Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

IntelQ8200

Myszka zacina się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem zwykłą myszkę bezprzewodową. Jakiś czas chodziła dobrze ale ostatnio zaczęła się zacinać podczas poruszania kursorem. Zauważyłem, że problem nasila się gdy oddalę myszkę od tego urządzenia które wpina się do usb. Baterie w myszce nowe, czy coś można z tym zrobić czy myszka do wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zakłóceń miedzy odbiornikiem a myszką? Ewentualnie zastosuj przedłurzacz usb i do niego podłącz odbiornik i postaw na biurku pod monitorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na biurku stoi router wifi, wcześniej nie było problemów więc dlaczego nagle zaczęło tak się dziać? Mogło coś z kanałami(??) nadawania w routerze się poprzestawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w nazwie działu Recnezje czytelników?

 

Poza tym szklana kula potłukła się wróżowi Maciejowi i nie może odgadnąć jaką myszkę masz ani w jakiej technologii działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w nazwie działu Recnezje czytelników?

 

Poza tym szklana kula potłukła się wróżowi Maciejowi i nie może odgadnąć jaką myszkę masz ani w jakiej technologii działa...

 

 

Racja mój błąd. Myszka to ESPERANZA EM112 nie wiem czy w przypadku tak taniej myszki ma to znaczenie.

 

 

 

Wymień alumulatorki.

 

(...)Baterie w myszce nowe,(..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że ta myszka pracuje w paśmie 2.4ghz jeśli w pobliżu jest wiele sieci mogą one zakłócać.

Router również.

 

Jeśli router ma pasmo 5ghz to przestaw na nie albo postaw router gdzieś dalej bo prawdopodobnie on zakłóca sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...