Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się jaram premierą Lugi's Mansion 3, kupił ktoś? Mam ochotę tez kupić Ring Fit Adventure co by się pupsko przez zimę nie roztyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jaram premierą Lugi's Mansion 3, kupił ktoś? Mam ochotę tez kupić Ring Fit Adventure co by się pupsko przez zimę nie roztyło :)

Na dniach skończyłem Mario Odyseję, jutro odbieram w MM - Luigi 3 i co mnie cieszy dali mi rabat urodzinowy 50zł, więc zapłacę 159zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Mega fajny, siedemnaście pięter hotelu i każde ma inny motyw tematyczny, wygląda to przepięknie a gra cały czas zaskakuje pomysłowością zagadek, stopniuje odpowiednio poziom trudności, na każdym piętrze mamy bossa i każdy jest unikatowy, trzeba się często mocno nagłowić jak pokonać typa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograne: Octopath Traveler, Splatoon 2, Mario Odyssey, Mario + Rabbids: Kingdom Battle, Donkey Kong Tropical Freeze, Snipperclips, Bayonetta 2, Pikuniku, Golf Story, Valkyria Chronicles 4, Astral Chain, Baba is You ( :E ), New Super Mario Bros U Deluxe (sprzedałem po 1h grania, męczyłem się z idiotycznym układem przycisków, a nie z samą grą)

Ogrywam: Zelda BOTW, Luigi Mansion 3

W planach: Fire Emblem: Three Houses, Xenoblade 2, ARMS, Super Mario Maker 2 (gdzieś za rok)

Baba is you - świetnie się sprawdza w przenośnej wersji. Na początku gdy się rano budziłem to rzucałem się czym prędzej do gry, bo mi się śniły rozwiązania plansz :E Potem coraz więcej plansz mną zamiatało, więc porzuciłem gdzieś w 2/3. Uparcie odmawiam podglądania na YT i może kiedyś do tego wrócę.

Astral Chain - Całkiem przyjemna gra, ale sam nie wiem - oczekiwałem czegoś innego? czegoś więcej? Liczyłem na niesamowitą muzykę zapadającą w pamięć (jak w Nier), a tu było bez rewelacji. Co dziwne najbardziej mi przeszkadzała długość rozdziałów, bo nie lubiłem przerywać sesji w trakcie ich trwania, a czasem 3h to trochę dla mnie za dużo. Najbardziej podobały mi się etapy śledcze, a sama walka była czymś 'nowym' więc całkiem nieźle się bawiłem.

 

Ktoś grał w Xenoblade 2? Coraz bardziej się waham po tym jak naoglądałem się gameplayów na YT. Walka mi nie podoba - dużo trzeba tu grindować? Czy też można się bardziej skupić na zwiedzaniu i RPGowaniu?

Brakuje mi jeszcze jakiejś dobrej gry? Daemon X Machina ograłem demo i nie porwało mnie.

 

^^ Mega fajny, siedemnaście pięter hotelu i każde ma inny motyw tematyczny, wygląda to przepięknie a gra cały czas zaskakuje pomysłowością zagadek, stopniuje odpowiednio poziom trudności, na każdym piętrze mamy bossa i każdy jest unikatowy, trzeba się często mocno nagłowić jak pokonać typa :)

Tu się zgodzę, gra się bardzo przyjemnie, ale tak od 9/10 piętra zaczyna mnie trochę irytować. Sporo się pojawiło zagadek czy przeciwników, którzy wymagają (przynajmniej ode mnie) próbowania wszystkiego po kolei, co mnie dosyć nuży, bo jest mało intuicyjne. Sam gameplay nie jest trudny, więc znów powtarzanie w kółko tych samych czynności zaczyna nudzić - za nic na świecie nie będę czyścił gry z wszystkich znajdziek. Co prawda miałem podobnie w Mario Odyssey, więc możliwe, że to tylko ja tak mam :-) Niemniej gra jest świetna i warto dać jej szansę choćby z powodu dbałości o szczegóły i różnorodność gameplayu (często tylko na 1 piętro jest dodawana całkiem nowa mechanika). Szacun dla twórców, że w przeciwieństwie do większości nie robią gry na jedno kopyto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xeno 2 jest spoko, tam właśnie nie ma grindu, a najważniejszy EXP jest za zadania i pchanie fabuły, oczywiście gra jest mocno japońska i dosyć zawiła (system walki, mało intuicyjne żeby nie mówić skopane menu i nawigacja po nim) :D ale da się to okiełznać

