Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

m@rcinpl

aune x1s do gier ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jako że padł mi phoebus i pewnie dostanę zwrot kasy mam do Was pytanie...

 

Zastanawiam sie nad rozwiązaniem zewnętrznym a dokładnie aune x1s...

 

Jak to rozwiązanie będzie się sprawdzało z pozycjonowaniem w grach typu BF3/ CSGO...

 

W BF3 miałem ustawione w opcjach słuchawki i na phoebusie sprawdzało to sie dobrze...

 

Druga sprawa...rozumiem że mikrofon moge mieć podpięty do integry a słuchawki do daca i to bedzie działało...np: w team speak'u...

 

Słuchawki ze stopki...wyczytałem że ten dac lubi się z ciepłymi basowymi słuchawkami którymi są custom one pro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 ma standardowo obsługę Dolby, tak więc tą wirtualizację właśnie słyszysz w tej grze po przełączeniu na "słuchawki" czy 2.0.

W CS:GO już Dolby nie ma, jest jakaś inna wirtualizacja, która generalnie sprawdza się raczej kiepsko i płasko.

Ale jeśli rozważasz tak poważny sprzęt, to wg mnie warto się pomęczyć.

Zawsze możesz przecież dokupić jakiegoś taniego używanego Creative i puszczać dźwięk do Aune przez optyka z wirtualizacją CMSS-3D czy SBX Surround w CS:GO, gdyby standardowe pozycjonowanie w tej grze ci nie odpowiadało. Bo może się okazać że nie będzie aż tak źle. Wczoraj testowałem bez wirtualizacji, i było znośnie.

Dokładnie tak x2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...