Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niby kolejne remastery i odsmażanie, ale galaxy i 3d world to no no no. Będę miał w końcu w co zagrać :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tego nie spieprzyli i nie okazało się, że podbiją tylko rozdzielczość. Mario Sunshine i Galaxy potrzebują nie remastera, tylko remake'a, 3D World też powinni zremasterować. Silnik już mają z Odyssey, więc jest to realne. Fajnie, jakby wydali zbiorczo jakieś Ultimate Mario Collection, np Mario Sunshine i Galaxy 1 i 2 w cenie pełnej gry, bo boję się, że może być jak z DMC, że na kartridżu będzie tylko jedna część, a reszta do pobrania. Nowy Paper Mario to strzał w 10, uwielbiam tę serię :cool:

Mam tylko nadzieję, że w tym roku wyjdzie jeszcze coś ciekawego, bo nawet najlepszymi grami można się przesycić, prosty przykład, kupiłem PS4 Pro chwilę po premierze, do tego Nathan Drake Collection i U4, po Uncharted 1 i 2 nie miałem już ochoty grać w 3 i 4, bo miałem dość sposobu grania i samej postaci. Jak wszystkie mariany wyjdą w jednym czasie, to ludzie będą mieć ich dość chyba do końca tej generacji, a tak być nie może, bo liczę jeszcze na Odyssey 2, wszak jedyneczka to jeden z moich ulubionych platformerów w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cudo przed chwilą odebrałem :) 378 stron dobroci.

 

The Legend of Zelda Encyclopedia Deluxe Edition honors the game that started it all by recreating the original gold cartridge as faithfully as possible. The book comes with a black polypropylene sleeve, lined with velvet flocking, and a scale instruction booklet with fun, theme-appropriate material inside.

The cover is a gold foil paper with gloss lamination and a spot gritty varnish. The details are embossed and debossed. It has gold gilding on the top and foredge, with black gilding on the bottom. This book looks and feels so much like the original cartridge you might find yourself blowing into the bottom before you open it!

A comprehensive collection of enemies and items, potions to poes, an expansion of the lore touched upon in Hyrule Historia, concept art, screencaps, maps, main characters and how they relate, languages, and much, much more, including an exclusive interview with Series Producer, Eiji Aonuma! This, the last of The Goddess Collection trilogy, which includes Hyrule Historia and Art & Artifacts, is a treasure trove of explanations and information about every aspect of The Legend of Zelda universe!

Celebrate over thirty years of The Legend of Zelda with a heartfelt homage to the origins of this legendary franchise!

 

20200331-102305.jpg

 

20200331-102317.jpg

 

20200331-102436.jpg

 

20200331-102503.jpg

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, remake byłby miło przeze mnie przywitany :E W Galaxy się fajnie grało, Sunshine i 3d world za to nigdy się nie poznało więc byłaby okazja :D

Do tego jakby jeszcze odkurzyli solidnie dwie Orcanie z GB© to już byłbym bardzo ukontentowany na ten rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za tę książkę o Zeldzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kosztuje około 360 zł ja dałem w promocji 120 zł, były 4 sztuki w promocyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj natomiast odebrałem Artbook - Breath of the Wild - Creating a Champion Hero's Edition:

 

W zestawie artbook (426 stron), wielka płócienna mapa Hyrule, zdjęcie na papierze fotograficznym Linka i ekipy z gry, fizyczna replika Spirit Orb.

 

20200403-131902.jpg

 

20200403-124118.jpg

 

20200403-124325.jpg

 

20200403-124420.jpg

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego domku również trafi ta edycja kolekcjonerska :). Żona będzie szczęśliwa.. Coś przepięknego..

Edytowane przez tomekcas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zamówiłem jeszcze raz AC, tym razem z innego sklepu. Czuję że ta gra mi się spodoba. Kolega już od jakiegoś czasu gra i się wciągnął. Miałem sobie zostawić kasę na kolekcjonerkę z Xeno, ale póki co nie widzę jej w polskich sklepach.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maluchy mnie męczą o kolejne gierki na switcha. W normalnych sklepach mają swoją cenę. Tym czasem mam pytanie; gdzie wy kupujecie gry na switcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję wersje pudełkowe w polskich sklepach, bo są najtańsze, a poza tym chcę zrobić kolekcję na półce. Duże gry w e-shopie są zwykle drogie (240-290zł), chyba że są promocje. Tylko Mario Odyssey kupiłem z e-shopu, bo był akurat w promocji za 160zł.

 

Tyle co wydałem na gry na Switcha przez ostatnie miesiące to mój rekord. Przejdę jedną i od razu leci 200zł na kolejną. Dawno się tak dobrze nie bawiłem przy graniu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maluchy mnie męczą o kolejne gierki na switcha. W normalnych sklepach mają swoją cenę. Tym czasem mam pytanie; gdzie wy kupujecie gry na switcha?

 

x-kom premierówki po 199zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem też Animal Crossing, Astral Chain, Link's Awakening (ponownie) i Mario Tennis Aces. Animal Crossing wygodniej byłoby mieć w cyfrze ale kolekcjonuję gry od Niny więc to przeważyło nad wygodą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od dawna kupuje z xkom. Animal Crossing to znakomita pozycja dla młodych graczy. Dla starszych też..

Edytowane przez tomekcas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo przyjemna, w New Leaf cały czas gram, mam nadzieję, że tak samo wciągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Switcha raczej nie spotkamy gier, wyłącznie przeznaczonych dla doroslych? Obawiam się czy muszę bardziej pilnować maluchów co kupują. Na Xbox czy playstation jest dużo gier przeznaczonych dla PEGI 18 a na switcha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kupisz na switcha też dla dorosłych gry, głównie od 3rd party.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta zabawka :cool::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiadaj jak wrażenia, jakie gry wziąłeś? :)

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztował Ring Fit na premierę? Bo teraz nie ma tego w żadnym sklepie, a na allegro po 600zł używka stoi :P A człowiek chciał się trochę poruszać w domu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W elektromarketach można to było kupić jakiś czas temu spokojnie za 299 złotych.

 

Też sprawdzałem właśnie niedawno ceny tej zabawki i to jest jakaś parodia :E Przypomniałem sobie o tym przy okazji tej masowej izolacji. Wchodzę na Allegro i prawie zawału dostałem. Czaiłem się na to jakoś po premierze zaraz i teraz żałuję, że tego nie kupiłem. Trzeba mieć nadzieję, że za jakiś czas to się po prostu znowu w sklepach pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło do mnie Animal Crossing. Fajne dodatki dostałem. :E

 

h4RQ84u.jpg

 

 

Lecę zaciągać kredyty u Toma Nooka. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up u Szopa Lichwiarza :E w grze dla " dzieci " :D

 

to jakaś limitka xd ?

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...