Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to teraz będę walczył z Celeste, bo kupiłem ostatnio na promocji zachęcony dobrymi opiniami i przychylnymi recenzjami. Ludzie trochę straszą poziomem trudności więc zobaczymy, czy "kur*y" i inne damy będą wylatywać podczas gry z moich ust :E

 

LOL, patrzcie na to :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to teraz będę walczył z Celeste, bo kupiłem ostatnio na promocji zachęcony dobrymi opiniami i przychylnymi recenzjami. Ludzie trochę straszą poziomem trudności więc zobaczymy, czy "kur*y" i inne damy będą wylatywać podczas gry z moich ust :E

Taki Super Meat Boy - wersja lite.

 

LOL, patrzcie na to :E

Pasuje jak ulał. szczerbaty.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 25 godzinach mogę śmiało stwierdzić, że Fire Emblem: Three Houses będzie jedną z najlepszych gier w jakie grałem. To był dobry wybór jako pierwszy tytuł na Switcha. smile.gif

 

Dawno się tak nie wczułem i nie wciągnąłem w grę jak teraz. A i pod względem mechaniki jest też bardzo miodnie.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 25 godzinach mogę śmiało stwierdzić, że Fire Emblem: Three Houses będzie jedną z najlepszych gier w jakie grałem. To był dobry wybór jako pierwszy tytuł na Switcha. smile.gif

 

Dawno się tak nie wczułem i nie wciągnąłem w grę jak teraz. A i pod względem mechaniki jest też bardzo miodnie.

 

Stawiam na równi z Zeldą BOTW, mało, która gra może trampki Linkowi wąchać, a tu otrzymaliśmy takie cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 25 godzinach mogę śmiało stwierdzić, że Fire Emblem: Three Houses będzie jedną z najlepszych gier w jakie grałem. To był dobry wybór jako pierwszy tytuł na Switcha. smile.gif

 

Dawno się tak nie wczułem i nie wciągnąłem w grę jak teraz. A i pod względem mechaniki jest też bardzo miodnie.

 

jak lubisz takie Jrpgowe klimaty, animce itd to po Fire Emblem może Xenoblade 2 ? -w tym Three Houses mnie przeraża ilość tekstu, dlatego nie łyknąłem :P

 

albo na rozluźnienie Breath, Odyssey albo luigis mansion 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup fizyczną kopię, jak nie strawisz to sprzedasz z malutka strata a bardziej prawdopodobne jest, że gra Cię wciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz takie Jrpgowe klimaty, animce itd to po Fire Emblem może Xenoblade 2 ? -w tym Three Houses mnie przeraża ilość tekstu, dlatego nie łyknąłem :P

Xenoblade na pewno ogram bo chcę mieć jakiegoś dobrego RPG na Switchu, ale jeszcze nie wiem jaką grę kupię jako drugą. Zastanawiałem się nad Zeldą, ale nie jestem pewien czy mam w tej chwili ochotę na open worlda, bo trochę przejadłem się nimi grając na PC. Jest jeszcze Super Mario Odyssey, Astral Chain, chociaż te chyba zostawię sobie na później.

 

A które Pokemony będą dobre dla kogoś, kto bardzo dawno nie grał, ma na nie ochotę, a lubił takie wersje jak np. Fire Red? W Let's Go nie podoba mi się, że całkowicie zmienili sposób łapania Poków. Ograłem demo i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić że robię to przez całą grę, chociaż mogę się mylić bo niektórzy mówią że to zmiana na dobre. Z kolei na Sword & Shield bardzo gracze bardzo mocno narzekają. I o ile sam rozumiem gdzie leży problem, bo nienawidzę dojenia marek i lenistwa deweloperów, o tyle zastanawiam się czy nie będzie to gra, która tak czy inaczej mi się spodoba, bo dawno z Pokemonami nie miałem do czynienia.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak weźmiesz Zelde to nie będziesz mógł spojrzeć przez jakiś czas na inne open-worldy, ta gra serio zasłużyła na te wszystkie 10ki. Baa, nawet moją suczkę tak nazwałem na cześć tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak weźmiesz Zelde to nie będziesz mógł spojrzeć przez jakiś czas na inne open-worldy

