Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slimak132

Alert Steam Support prosze o pomoc :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ta wiadomość pokazuję się mi od dzisiaj to znaczy ,że gdy za każdym razem loguje się na konto steam pojawia się to powiadomienie. Czy ktoś byłby w stanie odróżnić ten problem? Dodam ze na mobilna wersję steam przyszła mi do zatwierdzenia dziwna oferta mianowicie potwierdzenie wymiany moich bardziej drogocennych przedmiotów , a w zamian nie otrzymam NIC, oczywiście nie zaakceptowałem. Nie wiem co dalej zrobić, więc zgłaszam się z tym do fachowców :)

 

To jest screen wiadomości :)

 

post-492475-145659468264_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za podpowiedź , lecz czy do Support'u moge pisać po polsku takie głupie pytanie i co w mojej wypowiedzi uwzględnić :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przeskanuj czymś kompa. Jeżeli jest to jakiś alert niby od Steama, to możliwe, że ściągnąłeś jakiś syf, który się teraz pod aplikację podpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź ,sama wiadomość pojawia mi się na pulpicie i nie chce się zamknąć , nawet menadżerem zadań nie mogę :/ gdy zalogowałem się na konto steam na necie w ekwipunku uff ale nadal znajdują się moje przedmioty :) lecz nie mogę pozbyć się tej wiadomości :/ Dodam , że wiadomość blokuję mi dostęp do zakładki steam na pulpicie bo steam automatycznie się minimalizuję na pasek zadań mogę jedynie go podejrzeć na pasku :/

 

P.S zaraz zrobie scan i zobaczymy :/ lecz tak jak napisałem powyżej... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menadżer zadań nie działa ... :/ tak jakby cały wirus go blokował zaraz sie przekonamy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak dla niewtajemniczonych wiadomość pokazywała mi się też na drugim koncie steam. Wniosek z tego, że był to wirus , przeczyściłem komputer Avastem , zresetowałem i śmiga wszystko pięknie :) Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pamiętać, żeby nie klikać na linki ze "zrzutami ekranu ekwipunku/ofert" itp. ;) Raz w coś kliknąłeś, więc pewnie klikniesz i drugi raz :) Uważaj na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...