 

muzyka jest zajebista i przerywniki filmowe, postaci też fajne no i ogólnie ta cała walka jest ciekawa jak się zrozumie jak grać mimo wrażenia chaosu na ekranie i japońskich odpałów u postaci + parę archaizmów

 

dla fanów jRPG tytuł obowiązkowy, ale też nie dla samych hardkorów ErPeGowych, bo nie jest aż tak nieprzystępna jak by się mogło wydawać, w każdym razie nie jest to jakiś głupi pseudo RPG dla hammerykanów

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym i szczęśliwym posiadaczem pstryczka. Szukam jakiegoś fajnego pada w cenie do 150 zł. Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na black friday i kup pada pro, nie ma lepszego, no i nie tracisz efektu HD Rumble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na black friday i kup pada pro, nie ma lepszego, no i nie tracisz efektu HD Rumble.

 

Też pomyślę o takim zakupie, długo wytrzymuje od naładowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym i szczęśliwym posiadaczem pstryczka. Szukam jakiegoś fajnego pada w cenie do 150 zł. Możecie coś polecić?

 

nie lepiej dopłacić do pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pomyślę o takim zakupie, długo wytrzymuje od naładowania ?

Około 35 godzin, przynajmniej u mnie tak wytrzymuje. Według producenta 40 godzin powinien wytrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią te wersje poków shield a sword???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo myślałem ze różnice są w jednym pokemonem no to czekać na premierę.

 

Dzięki bardzo myślałem ze różnice są w jednym pokemonem no to czekać na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym i szczęśliwym posiadaczem pstryczka. Szukam jakiegoś fajnego pada w cenie do 150 zł. Możecie coś polecić?

Gratulacje zakupu! Jak o pada chodzi, to w przypadku, gdy myślimy o grze na więcej niż dwie osoby (np. imprezki domowe), polecam mimo wszystko pomyśleć o drugim zestawie joyconów. Zawsze można zrobić z nich "pojedynczy" kontroler za pomocą gripa lub grać trzymając luzem każdy w osobnej dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie będę kupował drugą parę Joy-Con'ów w prezencie pod choinkę i akurat będzie do gry na domówkach :D Lubej się zamarzyło Just Dance z koleżankami :E Dodatkowe kontrolery zawsze się przydadzą, będzie można sobie pograć we czwórkę choćby w takie Mario Kart czy inne party games.

 

Pro Controller to też fajna sprawa i na pewno warto go rozważyć. Na pewno taki pad jest wygodniejszy przy dłuższych posiedzeniach i jeśli ktoś myśli o "poważnym" graniu w docku na TV, to będzie to na pewno lepsze rozwiązanie niż grip dodawany do konsoli. Choćby z uwagi na same analogi moim zdaniem. Kwestia wymagań, ja sam też się pewnie kiedyś szarpnę na ten kontroler, ale teraz nie mam ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie p[przeszkadza Ci brak HD Rumble to dobry kontroler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już nie lepiej dołożyć te "trochę" i kupić po prostu Pro Controller? Będą wibracje i na baterii dłużej pociągnie. A jak dalej za drogo, to poczekaj trochę, bo niedługo Black Friday czy choćby Cyber Monday i pewnie jakaś promocja na tego pada gdzieś się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wezmę PRO i poczekam do BF, głównie gram pod TV, ograłem Mario Kart 8 i Mario Odyseje, po kupieniu nowego pada wezmę się za Zelde BotW i Luigi 3, gdyż Joy Conami średnio mi się gra (wibracje dla mnie zbędny bajer, często wyłanczam na PS4 albo X1), do tego czasu ogram coś na innych konsolach i Fifa 19 na NS mobilnie( jedyna gra w którą tak gram, resztę wolę na TV), jakbyście widzieli jakies promo na Controller PRO to wrzucajcie tutaj wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na spoilery wczoraj wyciekł do sieci obraz nowych poksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie będę kupował drugą parę Joy-Con'ów w prezencie pod choinkę i akurat będzie do gry na domówkach :D Lubej się zamarzyło Just Dance z koleżankami :E Dodatkowe kontrolery zawsze się przydadzą, będzie można sobie pograć we czwórkę choćby w takie Mario Kart czy inne party games.

Ekstra, nie będę musiał własnych przynosić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na spoilery wczoraj wyciekł do sieci obraz nowych poksów.

Po tych wszystkich informacjach które się pojawiły to chyba mam to gdzieś. Zapowiadają się najgorsze Poki do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...