Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stark2991

Prośba o interpretację testu pathping

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem z internetem że mocno wahają się zarówno prędkości jak i ping, czasami się strona wczyta szybko, czasem wcale i wywali błąd połączenia. Zacząłem diagnostykę od poleceń "ping" i "pathping" i od razu odkryłem coś dziwnego. Wszystko widać na screenach więc nie będę się rozpisywał.

 

 

38a573c743b1e171m.jpg

aceb4768b06d5a60m.jpg

0638b4928f009b5am.jpg

c73c4a2402424166m.jpg

 

 

Internet to radiówka od lokalnego ISP, mam łączę 4/4Mbit (na prośbę został mi zwiększony upload bo domyślnie było 512kbit). Sprawdzałem na pewnej stronie do identyfikacji IP i to co jest w punkcie 7 to węzeł należący do Orange. Dodam, że problem ma miejsce niezależnie od systemu i routera (testowałem też bez niego) oraz na smartfonie

Pytanie jest takie: czy przyczyna problemów tutaj przedstawionych leży wyłącznie po stronie dostawcy internetu/Orange czy jednak u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiówka, więc pewnie wiele zależy od warunków pogodowych. Pingi do routera są idealne, a dopiero na trasie router - kolejny węzeł (sprzęt dostawcy pewnie) masz spore skoki pingu. Raczej wina u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...