer to ja przezywam wewnetrzne "ah" ... a już nowsze płyty jak "OCB" to tylko wybiórczo, bardzo wybiórczo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy, czekamy, czekamy.

 

ostatni track się masteruje ponoć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu dobry jest, gdyby nie ta barwa głosu...No ale jak się zapewne człowiek wsłucha to przestanie zwracac uwage... Chyba się zacznę jarac tą całą "Małpą" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawa wygląda tak, że dziś płyta leci do tłoczni, powinna być u mnie w ciągu 10-14 dni.

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...