Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a ja właśnie zamówiłem pokemon shield i w piąteczek czekam na dostawę :) w dupie mam co piszą inni i będę miał fun w gry po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra, nie będę musiał własnych przynosić :E

Zapraszam. Niedługo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę w Media Markt, za kolejne zakupy dali mi kod na prezent wart 70zł (cóż to może być ? ), jeżeli okaże się to kodem zniżkowym na zakupy to bardzo możliwe, że wyjdę ze sklepu z Pro Controllerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce od 18 listopada znowu promocja na gry. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że pojawiła się tam jedna pozycja na Switcha. Mianowicie Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack za 59,90 złotych. Zrobiłem szybki research i cena jest naprawdę dobra. Tak więc w poniedziałek chyba ruszę dupę do najbliższej Biedry i będę polował, może uda się kupić :E

 

starlink-zestaw-1-switch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poksy zbierają ładne cięgi na meta :E i w sumie słusznie, może do GF w końcu coś dotrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wycięcia z dupy totalnie, bugi, grafika wcale nie wiele lepsza od SM. Ktoś tu na forum miał ciągle ból dupy o krótki zasięg rysowania w grach, nie pamiętam kto... Luk21 czy jak mu tam? Tutaj to by chyba wylewu dostał bo to się rysuje 2 metry przed postacią. :E

 

Smuci mnie ta seria.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

User score wymiata :E:lol2:

 

Mnie Poki nigdy specjalnie nie grzały, więc mi to w sumie lata. Co faktu nie zmienia, że Game Freak to śmierdzące lenie. Nie rozumiem Nintendo, to ich flagowa seria i powinni dbać o nią jak o jajko. A tak to pozwalają GF wypuszczać takie barachło, które technicznie wygląda jak gra na 3DS-a, nie mówiąc już o całej reszcie. Brakuje tam jakiegoś bata nad tymi skośnymi głowami chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram, mają taką markę w rękach a wypuszczają taki syf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak coś się sprzedaje to po co przy tym grzebać?

Ale jest światełko w tunelu i to nie jest nadjeżdżający pociąg. :E Chyba jeszcze takiego narzekania nie było. Nawet część tych fanatycznych odbiorców zaczyna kręcić nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

User score wymiata :E:lol2:

 

Mnie Poki nigdy specjalnie nie grzały, więc mi to w sumie lata. Co faktu nie zmienia, że Game Freak to śmierdzące lenie. Nie rozumiem Nintendo, to ich flagowa seria i powinni dbać o nią jak o jajko. A tak to pozwalają GF wypuszczać takie barachło, które technicznie wygląda jak gra na 3DS-a, nie mówiąc już o całej reszcie. Brakuje tam jakiegoś bata nad tymi skośnymi głowami chyba.

 

Zobacz Pan że nintendo nie ma nic wspólnego z pokemonami ani z GameFreak. Po prostu od zawsze współpracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanatycy najpierw pokupują po cztery sztuki i limitowane konsole, bo tak, a dopiero później co poniektórzy będą narzekać.

Biedne Portendo :E.

 

Nie wiem co mogliby zrobić... może skasować TMy, ograniczyć wybór do zwykłego pokeballa i dlaczego mamy mieć tylko sześć pokemonów przy sobie? Z dziesięć byłoby już spoko, a tak trochę trudno :E.

 

I może samoodnawiające się życie. Z tymi potionami za trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interaktywny film z QTE. Ale takimi nieograniczony mi czasowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skupić się jeszcze bardziej na tych ciuszkach, fryzurkach i pielęgnacji pokemonków <3

Dobry temat na DLC, powinno ich zainteresować.

QTE pod warunkiem że wciskamy tylko jeden przycisk. W sumie coś jak w ostatnim kupiastym god of warze :E.

 

Pro Controller zakupiony, jest świetny ! :)

Skąd dostajesz te kody cwaniaczku? :E Zakładałeś konto w klubie media markt czy jak to się tam zowie?

Nie gram na switchu, ale też mnie ten pad kusi kurcze. W końcu stanę się PRO graczem :E. I zacznę grać.

Jak sprawuje się krzyżak w grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Pan że nintendo nie ma nic wspólnego z pokemonami ani z GameFreak. Po prostu od zawsze współpracują.

