Skocz do zawartości
m@rcinpl

aune x1s do gier ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że padł mi phoebus i pewnie dostanę zwrot kasy mam do Was pytanie...

Zastanawiam sie nad rozwiązaniem zewnętrznym a dokładnie aune x1s...

Jak to rozwiązanie będzie się sprawdzało z pozycjonowaniem w grach typu BF3/ CSGO...

W BF3 miałem ustawione w opcjach słuchawki i na phoebusie sprawdzało to sie dobrze...

Druga sprawa...rozumiem że mikrofon moge mieć podpięty do integry a słuchawki do daca i to bedzie działało...np: w team speak'u...

Słuchawki ze stopki...wyczytałem że ten dac lubi się z ciepłymi basowymi słuchawkami którymi są custom one pro...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BF3 ma standardowo obsługę Dolby, tak więc tą wirtualizację właśnie słyszysz w tej grze po przełączeniu na "słuchawki" czy 2.0.

W CS:GO już Dolby nie ma, jest jakaś inna wirtualizacja, która generalnie sprawdza się raczej kiepsko i płasko.

Ale jeśli rozważasz tak poważny sprzęt, to wg mnie warto się pomęczyć.

Zawsze możesz przecież dokupić jakiegoś taniego używanego Creative i puszczać dźwięk do Aune przez optyka z wirtualizacją CMSS-3D czy SBX Surround w CS:GO, gdyby standardowe pozycjonowanie w tej grze ci nie odpowiadało. Bo może się okazać że nie będzie aż tak źle. Wczoraj testowałem bez wirtualizacji, i było znośnie.

Dokładnie tak x2.

Edytowane przez ReznoR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Odpowiedzi

• a to nie Ty czasem ten nasz wieloletni hejter dark souls? No właśnie, trudne gry źle, normalne - źle, tylko iść po szlaczku (i to jest satysfakcjonujące że trzymasz max 2 przyciski na raz?). Najlepiej na kodach jak 90% graczy GTA gdzie mało ludzi obchodziła fabuła a "jeżdżenie czougiem".
    • @hubio ja chyba jednak pisze po chińsku, albo w innym języku... Czy ja napisałem o ludziach, którzy pracują tam bo muszą i nie mają innego wyjścia? Nie. Ja napisałem o takich, co idą na rozmowę, na rozmowie mają powiedziane jak będą pracować (5 dni w tygodniu, w systemie 4 zmianowym, czyli jedną lub dwie niedziele w miesiącu), a mimo wszystko powodem rezygnacji po 2 tygodniach czy miesiącu jest właśnie taki system pracy. Oczywiście to jako jeden z przykładów takiego postępowania. Opisałem konkretne przypadki, z zaznaczeniem że nie chodzi mi o tych którzy muszą pracować w takich firmach i tych frustrację rozumiem. Także proszę, czytaj uważnie 😉
    • A jakbym nic tu nie ruszał? To nowy zestaw ma 2 lata gwarancji, ale jakbym nic nie ruszał tylko użytkował zgodnie z przeznaczeniem grajac w srednio wymagajace gry i przegladajac neta w wiekszosci czasu, jedynie czyscil to pożyje kilka lat?  Jaka moze byc tego zywotnosc?
    • Nie no bez przesady, zaraz gwinty wyrobisz 😉 W tą kratkę na lewym boku może da się wstawić wentylatorek?
    • Masz możliwość przetestowania tych radiatorów na jakimś jednym modelu dysku, w miarę stałych warunkach (ta sama temp. w pokoju), przy tym samym obciążeniu dysku? (wiesz ... by po prostu było wiadomo jaka jest między nimi różnica w skuteczności odprowadzania ciepła).
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...