Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MarianMajster

Smartfon do 800 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozglądam się ostatnio za nowym smartfonem tak do ok. 800 zł. Nie mam pojęcia jaki wybrać. Może polecicie jakiś model, bądź tez pomożecie znaleźć najlepszy telefon w tej cenie. Interesowała by mnie przekątna +/- 5", płynnym przeglądaniu internetu oraz solidnymi jak na te cenę elementami i dobra wymienna bateria.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze sprawdzonych to motorola g3, mozesz zapolowac na galaxy s4, ciekawa opcja jest huawei p8lite

 

nic nie napisales do czego uzywasz telefonu (pozaoczywistym dzwonieniemi i smsowaniem)

 

internet/muzyka/gry/filmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepsza opcja do 800 zł to huawei p8 lite. Najlepszy stosunek ceny do jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho nie warto. Zainteresuj się tą motorolą ze sferisu co wskazał kolega. Głównie ze względu na solidność obudowy. To chyba najlepsza propozycja w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho nie warto. Zainteresuj się tą motorolą ze sferisu co wskazał kolega. Głównie ze względu na solidność obudowy. To chyba najlepsza propozycja w tej cenie.

Tak zerknąłem na ich stronę i chyba w tej cenie lepiej brać tego Cubota X17 ? Metalowa a plastikowa obudowa robi jednak różnicę nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już dostaniesz w swoje łapki x17, to zdaj relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 800zł wolałbym zdecydowanie P8 lite lub Moto 3gen które również znakomicie się sprawdzą,ale skoro decyzja zapadła to koniecznie daj znać jakie są Twoje wrażenia,czekamy na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P9 lite są od około 900zł na allegro, więc nie widze innej opcji jak dozbierać 100zł i mieć naprawdę świetny telefon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 800zł zdecydowanie wybrał bym LeEco Le2, ale jak kogoś zadowoli Cubot X17, o też fajnie. tu masz porównanie kilku telefonów Cubot i innych chińskich wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tej cenie zobacz sobie Huawei P8 Lite, Samsung J5, Moto 3gen albo myPhone infinity 2s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 800zł zdecydowanie wybrał bym LeEco Le2, ale jak kogoś zadowoli Cubot X17, o też fajnie. tu masz porównanie kilku telefonów Cubot i innych chińskich wynalazków.

 

X17 miałem, Le 2 mam teraz. Więc co nieco mogę się wypowiedzieć ;)

 

dostanę złotą łopatę? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S4 za 519zł na allegro nowy

 

 

chyba był z 2lata temu nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...