Spoko, myślę że to udało się i bez grania w Zeldę, bo już od dawna nie mogę na nie patrzeć. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inaczej, zakochasz się w tym open worldzie, jest zupełnie inny, nie sposób tej gry nie polubić, jest tak dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda jest zajebista, takiego feelingu przygody i często też relaksu z przemierzania świata w grze Single Player to nie miałem od wielu lat i nie wierzyłem że jakaś gra nie-online, może mnie jeszcze tak wciągnąć :E

 

ale też ma trochę rzeczy/wad które bym poprawił i których brakowało mi w grze tego typu, ale cóż gier idealnych niby nie ma, ale sporo mogliby poprawić to i tak za mechaniki/fizykę/interakcje/spójność świata i poczucie tego zewu przygody to gra wyjątkowa (w swojej ?:E) kategorii

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez Was nabrałem ochoty, aby znowu odpalić Zeldę :E Czas chyba wrzucić kartridż do Pstryka przy weekendzie i wyzbierać wszystkie grzyby w Hyrule :lol2:

 

Swoją drogą to gotowanie tylko liznąłem, może warto zgłębić bardziej ten element i pobawić się w Makłowicza :E

 

Breath of the Wild to dla mnie jedna z najlepszych gier ostatnich lat, choć oczywiście swoje wady ma. Tym bardziej ciekawi mnie kwestia kontynuacji. Bo z jednej strony będzie pole do popisu aby poprawić to, co nie zagrało do końca w pierwowzorze. Z drugiej jednak jak tak sobie pomyślę, co oni będą musieli pokazać w drugiej części, aby nie powielać tego co już było i tym samym zaprezentować coś nowego, to pomysłu na to nie mam na chwilę obecną.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gotowanie dawało mi sporo zabawy, zawsze po wyczyszczeniu kolejnego fragmentu mapy, udawałem się do jakiegoś ulubionego shrine'a (okolicy) lub stajni i gdzieś w okolicznym urokliwym lesie/polanie zbierałem składniki na najlepsze mikstury, a im więcej gotujesz i zaczynasz rozumieć co do czego tym lepsze wychodzą, strasznie to było relaksujące takie o sobie chodzenie i buszowanie po krzakach, a jak uzbierałem co tam w razie WU by się przydało i wypocząłem, to planowałem który fragment mapy teraz odkryć i którędy iść aby przeczyścić wszystko :D

 

do poprawy:

 

 

-mniej humanoidalnych przeciwników, tzn jest to potraktowane mechaniką (niszcząca się broń) + właśnie przeciwnicy mniej lub bardziej prymitywni/ludzcy, ale zabrakło mi tu bestii, jakichś dzikich stworzeń i zwierząt które zwyczajnie chcą nas rozszarpać, nawet wilkopodobne w lesie lub coś w tym stylu by się przydało -takie które równie dobrze mogą walczyć z goblinami

 

-nurkowanie pod wodą mogłoby być ciekawą mechaniką -coś typu DIVE w serii pokemon i możliwość odwiedzania podwodnych frgamentów mapy/jaskiń w wyznaczonych miejscach/szczelinach widocznych z góry itd

 

-jaskinie j/w zabrakło tu takich miejscówek, jakichś katakumb i podziemnych/mrocznych stref mapy -tak wiem że są Shrine'y, ale chodziło mi o zwykłą eksplorację, nawet jeżeli ukryty tunel miałby prowadzić pod wielką górą, tylko po to żeby móc szybko się przedostać na drugą stronę

 

-za dużo skrzyń i koroków -często w zbyt bliskiej odległości od siebie

 

-więcej możliwości wyprowadzania ciosów/bardziej zróżnicowane ataki w zależności od tego czym atakujemy + bardziej różnorodne bronie

 

-wykonywanie zadań też mogłoby dawać lepsze nagrody

 

 

 

 

to tak na szybko, a jeszcze parę rzeczy bym pewnie znalazł, ale i tak gra jest megaaaa

 

co do kontynuacji to boję się żeby " nowa " nie okazała się kotletem że więcej tego samego (nowego terenu) a brak zmian i poprawy mechanik lub dodania nowych

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym już dopłacić 50zł i kupić z jakiegoś bardziej znanego sklepu, chociaż ja jestem wielkim allegrosceptykiem i jeśli coś tam kupuję to najwyżej jakieś duperele. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem koledzy,

co myślicie o takiej ofercie ?