No jak to nie ma, jak ma? :E

 

Marka należy do The Pokemon Company, a ten twór tworzą trzy byty - Nintendo, Game Freak i najmniej znane Creatures, Inc. Może samo Nintendo gier nie klepie, ale jako ich wydawca to mimo wszystko powinni jakoś lepiej dbać o ich jakość. Bo choćby pod względem technicznym to jest bieda te nowe Poki na Switchu.

 

Ludzie pewnie lepsze rzeczy robią w Unity w wolnych chwilach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skupić się jeszcze bardziej na tych ciuszkach, fryzurkach i pielęgnacji pokemonków <3

Dobry temat na DLC, powinno ich zainteresować.

QTE pod warunkiem że wciskamy tylko jeden przycisk. W sumie coś jak w ostatnim kupiastym god of warze :E.

 

 

Skąd dostajesz te kody cwaniaczku? :E Zakładałeś konto w klubie media markt czy jak to się tam zowie?

Nie gram na switchu, ale też mnie ten pad kusi kurcze. W końcu stanę się PRO graczem :E. I zacznę grać.

Jak sprawuje się krzyżak w grach?

 

Dokładnie, konto w klubie i rejestrujesz zakupy, na urodziny dostaniesz kod na 50zł zniżkę, a nagrody za 3,6,9,12 zakup,

wczoraj za 3ci zakup miałem do wyboru warte 70zł - głośnik bluetooth (gówno roku), czajnik (mam w nadmiarze), stacja meteo(posiadam również), patelnia 28cm Tefala i wziąłem patelnie :)

, za 6,9,12 już można wybrać kod zniżkowy i to jest najlepszą opcją wink.gif Co do krzyżaka nie wypowiem się, mało jeszcze obadałem go w grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięks. I ile Cię wyniósł, 190?

Z tego co widzę na dzień dobry dają 40 zł (nie wiem czy nie było 50 albo mi się wydaje), więc pad od tak mógłby kosztować 220, nadal niezły deal.

Zobaczymy co rzucą na bf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięks. I ile Cię wyniósł, 190?

Z tego co widzę na dzień dobry dają 40 zł (nie wiem czy nie było 50 albo mi się wydaje), więc pad od tak mógłby kosztować 220, nadal niezły deal.

Zobaczymy co rzucą na bf.

 

Wyniósł mnie niestety 259zl bo za 3ci zakup nie dają kodów na zniżkę, dopiero za 6ty 9ty 12ty.

Luigi 3 dzięki kodzie urodzinowym wyniósł mnie 159 ( przy tym kodzie musisz kupić coś za minimum 300zl, miałem w zamówieniu jeszcze nowe Star Wars na X1).

No i oczywiście na dzień dobry dostaniesz kod na 40zł, tam chyba też jest warunek zakupowy bodajże 200zł minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kupon powitalny na 40 złotych obowiązuje od zakupów za minimum 240. Szkoda tylko, że nie można rejestrować paragonów starszych niż 30 dni.

 

Jak kogoś interesuje ten Starlink, to radzę sprawdzać swoje Biedronki. Niektórym jak widziałem to udało się gierkę kupić już dzisiaj :E Wiadomo, zależy do Biedry. Promo na gry miało być od poniedziałku, ale niektóre sklepy mogły się pośpieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniósł mnie niestety 259zl

To słabiutko. Ale teraz jesteś PRO :E

220 też cena do przełknięcia. Teraz to poczekam, ale jak nie chyba też się skuszę w MM.

W jakich gierkach taki pro pad mógłby się wykazać? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słabiutko. Ale teraz jesteś PRO :E

220 też cena do przełknięcia. Teraz to poczekam, ale jak nie chyba też się skuszę w MM.

W jakich gierkach taki pro pad mógłby się wykazać? :E

 

W każdej w której wkurza Cię granie Joy-Con`ami :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon Samsung S8 czy mogę ładowarką od niego ładować Pro Controller?

Jest na usb-c, pytanie bardziej pod kątem czy padowi żywotu nie skróce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę 8bitdo pro+. Pad leży mi w dłoniach dużo lepiej, niż pro controller, jest masywniejszy. Bateria trzyma spokojnie kilkanaście godzin, powiedziałbym, że nawet do 20 na oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę kupował Switcha. Jak upewnić się, że dostanę najnowszą rewizję (chyba drugą)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W każdej w której wkurza Cię granie Joy-Con`ami :)

W sumie za wiele się nie nagrałem na swotchu, a jeśli już to nie odczuwałem problemu z joyconami - w końcu stanowią jedną ze składowych "bajeru" tej konsoli.

