Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, ale żeby grać to trzeba przejść solo i odblokować postaci chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w to gram i ogarniam dość dobrze, sala treningowa jest od początku i tak samo dokładne tutoriale, poszukaj dobrze, genialny tytuł BTW :) Oczywiście najlepiej to grać na kontrolerze do Gacka, ale na PRO też się dobrze gra.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na te spirity i supportowe zwracac jakas wieksza uwage i lvlowac cos konkretnego czy olac i grac z byle czym jesli walki ida pomyslnie ?

 

No i co z postaciami ? Do multi i tak trzeba odblokowywac ??

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz w kampanię to wciskaj Y przy menu ze spiritami, dobierze Ci najbardziej optymalne do rozgrywki, pamiętaj żeby levelować główne spiryty, podając im cukierki (chyba lewy bumper za to odpowiada). Ja gram cały czas Linkiem, jedynie właśnie spiryty sobie zmieniam.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, byłem pewien że mieli już podobny filmik na kanale. A może oglądałem to gdzie indziej? Trochę boli, że gry zbijają sobie rozdzielczość w niektórych sytuacjach. Z drugiej strony gdyby konsola była wykręcona odrobinę mocniej, to bateria szybko by siadała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do trzeciego Wieśka na Switchu wyszedł patch 3.6, który oprócz nowych opcji graficznych (np. tych związanych z AA czy wodą) wprowadza rzecz, której w tej edycji strasznie brakowało - cross-save z wersją ze Steama i GOG-a! To jest super sprawa, można sobie dokończyć przygodę z PC-ta na Pstryku :thumbup:

 

https://thewitcher.com/pl/news/31957/nowa-aktualizacja-gry-wiedzmin-3-dziki-gon-na-nintendo-switch-juz-dostepna

 

https://www.youtube.com/watch?v=GNs2KdV25K8

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do kupna karty pamięci do mojego Switcha Lite, wpadłem w szał zakupowy na promocji nintendo i nie mam już gdzie gier ściągać :D ledwo 2 całe gry plus 500 MB pokemonów zmieściło mi się na karcie :D Teraz mam pytanko dotyczące karty , czy taka karta byłaby ok : SanDisk Ultra microSDXC 128GB 100MB/s A1 ? Czy da się przenieść gry zainstalowane na pamięci konsolki na kartę ? czy muszę je skasować i ponownie pobrać ? podczas instalacji będę miał wybór gdzie ląduje gra ?

Edytowane przez Joscelin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam wrażenia po Animalsach ?:E

 

ogółem to nie gra dla mnie, ale sympatycznie to wygląda, mimo że dziecinny design :P

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może pograł, ale pastelowo-plastikowy styl graficzny to coś co mnie mocno odpycha. Chyba wolę jednak gry typu Stardew Valley.

 

Pytanko do osób które grały w Astral Chain. Czy walka trzyma tam poziom taki jak w NieR:Automata, czy jednak jest gorzej? Po filmikach trudno ocenić, ale mam wrażenie że jednak jest gorzej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mr2DKNL3Gdo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=_olp-T5hRSs

 

w Astralu jest inny, to nie jest typowy slasher gdzie sterujemy jedną postacią (legionem) i wymaga chyba trochę taktyki i ogarnięcia aby dobrze synchronizować combo z innymi legionami

 

Astral to taki Slasher ale dosyć mocno też RPG

 

https://www.youtube.com/watch?v=UoGk_IvbuiA

 

DMC to i tak dla mnie król Slasherów jeżeli chodzi o system walki, płynną zmianę pomiędzy broniami, stylami i ogólnie za postaci o oddany ich sposób bycia w tym jak walczą -piątka jako Devil średnio mi podeszła przez monotonny design i wrażenie jak bym od startu był wrzucony jakby od połowy gry, mając wrażenie że czegoś tu brakuje i jakimś dziwnym torem się to wszystko toczy, ale i tak walka w ogarniętych łapach to miód i wygląda zajebiście :P

 

PS: takie rzeczy nie raz na filmikach robią że człowiek nie wie że tak się da w ogóle :o

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wytłumaczenie. :)

 

A graliście w to DLC z Fire Emblem? Opłaca się za 100zł? Nie wiem czy kupować teraz czy czekać na jakąś zniżkę. Zależy mi tylko na treści z 4 fali DLC, czyli tej ostatniej. Jestem teraz w połowie NG+ więc pewnie i tak musiałbym przejść teraz grę do końca, żeby zobaczyć te nowe postacie?

