Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition - ponoć premiera 29 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elvis79 Na pewno kupie. Po przejściu 2 będę chciał koniecznie przejść pierwszą część, bo już wsiąknąłem w to uniwersum. bigsmile.gif Dobrze, że wypuszczą ją na Pstryczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w jedynce jest jeszcze lepsza niż w części drugiej :)

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zgonię switcha + gry i pro controller, przeszedłem Mario Odyseję i Mario Kart 8, Fifa 20 tylko zagram w 1-2 mecze w trybie mobilnym raz na jakiś czas, reszta gier pod TV, Luigi 3 niezły 1/5 gry za mną, ale już mnie nie ciągnie do niej i zabrałem się za Zeldę, kraina grafika super, jestem w momencie jak dostałem aparat, szkoda że tylko język eng jest a najbardziej mi nie pasi to elementy RPG, w Wieśku3 były jak dla mnie akurat, ale tutaj już wymiękam :) a inne gry co mają wyjść nic mnie nie kręci :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie chyba niepotrzebnie kupowałeś pro controllera :P. Ale jak już nic cię nie będzie interere...

Moja konsola też w sumie tylko leży i z gier pasują mi typowo nintendowskie gry, mario, zelda itd. Nie dużo tego, ale konsola zawsze jest żeby pograć.

Później może cię najdzie i będziesz znowu szukał zestawu.

Nie żebym namawiał czy coś, bo to rozumiem. U mnie najkrócej trzymały się xboxy. Ilekroć miałem i zasiało się ziarenko "a może sprzedać", to leciały migiem bez żalu, chociaż mam sentyment do X360 (i pierwszego miałem najdłużej :E).

Daj znać jak byś jednak coś sprzedawał. Może nie kupię do tego czasu ww. gier lub pro pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat pro controller to zakup roku, całkiem inne granie niż joy conami w imitacji pada :) i wygląd używanie itd jak Xboxowy, który ze wszystkich padów najbardziej mi leży.

Jeszcze środa/czwartek popykam w Luigi i Zelde, ale małe szanse daje, że zostawie sprzęt wink.gif .

Pytałeś o krzyżak w pro, w Zeldzie troche go się używa, zero problemów.

Trochę szkoda zgonić bo konsola super, samo granie fajne, ale ilość/repertuar gier okazał się średniawy dla mnie, żeby miała leżeć i się kurzyć trochę lipa.

Gdybym jeszcze gdzieś miał dłuuugie dojazdy albo pracę jako cieć to mógłbym pykać mobilnie, ale nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień pracę :E.

Luzik, rozumiem, dlatego napisałem że nie namawiam. Raczej dużo na zestawie nie stracisz.

Co do pro to dzięki raz jeszcze, raczej na pewno się na niego skuszę, choćby żeby kupon się nie zmarnował :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam ogłoszenie - szukam pracy w której będę mógł grać na Switchu, gdyż nie chciałbym się z nim rozstawać szczerbaty.gif

Trochę stracę, ale cóż taki los, konsola + pro + 5gier około 2tyś jakoś dostanę wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jakieś gry oprócz tych co wypisałeś przeszedłeś? Szkoda sprzedawać, bo konsola ma dopiero 2 lata i jeszcze sporo gier na nią wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym trzymał choćby dla samego nowego Metroida :P

 

Choć nie wiadomo kiedy ten Prmie wyjdzie, może nawet w 2021 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żebym sprzedał Switcha, to jest pierwsza konsola na której gram tak dużo od czasów Xboxa 360:)

Z innej beczki, warto zainwestować w dodatek do Xenoblade 2? Wciąga jak podstawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią dam znać, ale pewnie dopiero jakoś za miesiąc. 35h, a jestem na początku 6 rozdziału. :D Po przejściu podstawki od razu kupię dodatek.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi całość zajęła ponad 90h, a pewnie nie poznałem nawet połowy zawartości. Ile razy wracałem wykonać quest, który zostawiłem sobie na później i po drodze robiłem kilka innych. Zazdroszczę, że jeszcze tyle przed Tobą, wg mnie gra jest wybitna, chciałbym ją zapomnieć i przejść jeszcze raz ;p

Nie jestem do końca przekonany do dodatku i chciałem poznać opinie bo jakoś nie udało mi się polubić Jina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak byś jednak coś sprzedawał. Może nie kupię do tego czasu ww. gier lub pro pada.

Napewno będe gonił Fifa 20 i być może Mario Kart 8, dziś pograłem w każdą z gier co mam tylko mobilnie i utwierdziłem się tylko w tym, że nie kręci mnie takie granie, Fifa na początku było spoko ale już nie :) , a mam tez na Xboxa także............

Na dniach jeszcze się pobawie z Switchem pod TV i zobaczę co dalej.

@Isharoth - Te gry co wypisałem to tylko takie kupiłem od zakupu konsoli.