 

Mój link

 

Sprzedawca jak na razie dość pewny to nie jest, w Media Markt masz za 1399zł, wcześniej zarejestruj się w ich klubie i dostaniesz kupon zniżkowy na 40zł i za 1359zł masz sprzęt w pewnym sklepie wink.gif

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie sobie to:

 

10 gier od Qubic Games za darmo na Nintendo Switch

 

Żadne hity, ale zawsze to przecież drobnica za darmochę. Kilka gier wygląda nawet ciekawie.

 

No i wczoraj Nintendo miało Indie World Showcase. Było kilka fajnych zapowiedzi. Świetne Golf Story odtrzyma kontynuację w postaci Sports Story. Będzie też Axiom Verge 2 (!). Na Switchu pojawi się też np. The Talos Principle czy Skatebird. Wszystko poniżej na wideo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=67P8PDCV82M

 

Do tego wczoraj w eShopie pojawiło się Dauntless. Pobieram i obadam z czym to się je. Karta pamięci w Pstryku już zaczyna powoli niebezpiecznie puchnąć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 20 rozdział w Fire Emblem i chyba powoli zmierzam do końca. Od drugiej połowy gry bitwy są coraz trudniejsze, aspekt eksploracji i relacji odszedł gdzieś na bok, w zamian za to można zacząć się bawić w nauczanie postaci, żeby mogły osiągnąć klasy z kolejnych tierów.

 

Nawet do teraz nie znam jeszcze wszystkich mechanik w grze. Przykładowo w pierwszej połowie gry dałem mojej Ingrid klasę "Pegasus Knight" i uczyłem ją dalej pod kątem latania i walki mieczem - miała tak dobre uniki i obrażenia że niektóre walki mogłaby wygrać sama. Za to w drugiej połowie gry przez większość czasu była jedną z moich najsłabszych postaci, mimo tego że miała wysoki level. Zacząłem ją nawet uczyć walki lancą, bo zadaje nią większe obrażenia i teraz znów ma szansę zaistnieć. To wszystko zależy chyba od bazowych statystyk, które dostajemy co level. Sama mechanika gry sprawia, że na pewno przejdę ją potem jeszcze raz.

 

A jako następna chyba wejdzie Zelda: Breath of the Wild. :) A Xenoblade kupię w 2020, bo ma wyjść "Definitive Edition".

 

@Kszyrztow A jaką masz kartę pamięci?

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitive to będzie pierwsza część.

Ja bym sprawdził tą X z wiiu, ale konwersji na switcha chyba się nei doczekamy. Jeszcze mario 3d mogliby przenieść i wsio ryba z wiiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, zapomniałem że to była dwójka. A jak ta pierwsza część wygląda? Też jest spoko?

 

Ja bym chciał, żeby przenieśli Pokemony 5 albo 6 gen (tyle że to nie z wiiu), ale raczej się tego nie doczekam. Mam ogromną ochotę na Poki, głównie z powodu nostalgii, a im więcej materiałów z SW&SH oglądam tym bardziej mnie od nich odrzuca. A już w szczególności z powodu wymuszonego exp share, który totalnie rozwala balans gry. Nie żeby Poki kiedykolwiek były jakieś szczególnie trudne i wymagające, ale teraz to przecież nie ma sensu, bo wszystkie stworki będą zawsze miały większy level niż te u innych trenerów, nawet na gymach.

Próbowałem nawet szukać jakichś filmików na YT z trudniejszych walk, ale wszędzie widzę jedynie takie, gdzie walczy się pokemonami które mają 5-10 lvl więcej i zbijają wszystko na strzała. Super zabawa. szczerbaty.gif

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...