 

EDIT: Po krótkich oględzinach doszedłem do wniosku że jednak wolę teraz kupić jakąś nową grę niż DLC. Co innego gdyby było na promocji. Niby jest spoko, ale nie ma tego za dużo.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W eShopie jest promocja na gry z serii Doom - dwie pierwsze części są za 6,50 zł, "trójka" jest za złotych 13, więc całkiem spoko jak za takie klasyki.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować czy coś kupić, a jeśli tak to co. Ja to mam problemy. lol2.gif

 

Niby zagrałbym w jakąś dobrą platformówkę typu Super Mario Odyssey, ale mam wątpliwości co do długości tej gierki. Na necie czytałem, że główna część gry jest króciutka, ale najbardziej liczy się to co jest potem. Tylko co takiego jest potem? Próbowałem wyrywkowo obejrzeć jakieś gameplaye, ale nie za dużo, żeby nie zepsuć sobie przyjemności z gry, i nie znalazłem niczego szczególnego. Chyba po prostu wraca się do tych lokacji, które odwiedziło się wcześniej? Na ile czasu mniej więcej starczyłaby mi gra jeśli starałbym się np. zebrać wszystkie księżyce? ;)

Info z "howlongtobeat"

 

Mam też ogromną ochotę zagrać w Pokemony, ale w Pikachu i Eve odpycha mnie system walki z Pokemon Go, a w Sword & Shield poziom trudności (i to że ta gra jest taką Andromedą dla serii Pokemon). A nowe Poki już raczej na Switcha nie wyjdą, chyba że na sam koniec, bo generacje Poków trwają chyba 3 lata? Zresztą patrząc na "formę" Game Freak i to jak świetnie sprzedały się Sw&Sh nie sądzę, że byliby w stanie, a co najważniejsze mieli chęć zrobić coś dobrego.

 

Może Astral Chain, ale tu z kolei nadal mam wątpliwości czy mi się spodoba.

 

Remaster Xenoblade nie wiadomo kiedy wyjdzie, no i muszę sobie teraz zrobić przerwę po nudnawej Tornie, której zresztą jeszcze nie skończyłem.

 

SMT5 tym bardziej nie wiadomo kiedy wyjdzie, więc nie ma sensu czekać.

 

Animal Crossing to raczej nie moja bajka, wolę Stardew Valley.

 

Może to znak żeby zrobić sobie na jakiś czas przerwę od grania. ;)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy krótka. Ja tam tego nie odczułem. Jak na platformówkę to przejście tego zajęło mi naprawdę sporo czasu (nie pamiętam dokładnie ile tylko). Kwestia tego, ile tej grze poświęcisz zaangażowania. Bo pewnie da się ją przejść w miarę szybko po łebkach, ale jak masz zacięcie szperacza i zbieracza, to tego czasu spędzisz w tym tytule znacznie więcej. Ja bym brał Odyssey, warto choćby po to, aby sprawdzić świetne projekty poziomów. Najwyżej sprzedasz i tyle. Ile czasu Ci zajmie zebranie wszystkich księżyców to Ci nie powiem, bo dla mnie to jest rzecz nieosiągalna i nie na moje nerwy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak w większości gier takie zbieractwo to dla mnie zwykła zapchajdziura, tak w Mario miałbym pewnie dużo radochy z tym zbieraniem księżyców, bo widziałem że większość z nich jest jakoś fajnie poukrywana i wiąże się z nimi jakaś mechanika (zręcznościowa, logiczna). Za Mario przemawiałoby też to, że kiedyś oglądałem gameplaye z Mario 64 z GC i zawsze chciałem w niego pograć, ale wtedy nie było mnie stać na konsolę. Odyssey jest właśnie bardzo podobne do 64. Z drugiej strony ostatnio bardzo ostrożnie podchodzę do kupowania nowych gier, bo mimo tylu lat doświadczenia i długiego sprawdzania gry zanim ją kupię, ciągle potrafię się naciąć na coś co mnie rozczaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Mario 64 było na N64 :E