Ciągnie mnie do niego bo mi się podoba, jest "normalny" i faktycznie może być wygodniejszy. Do tego na pewno fajnie będzie się prezentować na tle takiej małej konsolki.

Pro do używania w domu, a joycony wpięte w konsole i na drogę. Na prawdę wspaniałe, takie dwie konsole w jednym.

Mam telefon Samsung S8 czy mogę ładowarką od niego ładować Pro Controller? Jest na usb-c, pytanie bardziej pod kątem czy padowi żywotu nie skróce :)

Ja dualshocki tak ładuje i no problem. Jak pad ma wejście nie wiem, strzelam 5V 800ma to tyle z ładowarki weźmie, nie ma co się zepsuć. Chyba że inne napięcie jak to u N, to już nie wiem.

Normalnie jak by się ładowało? Dołączonym kablem i np. pod dockiem konsoli, a tam V takie samo więc na jedno wychodzi.

3dsa ładowałem ładowarką od fona i mimo różnić w V nic się nei stało. Rzuć okiem na wartości.

 

Ja od siebie polecę 8bitdo pro+. Pad leży mi w dłoniach dużo lepiej, niż pro controller, jest masywniejszy. Bateria trzyma spokojnie kilkanaście godzin, powiedziałbym, że nawet do 20 na oko.

Słyszałem już kiedyś o tym padzie i nawet wygląda interesująco, ale jakoś nie mogę się przekonać do produktów zewnętrznych firm. Tylko ori albo nic.

Bf za pasem i aż jestem ciekaw czy coś się pojawi dla N. Jak nie, to łyknę chyba tego Pro za 220

 

Niedługo będę kupował Switcha. Jak upewnić się, że dostanę najnowszą rewizję (chyba drugą)?

Pudełko będzie całe czerwone chyba. Tak czy siak tym się różni na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Może spróbuję zrobić jakiś profil UV do starszych gierek które nie wymagają pełnej mocy jak CP2077 z PT. UV jednak jest bardziej czasochłonne/męczące pod względem ustalenia optymalnego punktu wydajność/pobór i żeby to jeszcze było stabilne.
    • To w końcu mają rozwijać komunikację zbiorową czy nie? 🙃 Spojrzałem też na rozkład dla Wojszyc i średnio wypada pociąg co pół godziny. W jaki sposób to ma korkować? Jedyny problem, to brak parkingów. Przystanki gdzieś w polu, na obrzeżach dzielnic/osiedli, nikt nie będzie na piechotę robić kilometrów.
    • Burning Shore zjadają textury. Wystarczy zmniejszyć textury z b.w/w na średnie i jest git. W 1440p na ustawieniach  "własne"  3060ti zadziwiająco mocno reaguje na te zmiany, co widać po fotkach. Bardzo wysokie/wysokie textury niegrywalne... średnie textury i nagle karta odzyskuje siły i fps leci do góry. Czyżby za mało Vram 8GB ? 1440p bardo wysokie - textury bardzo wysokie: 22fps 1440p bardzo wysokie - textury wysokie: 23fps 1440p bardzo wysokie - textury średnie: 60fps Jak wczoraj męczyłem się wewnątrz wieży z dymem, to grałem na 17fps i nie miałem możliwości zmiany ustawień, bo mnie ten kosmita atakował jakimś laserem, ale go załatwiłem. Teraz w pomieszczeniach jest lepiej i czas iść do pleneru. Spróbuj takich ustawień.   A karta zachowuje się idiotycznie, ponieważ normalnością jest to, że pod obciążeniem 99/100% jej wydajność powinna być najwyższa oraz pobór mocy najwyższy, za to w tej grze zauważyłem, że pomimo użycia GPU 100%, karta generuje spadki do nawet 15fps przy poborze mocy poniżej 70Wat !! To jest masakra, nie da się grać. Zgaduje, że pamięć się przepełnia i po prostu trzeba ciąć textury, żeby w ogóle zagrać z 8GB Vram 3060ti  zaraz po wczytaniu gry w 1440p bardzo wysokie ustawienia potrafi utrzymać przez chwilkę nawet 60fps, ale zaraz albo jeszcze szybciej fps spada, a co najdziwniejsze spada pobór mocy zarazem utrzymując użycie GPU na 100%    
    • w ogóle to modernizacja dla syna, a ja mam ze swojego poprzedniego aurore 360 z aphacool więc mogę mu ją zapodać brzmi rozsądnie z tym i5 14500 podoba mi się
    • To już pomału możesz myśleć co następne 😄.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...