Co ciekawego ma wyjść w 2020r ?

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To malutko przeszedłeś. Nie wiem czy powinieneś pytać akurat mnie, bo dopiero co wsiąkłem w Switcha i jego bibliotekę gier, więc nie jestem jeszcze aż tak obeznany co jest lub będzie warte ogrania. ;)

 

Jak przejdę Xenoblade to będę miał sporo rzeczy do napisania. Krótko mówiąc chyba znalazłem grę swojego życia, czego nie spodziewałem się po obejrzeniu kilku gameplayów, a nawet ograniu początku. Dałbym 10/10 mimo tego, że wiem iż nie spodoba się ona każdemu np. ze względu na walkę czy japońszczyznę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To malutko przeszedłeś. Nie wiem czy powinieneś pytać akurat mnie, bo dopiero co wsiąkłem w Switcha i jego bibliotekę gier, więc nie jestem jeszcze aż tak obeznany co jest lub będzie warte ogrania. ;)

 

Jak przejdę Xenoblade to będę miał sporo rzeczy do napisania. Krótko mówiąc chyba znalazłem grę swojego życia, czego nie spodziewałem się po obejrzeniu kilku gameplayów, a nawet ograniu początku. Dałbym 10/10 mimo tego, że wiem iż nie spodoba się ona każdemu np. ze względu na walkę czy japońszczyznę. :P

 

Pytanie było do wszystkich szczerbaty.gif

Xenoblade totalnie nie moje klimaty, dziś pogram coś w Zelde i Luigi3 i oprócz Mario Odyssey na Switchu nic ciekawego dla mnie nie ma :) 

Dostałem maila od nintendo z około 40 premierami gier na 2020r i również nie zapowiada się żeby coś mi się spodobało wink.gif

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xenoblade totalnie nie moje klimaty.

Szkoda. Ja co chwilę mam ciarki jak gram. Jest po prostu epicko. Już 50 godzin weszło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment pozbywam się tego w co już nie gram i nie mam zamiaru grać, Mario Kart 8  i Fifa20 sprzedane. 

Jak przejdę Luigi3 (zajarało mnie znowu!:) ) to moooże zgonie Switcha, Luigi3, Mario Odyssey, Zeldę i Pro Controllera.

Jak skończę główny wątek w Luigi3 to można dalej eksplorować hotel czy od nowa trzeba zaczynać grę?

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eShopie pojawiło się demo The Touryst, bardzo fajnej przygodówki od Shin'en Multimedia (świetne Fast RMX). Kto chętny, to może sobie obadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał w fe encore? Wygląda kozacko, japońszczyznę postrzegam w tym przypadku jako zaletę. Torna już czeka na mnie w paczkomacie, ale to jest raczej krótka gra, a chcę coś dłuższego w oczekiwaniu na personę 5:)

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał w fe encore?

Oglądałem, ale w sumie nadal nie rozumiem o co chodzi w tej grze. :E Żebym się przekonał do zakupu, to musiałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jrpg z formułą walki z fire emblem i dziwaczną otoczką fabularną :E Gra od twórców persony, więc źle nie może być, ale właśnie muszę dowiedzieć się czegoś więcej, poznać opinie kogoś, kto w to grał. Oglądałem gameplaye i najbardziej podobają mi się dungeony, wyglądają naprawdę dobrze, ale chciałbym się dowiedzieć, czy fabuła jest dobrze napisana i generalnie czy sama historia wciąga, czy jest pretekstem do tłuczenia potworów. Po AC i XC2 lekko nie będzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał w fe encore? Wygląda kozacko, japońszczyznę postrzegam w tym przypadku jako zaletę. Torna już czeka na mnie w paczkomacie, ale to jest raczej krótka gra, a chcę coś dłuższego w oczekiwaniu na personę 5:)

 

Ja grałem, ale zaledwie 2 godziny 15 minut, czyli gra się jeszcze nie zdążyła "otworzyć". Jestem dopiero na drugim dungeonie. Poruszaniem się po dungeonach gra przypomina bardziej Personę 4. Natomiast sam system walki jest ciekawy, jest duży nacisk na ataki "Session", czyli takie jakby połączone ataki kilku bohaterów na raz. Momentami widać, że jest to port z Wii U(efekt bluru, wszędzie gdzie się da), ale nie jest źle. Jeśli nie grałeś w oryginał na Wii U to raczej polecam. Ludzie nazywają ten tytuł: "diet-persona" i w sumie się z tym zgadzam.

 

Natomiast co do samego wydania w EU mam pewnie zastrzeżenia, ponieważ postacie wypowiadają proste kwestie w trakcie walki i do nich nie ma napisów(w grze jest tylko Japońskie audio). WTF.

Edytowane przez Cypers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Możesz jeszcze napisać czy fabuła wciąga? Na tym najbardziej zależy, jak fabularnie jest ok, to biorę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...