 

Ja bym dał szansę Odyssey. Zabawa z Cappy i przejmowanie tym samym mechanik innych mieszkańców tej kolorowej krainy to też fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Marian się Tobie spodoba. Nie zbieram księżyców po przejściu głównego wątku, to nie jest zabawa dla mnie. Niektóre księżyce są tak idiotycznie ukryte, że nie wiem jak ludzie je znajdują. Np trzeba skoczyć tyłkiem na ziemię w losowym, zupełnie nieoznaczonym miejscu. Dosłownie nic nie wskazuje na to, że tam może być księżyc, ale jest. Bam w ziemię i wypada. Głupie.

Natomiast sama gra jest przecudna, wciąga, bawi, nie nudzi się i jest bardzo dopracowana.

 

na minus:

Jeden świat mi się nie podobał, jego przejście zajęło mi za mało czasu, był łatwy i zdobycie księżyców koniecznych do przejścia dalej nie było żadnym wyzwaniem.

Walki z bossami są powtarzalne i z czasem potrafią nudzić.

I to tyle, więcej wad w tej grze po prostu nie widzę.

 

Przejście całości zajęło mi za pierwszym razem troszkę ponad 15 godzin, ale ja liżę ściany, spokojnie możesz odjąć 2-3h. Generalnie gra mi się tak bardzo spodobała, że przeszedłem ją już 2 razy i to na pewno nie koniec;)

 

Póki co łoję w Tornę, napiszę co o niej myślę jak ją przejdę. Na razie nie nudzi, zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luigis mansion ? Zelda awakening ?

Pod multi i luzne sesje ssbu, mk8, splatoon 2 ?

 

Jak chcesz duzo godzin to mhgu xd

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu Odyssey, ale cyfrową, bo akurat jest promocja a nie mogę sobie teraz pozwolić na przepłacanie 40zł. ;) Pierwsza większa cyfrówka na Pstryka, chyba będę łapał je częściej na promocjach. Tylko muszę wtedy sobie kartę kupić. Póki co może jeszcze 2 większe gierki się zmieszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu Odyssey, ale cyfrową, bo akurat jest promocja a nie mogę sobie teraz pozwolić na przepłacanie 40zł. ;) Pierwsza większa cyfrówka na Pstryka, chyba będę łapał je częściej na promocjach. Tylko muszę wtedy sobie kartę kupić. Póki co może jeszcze 2 większe gierki się zmieszczą.

 

Napisz jak wrażenia, ja byłem i jestem grą zachwycony a platformówki to nie moja bajka. Polecam grać na dużym ekranie w rozłączonych joyconach, wtedy są dodatkowe ruchy. Do wymaksowania gierki to jednak pro controller jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie mi się gra w tego Mariana. Staram się odkrywać wszystko, w miarę moich możliwości, ale pewnie sporo rzeczy już ominąłem. Sterowanie jest bardzo płynne, ale mam czasem problemy żeby uzyskać pożądany efekt np. żeby czapka kręciła się dookoła mnie. Próbowałem przez kontroler ruchowy, to czasem wychodzi, a czasem nie. A z kolei przez przyciski najpierw trzeba się rozkręcić a dopiero potem rzucić czapką, co jest mało wygodne. Czuję że to był dobry zakup.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...